Matrix vs. Koalice

1312

Komentáře

• Bedla (CZ1)Bedla (CZ1) Komentářů: 17CZ1

A jak máme tu vesnici získat zpět? Legenda 800 proti legendě 20 nebo mojí 620? Má ji kousek od hradu a má tam obránce o kastelánovi ani nemluvě? Já bych se rozjela, ale co naše ali?

Apollón (CZ1) napsal(a):
    Ako ona dala suradnice nejakeho hrača hafulka ? tak to je sila, ešte ani nemenia dediny zo svojich mrtvol. A tychto hráčov sa tu niekto zastáva ? nieje dovod, aby niekto menil dediny ked nechce, proste sa im postavte, uz nie su najsilnejsi, su porazena ali.

apollon

q

Bedla @ cs 1
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    upraveno 27.10.2018
    To dělá matrix po celé mapě. Krade vesky a posílá vzkazy, že náhradu dá koalice. Prostě aroganci povýšili na nový level. :-) A nejde o jejich vesnice. Jde o to, že je mají blízko hradu, bez ohledu na to, jak dlouho je daný hráč už vlastní. Prostě využívají situace k vlastnímu prospěchu.
    Stracka @ cs 1
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Mentolka01 (CZ1) napsal(a):
    Když se Triáda měnila na Matrix, vedení nového MX mělo velkou starost, zda LO dodrží své závazky a bude MX podporovat v případné válce se zbytkem Triády. LO o tom ani nezapochybovalo, prostě jsme to brali tak, že ať má ta ali jakékoliv jméno, naše dohody s ní prostě zůstávají......A zrodil se Matrix......tak vedení LO v jeho popisu nenašlo už vyjádření, že majetky budeme bránit společně....několikrát byla Hugolínka i ostatní dotazováni, proč to tak je, jestli tedy už naše dohoda neplatí, bylo nám řečeno, přímo velitelkou MX, že se jim LO už do popisu nevleze( blbost, vlezlo by se, ale vůle chyběla), ale vše platí. Pak vypukla války OS/LO a jak se zachoval MX to všichni víme, pomoc LO čekala zbytečně a MX vydělal ( dostal od LO 2 OM) :) a zbytek?? ten už je tak jak psal Rani výše:)
    Nezapírám i já jsem kdysi do MX chtěla, ale po začátku války OS/LO jsem prozřela, styděla bych se za sebe,být členem téhle arogantní aliance.Plně souhlasím s Alfem (to jsem netušila, že někdy napíšu :) )nedělejte z nich mučedníky, protože to určitě nejsou
    Ahoj všem, už jsem myslel a psal že už nebudu psát ale tahle poklona od Mentolky :) se nedá přejít jen tak!! Je nutné si uvědomit že i nepřítele musíš respektovat a někdy je lepší si kousnout do jazyka ( nebo NE psát ) a přejít určité dění mlčením.
    Hugolínku alias Velitelko Matrix je stylově pěkné co tady si napsala a popsala  ( minimálně 1 příspěvek z donucení ) jinak by si vydala s určitostí své prohlášení jak je tobě známé -  lži a polopravdy proto tohle DIVADLO na účet MATRIXu. 

Pěknou hru ALF
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!

Poslední zprávy petula 15, nikdo nestojí o jejich výměnu!!!!! Krom toho rozdávají cizí vesnice!!!!!

Bedla @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    Brzo se otrkali teda :/ :/ .
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• petula15 (CZ1)petula15 (CZ1) Komentářů: 76CZ1
    Bedla (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    jinak se chci hned omluvit hráčům aliancí, od kterých si budeme brát zpět své vesnice. Ale vesnice nám byly sebrány a opustěny, některé ještě stále má koalice a jejich spojenci, hodně z nich bylo opuštěno a zůstaly volné, protože jsem byli v ochranném režimu, Je mi jasné, že hráči viděli volné vesnice a nepřemýšleli nad tím proč silné hrady mají holuby, nemají vesnice a vesnice u jejich hradů jsou volné a že je to uprostřed mapy, takže to patrně nejsou nové vesnice a asi se něco děje, když jsou momentálně bez majitele , ani jsme si neudělali screeny svých vesnic před válkou, skutečně mě to nenapadlo. Pokud to bude možné, rádi hráčům ztráty nějak kompenzujeme, tak, jako jsme to dělali vždy.

Milá Hanko, tuto zdrojovku - viz screen  jsem hráči DEDEK8 dala já osobně a určitě jsem jí nezabírala v období války Matrix versus Koalice. Žádám její navrácení hráči DEDEK8. DEDEK8 ji vlastní nejméně 3 měsíce!!!

Jinak faktem je, že pravidla této hry jste si přizpúsobili svým představám? Myslím si, že ale mají daleko od férovosti a čestnosti. Proč ten hráč nabízí jinou zdrojovku? A co je to za zdrojovku?

V jakémkoliv boji fandím čestnosti a férovosti a za lidi, kteří vedou takový boj, se vždy postavím.. Souhlasím pak jen s tím, že jak nepřátel, tak protivníků by si člověk měl vážit a něměl by se snižovat k ponižování, urážkám a pranýřování. Zároveň Ti kladu otázku, jak si se Ty chovala ke mně před rokem a jak se chovali hráči z Tvé aliance a co jste zorganizovali vůči mně? Jezdilo na mě pět alianci, na jednoho člověka - kvůli Vám jsem nespala dvě noci a chodila do práce!!! Mám to zdokumentované! Tehdy mi pomocnou ruku nabídla Konfederace a věřím, a k dnešnímu dni jsem se nesetkala s opakem, že i nadále se bude zastávat obyčejných a slušných hráčů jako jsem já a celá naše aliance.Toho, že se Koalice proti Vám postavila si Vážím a jestli tady někdo provedl srabárnu, tak  poděkuj svým tzv. sesterským aliancím, že Vám nepomohly. Netvrdím, že všechny hráče Matrixu a sesterských alianci hážu do jednoho pytle.Budeš se divit jsou mezi nimi i tací,kterých si Vážím. Netvrdím ani to, že to, co jste provedli mně, Vám mělo být oplaceno.,Já jsem byla sama a vy jste měli přece sesterské aliance. Vždyť si přece velitelkou i po porážce nejprestižnější aliance a po celé mapě máš spoustu přátel, které máš na skype?! Měli jste bojovat a né teď ze sebe dělat chudáky a brát jiným hráčum to, o co jste ve válce přišli!!!

ajajaj bedlo..dávej to tam prosím celé...jo..a ne jen to, co se ti hodí...:-)

• SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Když byla poslední válka LO/OS půlka mapy čekala, že Matrix pomůže LO. Nestalo se a tenkrát jsem si říkala, že si Matrix podřízl pod sebou větev a vrátí se jim to mnohonásobně....stalo se....
    Pamatuji Elitní veterány....každá prohrávající strana si musela dát do popisu ali....bla, bla, bla....to bylo kritiky a že je to ponižující.  Ale zajímalo by mě, která "inteligentní" hlava vymyslela, aby se 2 hráči zbavili základen.....to jsou podmínky ukončení války povýšené o dost levlů :(
    A jak starší lidé říkají v reálném životě..."zlatí komunisti".....já říkám na hře ..."zlatá parta potkanů" a "zlatí Elitní veteráni" :) 
    SuperIva @ cs 1

Plodné diskuse s petula 15.

Co dodat, ta zpráva bude figurovat i jinde+další. 

Bedla @ cs 1
  • Apollón (CZ1)Apollón (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    petula15 (CZ1) napsal(a):
    Bedla (CZ1) napsal(a):
    jinak se chci hned omluvit hráčům aliancí, od kterých si budeme brát zpět své vesnice. Ale vesnice nám byly sebrány a opustěny, některé ještě stále má koalice a jejich spojenci, hodně z nich bylo opuštěno a zůstaly volné, protože jsem byli v ochranném režimu, Je mi jasné, že hráči viděli volné vesnice a nepřemýšleli nad tím proč silné hrady mají holuby, nemají vesnice a vesnice u jejich hradů jsou volné a že je to uprostřed mapy, takže to patrně nejsou nové vesnice a asi se něco děje, když jsou momentálně bez majitele , ani jsme si neudělali screeny svých vesnic před válkou, skutečně mě to nenapadlo. Pokud to bude možné, rádi hráčům ztráty nějak kompenzujeme, tak, jako jsme to dělali vždy.

Milá Hanko, tuto zdrojovku - viz screen  jsem hráči DEDEK8 dala já osobně a určitě jsem jí nezabírala v období války Matrix versus Koalice. Žádám její navrácení hráči DEDEK8. DEDEK8 ji vlastní nejméně 3 měsíce!!!

Jinak faktem je, že pravidla této hry jste si přizpúsobili svým představám? Myslím si, že ale mají daleko od férovosti a čestnosti. Proč ten hráč nabízí jinou zdrojovku? A co je to za zdrojovku?

V jakémkoliv boji fandím čestnosti a férovosti a za lidi, kteří vedou takový boj, se vždy postavím.. Souhlasím pak jen s tím, že jak nepřátel, tak protivníků by si člověk měl vážit a něměl by se snižovat k ponižování, urážkám a pranýřování. Zároveň Ti kladu otázku, jak si se Ty chovala ke mně před rokem a jak se chovali hráči z Tvé aliance a co jste zorganizovali vůči mně? Jezdilo na mě pět alianci, na jednoho člověka - kvůli Vám jsem nespala dvě noci a chodila do práce!!! Mám to zdokumentované! Tehdy mi pomocnou ruku nabídla Konfederace a věřím, a k dnešnímu dni jsem se nesetkala s opakem, že i nadále se bude zastávat obyčejných a slušných hráčů jako jsem já a celá naše aliance.Toho, že se Koalice proti Vám postavila si Vážím a jestli tady někdo provedl srabárnu, tak  poděkuj svým tzv. sesterským aliancím, že Vám nepomohly. Netvrdím, že všechny hráče Matrixu a sesterských alianci hážu do jednoho pytle.Budeš se divit jsou mezi nimi i tací,kterých si Vážím. Netvrdím ani to, že to, co jste provedli mně, Vám mělo být oplaceno.,Já jsem byla sama a vy jste měli přece sesterské aliance. Vždyť si přece velitelkou i po porážce nejprestižnější aliance a po celé mapě máš spoustu přátel, které máš na skype?! Měli jste bojovat a né teď ze sebe dělat chudáky a brát jiným hráčum to, o co jste ve válce přišli!!!

Tak to doplň, čo tam chýba :smiley:
    Apollón @ cs 1
  • petula15 (CZ1)petula15 (CZ1) Komentářů: 76CZ1
    Apollón (CZ1) napsal(a):
    petula15 (CZ1) napsal(a):
    Bedla (CZ1) napsal(a):

Tak to doplň, čo tam chýba :smiley:
    Apo asi nic...ale ta druhá strana...nějak..:-)

• jannaj (CZ1)jannaj (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 27.10.2018
    Apo, souhlas...pokora, kterou by člověk tak nějak čekal, je někde nevím kde...jezdí si pro "svoje" vesky, ale že danému hráči oni ukradli a opustili, to jaksi již raději nezmiňují...a to nemluvím o čmuchání tam, kde vůbec čmuchat nemají....my si své sklady umíme vypít a vyjíst sami :-D
  • Klášter (CZ1)Klášter (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Bedla (CZ1) napsal(a):

A jak máme tu vesnici získat zpět? Legenda 800 proti legendě 20 nebo mojí 620? Má ji kousek od hradu a má tam obránce o kastelánovi ani nemluvě? Já bych se rozjela, ale co naše ali?

Apollón (CZ1) napsal(a):
    Ako ona dala suradnice nejakeho hrača hafulka ? tak to je sila, ešte ani nemenia dediny zo svojich mrtvol. A tychto hráčov sa tu niekto zastáva ? nieje dovod, aby niekto menil dediny ked nechce, proste sa im postavte, uz nie su najsilnejsi, su porazena ali.

apollon

Tak všichni víme jak to bylo napadání a vyhrožování od ali METRIX , teď zase kují pikle a znárodňují vesničky, kdy je oni zabíraly jako první a opouštěly a mám jen jediné heslo a to : jak četl jsem ten odkaz a  říkám jedno, neuteču zůstanu i když zahořím jak Fénix povstanu a všechny ty, kteří nás napadnou, tak dostanu

Milan

Sign In to comment.