Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Neustálé otevírání nabídek

Chtěl bych se zeptat, z jakého důvodu se neustále (skoro každých 5 minut - někdy i v kratších intervalech) otevírají nabídky ? Myslím, že by úplně postačovalo, že jsou na ploše v ikonách. Kdo chce něco z této nabídky nakoupit, ten si je může otevřít a prohlédnout. S ohledem na časové intervaly, kdy se nabídky otevírají, docela narušují hru, neboť se např. otevřou v době kdy člověk chystá útok apod.

«13

Další odpovědi

• bivoj8 (CZ1)bivoj8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Chci vysvětlit proč utlumuji svoji činnost v této hře. Hra mě strašně moc bavila, začal jsem hrát v březnu, nikdy jsem žádnou strategickou hru nehrál, bylo to pro mě jako zjevení. Hrál jsem denně 6-8 hod. Postupně jsem si začal říkat, že by bylo dobré, kdybych se těch bitev, které vlastně jen připravuji, mohl také zůčastnit, tady to bohužel nejde. Ale úplně nejvíc mě na této hře vadí, neskutečné hamounství majitele hry, který agresívním vkládáním reklamy, tuto hru totálně likviduje. Nedávno jsem našel jinou, ale principiálně skoro stejnou strategickou hru, (a je jich opravdu mnoho), kde se bitev aktivně zúčastňuji a ovlivňuji je v jejich chodu. Reklamy na peníze mě do hry neskáčou každou chvíly, ale majitel slušně nabídku těchto reklam umístil do rohu, aby nepřekážela, jako překáží v této hře.
     No nedivte se, že jsem začal hrát tuto hru, z posledního záchvatu slušnosti nebudu její název sdělovat, a goodgame Empire velmi omezuji, protože je mě líto těch promarněnejch hodin času při budování. Škoda, že jsem rovnou nenarazil na tu druhou hru. Ano, když vám někdo od narození bude lejt na hlavu kýbl sr aček, tak si na to taky zvyknete, jako si zvyklo tisíce hráčů této hry. Ale je třeba říct dost, majiteli, začni se chovat jako člověk a ne jako ham ounské sprosté ho vado a hromadně tuto hru začít omezovat. Lepších náhrad je opravdu mnoho. Těším se na Vás v té druhé hře, i když zacházením        s hráči a kvalitou jednoznačně první.
  • Kdyby to bylo kde podepsat, podepíši hned.
    Ano, reklama v GGE je agresivní, je otravná. Zpomaluje chod hry.

Jenomže - jenomže tolik hráčů ji využívá, a nakupuje, že provozovatel prostě nemusí reklamu omezovat.
    Takže si za to můžeme my, hráči. Kupujeme hezký vzhled hradu - třeba tu bábovičku pískovou. Co má proboha bábovička společné s érou rytířů?
    Kupujeme posílení sezónních bodů. Aby jsme pak efektivněji klikali, a vyklikali si lepší odměnu...
    Nákupy jednoznačně provozovateli říkají, co hráči opravdu chtějí...
    Ano, můžeme si za to sami. My všichni.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 897
    chtěl bych poprosit moderátory tohoto fóra, jestli by nechtěli přidat... vedle již existujících ...ještě jednu sekci s názvem "odcházím" nebo "končím" anebo tak nějak podobně.

A bylo by fajn kdyby mohla být uzaviratelná. Děkuji
    Mik Mak
  • Enlil (CZ1)Enlil (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Okamžitě vypněte ty okna z nabídkou nákupu NEDÁ SE HRÁT,hra se kouše zastavuje a už s toho mám tik,
  • masony (CZ1)masony (CZ1) Komentářů: 10

Vážení přátelé moc jsem do této knihy přání a stížností nepřispívám :-)))

ale teď už mám na moderátory jednu prosbu od včera je HRA opravdu nehratelná nevím teda jestli jenom u mě ale přes ty okna které vyskakují v pravidelných myslím si že 10 minutových intervalech a menších.... se to opravdu nedá hrát.......velké díky jmenovitě gamině a lafaetonovi...že věc předají dále a naši zaměstnavatelé...GGS s tím urychleně něco udělají nebo z toho opravdu dostanu OSYPKY......!!!!!!!!!

převelice předem děkuji martin.......MASONY.... 

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Hlavne že už x krát pred tým sľubovali, že to napravia a nebudú každých pár minút vyskakovať okná  a kde nič tu nič... zvysoka s...... na to
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Občas na mě vyjede některý protihráč. To je OK, to je hra. Takovou ji máme rádi.
    Ale speciálně tendle víkend, kdy mi vyskakuje reklama co pár minut, se mi nepodařilo správně převléct kastelány. Nakliknu kousek zbroje... zamrznutí prohlížeče... reklama, tu vodkliknu... a jdu hledat ten kousek zbroje kterejže to vlastně je (sklad mám zaneřáděnej harampádím, samozřejmě...)

Milé GGE, kazíte hru!!!
    Poslední dobou se opravdu ty kur viči hry chovají jako běsný sv ině. Ale můžeme si za to sami. Co už jsme nechali líbit od těch nenažranejch ho vad. Jestli se jim na takovouhle hru nevykašlame, jsme jako hloupý ovce a nic jiného, než toto si nezasloužíme.
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 463
    Taky mě to už štve to je neuvěřitelně otravný !!!! >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 79
    tak mna to nestve mna to uz sere !!!
    RReennyy @ sk 1
  • Vladoš (CZ1)Vladoš (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Stále se zvyšuje počet nabídek na koupi nejrůznějších potřeb aniž to potřebujeme - jen to zdržuje a rozptyluje od hry, už je načase něco udělat a omezit to !!!!
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 77
    seka se pak cela hra kvuly tem jejich srackam:-((
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,585
    Je to čím dál tím horší... Skoro jako posledně a to to bylo dokonce schválně. :(
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Nemyslím si, že tentokrát je to nedopatřením.

Jak říkám, můžeme si za to sami.
    Nakupujeme, nakupujeme... Dokonce i vzhledy hradů - ty bábovičky či stavebnici Lego (co má probohaživýho písková bábovička společného s érou rytířů?).
    Nakupujeme posílení sezónních bodů - aby jsme mohli efektivněji klikat. 
    Provozovatel správně rozeznal že chceme utrácet, a tak nám to cpe horem-spodem...

Ano, je to schválně.
    Ano, můžeme si za to sami.
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    Je to čím dál tím horší... Skoro jako posledně a to to bylo dokonce schválně. :(
    akože toto schválne nieje???
    ked si to niekto bude chceť kúpiť tak ani nestihne vyplniť údaje o platbe a bude mať nové ponuky
    ktoré nechcel
    Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,4M
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,585
    akože toto schválne nieje???
    ked si to niekto bude chceť kúpiť tak ani nestihne vyplniť údaje o platbe a bude mať nové ponuky
    ktoré nechcel
    Posledně všichni předpokládali, že se systém zbláznil a je to chyba. Opak byl pravdou.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• zalen (CZ1)zalen (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Chtěla jsem dnes založit topic a vidím, že to tu už je. To se poslední dobou fakt nedá a BRUTÁLNĚ TO PŘEHÁNĚJÍ. Tolik reklamních akcí na rubíny, že už se na to člověk vůbec nedívá a rovnou kliká na křížek. Pokud ho tedy najde a není rafinované šedý na šedém podkladu. Ale aby to takhle narušovalo hru. Tak moc! To je fakt strašné! Vždy před naskočením reklamy se to sekne at děláte cokoli a musíte čekat jak idioti. Kde jsou ty časy, co udělali nějakou reklamu a člověk se podíval co nabízí. Jestli je to zajímavé. Dnes se absolutně nedívám a jen klikám na křížky. Takhle kur.vit pěknou hru. Pro prachy vše....

• Vladoš (CZ1)Vladoš (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Plně souhlasím s autorem, je to otravné až moc.
    Dovolej si na nás to co si necháme líbit, kdybychom většina z nás výrazně utlumila činnost a napsala to sem do fóra, to by se ty hov ada začaly chovat slušně. Když si neustále necháváme sr át na hlavu, tak se pak nesmíme divit.
         Je podobná hra, kde sám řídím průběh boje a reklama je pěkně v rohu, kde nepřekáží a hlavně nevyskakuje. Po nalezení této hry jsem omezil výrazně činnost zde, pouze vyrovnávám nevyřízené účty. K plnému hraní zde se již nevrátím, protože ta druhá hra je lepší. A to i v případě, že by tuto hru nekazily reklamama. Jenom lituji, že jsem na tu druhou hru nenarazil dříve než na tuto, mohl jsem si ušetřit mnoho času, kdy jsem odklikával agresívní reklamu. Nyní je mě také líto vybudovaných hradů. Hrál jsem denně 6-8 hodin.
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    jsem na tom stejně bivoji jako ty jejich nabídky který ruší hru mě přestává bavit hraju taky jinou hru kde nabídky jsou pěkně nahoře v rohu a každý kdo chce si je může rozkliknout a koupit co potřebuje navíc v odměnách už dávno nejsou zajímavý věci který by mě nutili se o něco snažit 
    :)llelik45 @ cs 1
Sign In to comment.