Matrix vs. Koalice

1512

Komentáře

• Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    Anubisek (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    jinak se chci hned omluvit hráčům aliancí, od kterých si budeme brát zpět své vesnice. Ale vesnice nám byly sebrány a opustěny, některé ještě stále má koalice a jejich spojenci, hodně z nich bylo opuštěno a zůstaly volné, protože jsem byli v ochranném režimu, Je mi jasné, že hráči viděli volné vesnice a nepřemýšleli nad tím proč silné hrady mají holuby, nemají vesnice a vesnice u jejich hradů jsou volné a že je to uprostřed mapy, takže to patrně nejsou nové vesnice a asi se něco děje, když jsou momentálně bez majitele , ani jsme si neudělali screeny svých vesnic před válkou, skutečně mě to nenapadlo. Pokud to bude možné, rádi hráčům ztráty nějak kompenzujeme, tak, jako jsme to dělali vždy.
    Ano moc dobře sem věděl že ty vesnice nejsou nové a že byly tvoje ale jakmile z nich zmizí tvůj prapor a jsou opuštěné tak nepatří nikomu tudíž sem si pro ně jel :) 
    A ty ani nic nenapíšeš a jedeš si pro ně zpět co si o tom má člověk potom myslet? :D 
    Stačilo jen napsat souřadnice jiných vesnic od vašich mrtvol , které si můžu vzít místo těch které si mi vzala :) 
    PS: Budu když tak čekat na odpověď :D 

phe to chci ty kompenzace vidět. poctivě jsem si je našel a dobyl prázdný. Dobyl jsem si je asi před dvěma týdny a najednou ted je chcete. Já asi můžu za to že si je neuhlídáte. Co je mi do toho že jste vedli válku. To byla jen Vaše věc a ne moje. 
    Ať ti spíš doloží že byla jejich. V té době ještě válka ani nebyla :-)
    Stracka @ cs 1
  • Klášter (CZ1)Klášter (CZ1) Komentářů: 6
    PVG (CZ1) napsal(a):
    pravda se vždy ukáže v celé nahotě ,jen lež chodí zahalena 

Ještě se to ukončit nemělo . Nenechte si nic líbit 
    Souhlasím nejsme nikoho pohunci a nebudeme skákat jak někdo píská , diktatura musí skončit

a můj podpis  MILAN
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 510
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Tak to je dost tvrdé a doufám že aliance Matrix najde spojence a tvrdě potrestá tuto cigánskou férovku. Jak se říká, všeho do času.

A kdyby koalice byla férová jak říká rozebere si všechny aliance Matrix,vyhlásí válku všem aliancím Matrix a nejede zbaběle jen na jednu

A dost mě pobavilo to o těch automatech, v LO používá mat(Jáchym) běžně,ale to bude asi O.K. je to přece LO.

A jen by mě zajímalo,zda bude tak zvaná koalice utočit a vyhlašovat válku společně pokaždé a to aji v případě když si Matrix udělají ali návštěvu některé s dotčených aliancí.
    a s tim matem prebiras info od garika? pokud totiz nekdo dokaze naprogramovat mat, aby eliminoval neustale vyskakujici reklamu, tak je machr ;-)
  • Rani (CZ1)Rani (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    A dost mě pobavilo to o těch automatech, v LO používá mat(Jáchym) běžně,ale to bude asi O.K. je to přece LO.

Vážně? A to víš nebo se jen domníváš?
    Protože já například žádný mat nepoužívám a nikdy jsem nepoužíval. A nevím o nikom v LO kdo by mat používal.
    Rani @ cs 1
  • Rudovous2001 (CZ1)Rudovous2001 (CZ1) Komentářů: 3
    Úžasné jak se tu hráč Bonbonek snaží hrát na chytrého: Všechno ví, všechno zná, všeho se zúčastnil :)
    Přitom by mě moc rádo zajímalo, zda se války účastnil či nikoliv, když o ní vy tolik.
    Jinak předem říkám války jsem se taky neúčastnil :)
    Hezký zbytek večera

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 216
    Hoj všem.
    Koukám, živé téme :smile:
    Jestli bych mohl poprosit, nepoužívejte v diskuzi domněnky jako realné fakty. Jen tak někoho obvinit z používání matů není fér a takové špinění konkunkurence může celou diskuzi zde převrátit na nekonečné vyvracení lží. To, že je někdo soupeř určitě neznamená, že ho lze špinit. Rád bych zde reagoval na mě došlou poštu, než se stejné domněnky začnou psát i zde.
    Jakým slylem tedy aliance, která je momentálně první v žebříčku mění vesnice? Jde o realitu, mou praxi, žádnou domněnku.
    Nejprve na účet mého spolubojovníka došla velice zdvořilá zpráva, ve který byl spolubojovník zdvořile poprosen, jestli by nešlo vyměnit vesnici a pokud ne, nedalo by se svítit a hold by se nic neměnilo. ( plný respekt ohledně vlastnictví vesnice ). Protože můj spolubojovník už pomalu s hrou končil ( dnes už myslím jeho hrad vůbec na mapě není ) a měl jsem ho nějaký pátek hlídat a věděl jsem, že žádný problém s výměnou nebude, odepsal jsem, že není problém. Hráčem LO a aliancí jako takovou byla poskytnuta výměnou vesnice, jejíž pozice byla pro mého spolubojovníka daleko výhodnější, než vesnice měněná. Po výměně jsem dostal ujištění, že pokud něco budu potřebovat mohu se na daného hráče obrátit a zdvořile za celou věc bylo poděkováno. Celá komunikace byla o dvou lidech, hrající prostě nějakou hru, žádná pozice síly, žádný tlak, žádné odebrání možnosti volby. Zdvořilost a slušnost bylo jediné, s čím jsem se potkal a pevně doufám, že to u dané aliance takto zůstane dál a že i ostatní aliance budou jednat takto vzorově.
    Tedy prosím vyvarujte se plácání domněnek, nevyužívejte fora ke špinění konkurence lží, která se špatně vyvrací a má jediný cíl, vyvolat pochybnosti o daném hráči, či alianci, protože když už se někdo obviní, každý si pak říká - nojo, kdoví jestli to není pravda. Držme prosím komunikaci zde na určité úrovni a nevyužívejme to tu k házení falešné špíny na soupeře - i soupeř je jen hráč, který se chce hrou bavit, né vyvracet lži.
    Děkuji.

• Rudovous2001 (CZ1)Rudovous2001 (CZ1) Komentářů: 3
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Koukám, živé téme :smile:
    Jestli bych mohl poprosit, nepoužívejte v diskuzi domněnky jako realné fakty. Jen tak někoho obvinit z používání matů není fér a takové špinění konkunkurence může celou diskuzi zde převrátit na nekonečné vyvracení lží. To, že je někdo soupeř určitě neznamená, že ho lze špinit. Rád bych zde reagoval na mě došlou poštu, než se stejné domněnky začnou psát i zde.
    Jakým slylem tedy aliance, která je momentálně první v žebříčku mění vesnice? Jde o realitu, mou praxi, žádnou domněnku.
    Nejprve na účet mého spolubojovníka došla velice zdvořilá zpráva, ve který byl spolubojovník zdvořile poprosen, jestli by nešlo vyměnit vesnici a pokud ne, nedalo by se svítit a hold by se nic neměnilo. ( plný respekt ohledně vlastnictví vesnice ). Protože můj spolubojovník už pomalu s hrou končil ( dnes už myslím jeho hrad vůbec na mapě není ) a měl jsem ho nějaký pátek hlídat a věděl jsem, že žádný problém s výměnou nebude, odepsal jsem, že není problém. Hráčem LO a aliancí jako takovou byla poskytnuta výměnou vesnice, jejíž pozice byla pro mého spolubojovníka daleko výhodnější, než vesnice měněná. Po výměně jsem dostal ujištění, že pokud něco budu potřebovat mohu se na daného hráče obrátit a zdvořile za celou věc bylo poděkováno. Celá komunikace byla o dvou lidech, hrající prostě nějakou hru, žádná pozice síly, žádný tlak, žádné odebrání možnosti volby. Zdvořilost a slušnost bylo jediné, s čím jsem se potkal a pevně doufám, že to u dané aliance takto zůstane dál a že i ostatní aliance budou jednat takto vzorově.
    Tedy prosím vyvarujte se plácání domněnek, nevyužívejte fora ke špinění konkurence lží, která se špatně vyvrací a má jediný cíl, vyvolat pochybnosti o daném hráči, či alianci, protože když už se někdo obviní, každý si pak říká - nojo, kdoví jestli to není pravda. Držme prosím komunikaci zde na určité úrovni a nevyužívejme to tu k házení falešné špíny na soupeře - i soupeř je jen hráč, který se chce hrou bavit, né vyvracet lži.
    Děkuji.
    Souhlasím, je to zbytečné tady roznášet ,,kraviny,, a fámy co nejsou potvrzené.
  • PVG (CZ1)PVG (CZ1) Komentářů: 7
    tahle diskuse měla být o uznání kapitulace matrixu , 
    viz. první strana ,  Asi by bylo vhodné ji uzavřít , obvinovat a šířit nepodložené věci jen domněnkami asi není moc dobré. 

PVG @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 510
    PVG (CZ1) napsal(a):
    tahle diskuse měla být o uznání kapitulace matrixu , 
    viz. první strana ,  Asi by bylo vhodné ji uzavřít , obvinovat a šířit nepodložené věci jen domněnkami asi není moc dobré. 

o uzavreni at rozhodne zakladatel, nepodlozene veci se budou sirit tak jako tak, lepsi kdyz si to hraci muzou vyrikat (a nebrat to tak vazne)
  • B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    Rani (CZ1) napsal(a):

Vážně? A to víš nebo se jen domníváš?
    Protože já například žádný mat nepoužívám a nikdy jsem nepoužíval. A nevím o nikom v LO kdo by mat používal.

Není to domněnka,vím to byl jsem v LO (je jedno pod jakým nickem) je to už dávno,tak prosím nelžete,shazujete jen sebe.

A taky se Matrixu vytýká jejich bývalí popis o výměně majetků,ale mrkněte na popis ali HBW je tam napsané to samé....tomu říkám čisté pokrytectví.
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
Sign In to comment.