Matrix vs. Koalice

1812

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,776CZ1
    SuperIva (CZ1) napsal(a):
    Cheero, tak tý hlášce jsi se nesmál sám :):) .....faktu že Matrix vlastnil nejvíce nemovitostí aniž by si je vybojoval, vůle koalice rozdělit tyto majetky mezi více aliancí tak, aby se vyrovnali síly na mapě a o nemovitosti si mohly zabojovat i menší aliance......myslela jsem, že v tuto chvíli čtu dikobraz :):) 
    A proto mě ta hra baví, občas se člověk u toho i zasměje :) 
    Abych byl upřímný, ani jako členovi koalice mi tahle část moc nesedí. Osobně mám spíš podezření, že bude sloužit jako záminka k rozpuštění koalice a první z "menších" aliancí bude OS, moc mi nesedí, proč by téhle války jinak šli. Ale nechme se překvapit :-) 
  • SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Cheero, tak tý hlášce jsi se nesmál sám :):) .....faktu že Matrix vlastnil nejvíce nemovitostí aniž by si je vybojoval, vůle koalice rozdělit tyto majetky mezi více aliancí tak, aby se vyrovnali síly na mapě a o nemovitosti si mohly zabojovat i menší aliance......myslela jsem, že v tuto chvíli čtu dikobraz :):) 

Co je směšné na tom, že si MX žádné metro nevybojoval? Kroky co dělali to jen potvrdily i přes to, že mají ve svých řadách několik lidí, kteří ví co a jak dělat. A to nemluvě o osobnosti empire. Nebo se mám smíchy potrhat u toho, že může mít metroplole i menší aliance?

Ale jedno je jisté .. je to mnohem zábavnější než tupé bezmyšlenkovité klikání, které za hráče dokáže dělat mat, který ve válce nikomu nepomůže :-)

Záleží, co si hráč myslí pod pojmem "menší aliance".....jestli myslíte, těch dalších cca 5 alí, co byly pod Matrixem....tak to jo, to se teda omlouvám, že jsem to špatně pochopila :) 
    SuperIva @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    upraveno 29.10.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Co je směšné na tom, že si MX žádné metro nevybojoval? Kroky co dělali to jen potvrdily i přes to, že mají ve svých řadách několik lidí, kteří ví co a jak dělat. A to nemluvě o osobnosti empire. Nebo se mám smíchy potrhat u toho, že může mít metroplole i menší aliance?

Ale jedno je jisté .. je to mnohem zábavnější než tupé bezmyšlenkovité klikání, které za hráče dokáže dělat mat, který ve válce nikomu nepomůže :-)

Záleží, co si hráč myslí pod pojmem "menší aliance".....jestli myslíte, těch dalších cca 5 alí, co byly pod Matrixem....tak to jo, to se teda omlouvám, že jsem to špatně pochopila :) 

Jistě .. jedna z nich je stále pod MX a druhá zatím na stejné úrovni, ale s největší pravděpodobností se pod ně dostanou časem i další. Říct to tak, tak by to ale nebyla taková legrace k popukání :-) Ale jak říkáš, záleží na tom jestli hráč myslí nebo ne :-)

A co dál? Otevřela se možnost pro další aliance, ať velké či malé, které se mohou připojit např. k MX a společně nynější majitele metropolí a měst o ně připravit. Tentokrát už je ale velká pravděpodobnost, že nezůstanou v jedné alianci ale opět se rozdělí mezi několik spojenců. A další možnost je hrát tuto hru dle not a směru, který nám nastavují v GGS. Kup bonus a klikej jak magor.

Post edited by Balík4 (CZ1) on
    Balík4 @ cs 1
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Abych byl upřímný, ani jako členovi koalice mi tahle část moc nesedí. Osobně mám spíš podezření, že bude sloužit jako záminka k rozpuštění koalice a první z "menších" aliancí bude OS, moc mi nesedí, proč by téhle války jinak šli. Ale nechme se překvapit :-) 
    Ahoj všem,
     nechtěl jsem se tu vyjadřovat, protože už tak to tu byl slušný guláš nesmyslů, ale jestliže i hráči z aliancí, které se podíleli na válce na naší straně podlehnou dojmu, že to OS dělala jen kvůli tomu, aby časem získala všechny nemovitosti, tak kampaň Matrixu z kterého se tato dezinformace šíří, bude úspěšná.

Kdyby OS chtělo získat všechny nemovitosti, tak by určitě nevyměnilo dvě metropole, za jedno bezcenné město na ohni proto, aby je posléze mohlo dobývat zpět.

Dále by také nebyl žádný pragmatický důvod do této války zatahovat například HBW, nebo Triádu, protože na Matrix by bohatě stačili tři aliance mezi které se nemovitosti Matrixu mohli rozdělit a OS by na tom dokonce i vydělala a neprodělala.

Možná tomu nikdo nevěří a neuvěří, ale můj osobní důvod byl opravdu vyrovnání sil na mapě a omezení moci Matrixu, který si mohl dovolit vše a nikdo sám o sobě mu v tom nemohl zabránit....neméně důležité pro OS bylo zachování své podoby, protože tu byla opravdu reálná hrozba v podobě napadení od Matrixu.

V zásadě si myslete co chcete, já nemám potřebu někoho přesvědčovat o "A", nebo "B" a sám čas nám ukáže.

Nepopiratelný fakt je ten, že OS se dostala kde je pouze hrubou silou a vlastní chytrostí a nemuseli jsme jako jiní intrikovat, podvádět a manipulovat ostatními aliancemi a hráči.

Chocholda
    Nemám žádné informace nebo dezinformace z Matrixu ani odjinud, vím jen tolik, že naše vztahy s OS v poslední době nebyly nejlepší a dlouho se možná kromě nejužšího vedení očekávalo, že pojedeme proti vám a najednou jsme vašimi spojenci, někdo to tak prostě bere, ale já se v tak náhlé a zásadní změně snažím hledat hlubší smysl a tohle vysvětlení se logicky nabízí. Tím, ale rozhodně neříkám, že je správné, je to jen teorie, kterou je nutné vzít v úvahu :-) 
  • chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Nemám žádné informace nebo dezinformace z Matrixu ani odjinud, vím jen tolik, že naše vztahy s OS v poslední době nebyly nejlepší a dlouho se možná kromě nejužšího vedení očekávalo, že pojedeme proti vám a najednou jsme vašimi spojenci, někdo to tak prostě bere, ale já se v tak náhlé a zásadní změně snažím hledat hlubší smysl a tohle vysvětlení se logicky nabízí. Tím, ale rozhodně neříkám, že je správné, je to jen teorie, kterou je nutné vzít v úvahu :-) 
    Ano, hlubší smysl byl v tom utajit válku do poslední chvíle a záměrně jsme nikomu domněnky o možné válce s HBW, nebo LO nevyvraceli i když velení vašich aliancí už několik měsíců vědělo, že proti sobě válčit nebudeme.

Ještě jsem se zapomněl vyjádřit k "rozpuštění koalice".

Koalice vznikla pouze za jediným účelem, který už byl prakticky naplněn, dále posílám vysvětlení, které jsem posílal mým hráčům v OS, ať to nemusím znovu sepisovat:

"Koalice jako taková nemůže existovat dále, protože bychom tím zastavili veškeré boje na mapě, což nebyl plán a rozhodně to nechceme, naopak přerozdělením majetků jsme chtěli ty boje podpořit, protože do budoucna by  přerozdělení majetků mělo pomoci k vytvoření více silných a vyrovnanějších aliancí."

Chocholda
    chocholda @ cs 1
    "Koalice jako taková nemůže existovat dále, protože bychom tím zastavili veškeré boje na mapě, což nebyl plán a rozhodně to nechceme, naopak přerozdělením majetků jsme chtěli ty boje podpořit, protože do budoucna by  přerozdělení majetků mělo pomoci k vytvoření více silných a vyrovnanějších aliancí."

Chocholda
    To mi tak nějak vyznělo už z prohlášení v úvodním příspěvku. V zásadě s tím i souhlasím, jen mi bylo naším vedením ze začátku války řečeno, že by koalice měla zůstat. Ale možná v tom máme bordel my, kdo ví :D 
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    To mi tak nějak vyznělo už z prohlášení v úvodním příspěvku. V zásadě s tím i souhlasím, jen mi bylo naším vedením ze začátku války řečeno, že by koalice měla zůstat. Ale možná v tom máme bordel my, kdo ví :D 
    no zustat jako taková asi jo,bude to jako možnost kdyby znovu nejaká aliance získala až príliš velkou prrevahu ale proč si upírat prípadna HU i mezi sebou kor to nikomu nijak neublíži a spíš nas všechny udrží ve strehu,mat tohle nedokáže ale HU i od koaličního prítele určite jo :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem,
    už jsem nechtěl reagovat ale tento příspěvek od !"Leafeon" musím.
    Jak už jsem tady psal ------  že díky taktickému umu a rozložení a nasazení našeho Maršála ( který řídil celou operaci za přispění i dalších členů Koalice včetně načasování )  nakonec Koalice zvítězila ( zatím ). Proto asi  bych OS nepodezříval že chce vytřískat kapitál. Chceme aby hra byla dále hratelná a nebyl na mapě  jen jeden vítěz. Jinak hrozí že hra  tě za chvíli oželí a mysl otupí.
    LO bude vždy pro OS rival at si to pochopí každý sám. samozřejmě i další ALL z Koalice.

Proto raději méně piš své názory a hledej co je  napsáno  mezi řádky v předchozích příspěvcích  to bude určitě lepší a moudřejší.

Všem z Koalice a hráčům jiných ALL přeji mnoho zdaru ve hře.

Pěknou hru ALF

P.S. je to pořád bojová hra tak by to mělo zůstat :) 
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
    upraveno 29.10.2018
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Jak už jsem tady psal ------  že díky taktickému umu a rozložení a nasazení našeho Maršála ( který řídil celou operaci za přispění i dalších členů Koalice včetně načasování )  nakonec Koalice zvítězila ( zatím ). Proto asi  bych OS nepodezříval že chce vytřískat kapitál. Chceme aby hra byla dále hratelná a nebyl na mapě  jen jeden vítěz. Jinak hrozí že hra  tě za chvíli oželí a mysl otupí.
    LO bude vždy pro OS rival at si to pochopí každý sám. samozřejmě i další ALL z Koalice.

Proto raději méně piš své názory a hledej co je  napsáno  mezi řádky v předchozích příspěvcích  to bude určitě lepší a moudřejší.
    Právě čtením mezi řádky úvodního prohlášení jsem svůj názor vzal, (tedy jednu jeho část, že by se to mohlo otočit proti nám mě napadlo už na samotném začátku) nevím, jak by mi to od něj mělo zase pomoci :-) Také fakt, že OS akci naplánovala moje podezření nijak nevyvrací, právě naopak to ukazuje, že vám na vítězství hodně záleželo a zase se nabízí otázka proč. Ale o tomhle asi nemá smysl se hádat, byl bych rád abych se mýlil, ale nakonec všechno ukáže jen čas :-)
    Post edited by Leafeon (CZ1) on
  • masony (CZ1)masony (CZ1) Komentářů: 10
    já se picnu..už jsem snad ani nebudu lézt....to byl opravdu taktickej um a správné načasování...vyčíhat si až matrix bude mít sraz a budou všichni ožralí a sundat je na první pokus :-)))))) bravooooo
  • Enjoyr (CZ1)Enjoyr (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Stracka (CZ1) napsal(a):
      .....A to jsem do včera ani nevěděla, že některé jejich sesterské aliance chtěly dodržet své závazky ze sdružení vyplývající, a také jim  pomoc nabídly a očekávaly pokyn k útoku, ale byly také poslány tam, kam slunce nesvítí, s tím, že to je věc MX, tak ať se do toho nes****. :-) Tímto se těm aliancím omlouvám za nařčení ze zbabělosti.  ....
    ...nikdy bych neřekl, že zrovna Tobě tohle napíšu :-D , ale za tohle ti musím dát palec nahoru :-)  .... částečně se to totiž přibližuje pravdě , ne zcela, ale částečně ano ;-) ....ne že by na tom záleželo, ale je dobře, že tu aspoň něco v tomhle smyslu zaznělo ...
  • Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    já se picnu..už jsem snad ani nebudu lézt....to byl opravdu taktickej um a správné načasování...vyčíhat si až matrix bude mít sraz a budou všichni ožralí a sundat je na první pokus :-)))))) bravooooo
    Zdravím,
    ikdyž tě mám za super hráče, tak tohle si nepochopil ani za mák, bez urážky. Že by 290 hráčů Koalice čekalo až bude mít aliance Matrix sraz? A na tom srazu bylo asi všech 65 hráčů Matrix a všichni ožralí? Takže Koalice porazila jen ,,alkoholiky"? Vážně si to takhle nebo podobně chtěl napsat? 
    Tak jinak, o termínu akce bylo jasno, když vyšlo pořadí akcí na měsíc říjen. To se o srazu MX nevědělo. Tak jako se nevědělo, že bývalá velitelka MX bude muset po 2 dnech války do nemocnice. 
    Mohu tě ujistit, že i bez srazu MX a s velitelkou v plné polní by byl výsledek naprosto stejný, nezměnilo by se vůbec nic. A rovnou dodám, že by takovému náporu neodolala žádná aliance.
  • michal231 (CZ1)michal231 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    a vo tom to je? :D 
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    uff,tak me ted pouč ,o čem je umení války,i kdyby byla tohle co ríkáš pravda,co tak uplne není,tak me rekni jednu vec,chceš rict že to tím pádem nebyl geniálnní plán?chceš ríct že jste celou situaci nepodcenili?chceš ríct jste nemeli možnost reagovat už drív ?ty vlastne házíš vinu na koalici že vas porazila za dva dny!!!!tak to si u mne padl jako souper faakt na dno,sorry
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • masony (CZ1)masony (CZ1) Komentářů: 10

:D  matesko mě je úplně jedno kdo vyhrál a kdo ne a když už tady píšeš tak se aspoň koukni kdo jsem a kde jsem.....a na obranu matrixu řeknu jenom toto...

v té alianci jsem ně jaký čas pobýval a za tu dobu co jsem tam byl se nic zvláštního a špatného nestalo a to že tu na sebe taháte trumfy hodné mateřské školky mě fakt dostává a je mi z toho blivno......

a vím jenom jedno až se z toho matrix trochu oklepe tak bude zase na předních příčkách ať už má metropole a města a nebo ne...akorát si myslím že mu tímto tahem ubyla starost...čas všechno zahojí a vlezdoprdelkové a borci co se schovávají za silnějšího a nejvíc řvou tady budou furt :-)

je tam parta lidí co umí máknout a hlavně do tý hry pustí nějakou korunu...A VO TO JDE...

měj se hezky a pozor at ti neprdne cévka...já jsem jenom člověk co píše na foru a ne terorista

Sign In to comment.