když už tak už

Zdravim, když už vylezlo na povrch co se děje na mapě, chtěl bych něco zkusit. Když se tu tedy jedna strana(ta silnější) dožaduje spravedlivého rozdělení majetku , tak by nebylo špatné aby všechny ali pustili tzv. farm ali nebo je alespon nebránily. Každý kdo s touto hrou začínal se zapřísáhl že bude mít jen jeden hrad a jak to dopadlo víme všichni. Pojďme to zkusit a začít hrát bez švindlů. 
Asi zítra budu v plamenech ale co se alespon o tom pobavit

Komentáře

• B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    Spravedlivě ano,ale jen pro ně.zapomeň že se vdají tito spravedliví majetků schovaných ve farm.ali.
    neopustí ani jednu vesnici nebo základnu ve prospěch jiných hráčů,protože to už by tak spravedlivé nebylo.
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
  • fusion (CZ1)fusion (CZ1) Komentářů: 6
    to já vim ale co kdyby, stačí se podívat na klaní aliancí které tím zničily a udělaly ho nehratelným
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    By to chtělo aby každá ali měla max. jednu odpočinkovou, a bylo by to mnohem lepší.
    Já osobně tyto farm ali naprosto nesnáším, k jídlovým základnám se mi povedlo dostat po několika měsících, protože ani Matrixu, ani LO, ani ODPADLÍKŮM(a dalším, ale ti nemají mrtvoly vedle mě) nestačí mít jen jednu farmářskou alianci...a na okraj se stěhovat nehodlám.
    A když už jich musíte mít tolik, co je třeba uklidit někam na okraj mapy?
  • game6 (CZ1)game6 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    ja si myslim ze bez valky to proste nepujde :/
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,162CZ1
    upraveno 15.04.2019
    game6 (CZ1) napsal(a):
    ja si myslim ze bez valky to proste nepujde :/
    Hodně štěstí ve válce s celou mapou. Jinak pokud jde o základny, tak i jídlovek je volných, nevystavěných ve středu mapy víc, než kdy jindy a jsou kousek od sebe, nejsou prémiové, ale jídlovky to jsou. Pokud jde o vesnice, tak soukromé jsou daleko výnosnější a nikdo je neukradne. Monumenty a labky si chytne každý kdo vydrží nespat a zbytek ,,majetků´´ není potřeba, když nepočítám bonus na jídlo.
    Edit: Jinak netuším, proč otevíráš několik měsíců ,,mrtvé´´ téma.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Spartakus to vystihl. Zbytek je o domluvě. A tlachat o tématu, co je x let mrtvé a vyřešené, je taky kravina..
    Lien Rag

Sign In to comment.