Matrix vs. Koalice

11012

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Cierny skorpion napsal(a):
    masony (CZ1) napsal(a):
     jsem rád bratia že tu s náma diskutujete nevím co jiným ale mě ta vaše debata vůbec nezajímá mějte se hezky a držím vám palec ať to vyřešíte :-))
    tebou je tazke rozpravat ked si zalozil nick 2017 :D ani nemozes rozumiet ocom my rozpravame :D 
    zacal si sem psat mimo tema ;-) tak se nediv reakci :-) a proc myslis, ze nevi o cem si povidate?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    :-)) to je pravda......všechno poznáš podle slavného nicku ..:-)) bože můj
    :D :D :D
    2017 se pravděpodobně poprvé přihlásil na forum, hrát může o dost déle. Pochybuji, že někdo dá legendu 800 za rok. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    masony (CZ1) napsal(a):

To vypadá taky na dlouhé loučení jak hegebak :-)
    Balík4 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    masony (CZ1) napsal(a):
    :D :D :D
    2017 se pravděpodobně poprvé přihlásil na forum, hrát může o dost déle. Pochybuji, že někdo dá legendu 800 za rok. :D
    nedristaj somariny ked sa pozries na nick tam presne pise kedy si zalozil ucet :D
    tam se pise kdy si zaregistroval nick na foru. taky pochybuju, ze s jeho silou, legendou, vybavenosti hradu apod. hraje neco pres rok, ale ty to vis samozrejme nejlip 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    nedristaj somariny ked sa pozries na nick tam presne pise kedy si zalozil ucet :D
    Je to tak jak píše petitlup, já tam mám že jsem se zaregistroval v červnu, a přitom hraju od zimy.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    ajajaj,ta moudrost ti dlouho nevydržela,nebo to bude jinak?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Je to tak jak píše petitlup, já tam mám že jsem se zaregistroval v červnu, a přitom hraju od zimy.
    mne pise presne aj rok aj november aj datum :) zeby inym uz inak to pocita ked hraju velku big farmu :D :D :D  http://prntscr.com/ldmneu
    neviem prečo sa vlastne dohaduješ,je možne že ked si začal hrať tak si sa rovno prihlásil aj na forum,ale je to tak ako píšu ostatny,datum na fore je datum kedy si sa prvy krat prihlásil na forum a nie na hru
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Greiss (CZ1)Greiss (CZ1) Komentářů: 107
    upraveno 03.11.2018
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Gaylen (CZ1) napsal(a):
    .... Ano je to hra ale né  všichni hráči na mapě chtějí bojovat..
    Už to tady bylo stokrát. Dobrá, napíši to postoprvé...

Empire je BOJOVÁ strategicko-taktická hra.
    Je!
    Můžeme o tom polemizovat, můžeme s tím nesouhlasit - ale to je asi tak všechno co s tím můžeme dělat.

Jinými slovy - ti hráči co nechtějí bojovat vlezli do (pro ně) nesprávné hry.
    Ti co nechtějí bojovat - nemůžou mít za zlé hráčům v Empire, že bojují.
    Kolik si ty sám  zažil válek ??? nepočítám ty,  když hra začala a mydlilo se to hlava nehlava, tenkrát to byl opravdu relax a nic se neřešilo, co to GGS posunulo na vyšši lvl  , tak stouplo ego s velikosti bankovního konta .. což je smutné , a pokud se budou někteří takto dal chovat k menším aliancim ,tak zůstanou na mapě sami , neznamená to ,  ze když si chci zahrát tak do toho musím dávat celou výplatu o tom ta hra opravdu není a jestli je bojová nebo strategická na tom nezáleží.
    Greiss @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Greiss (CZ1) napsal(a):
    Kolik si ty sám  zažil válek ??? nepočítám ty,  když hra začala a mydlilo se to hlava nehlava, tenkrát to byl opravdu relax a nic se neřešilo, co to GGS posunulo na vyšši lvl  , tak stouplo ego s velikosti bankovního konta .. což je smutné , a pokud se budou někteří takto dal chovat k menším aliancim ,tak zůstanou na mapě sami , neznamená to ,  ze když si chci zahrát tak do toho musím dávat celou výplatu o tom ta hra opravdu není a jestli je bojová nebo strategická na tom nezáleží.
    Zdá se mi nepravděpodobné že jedna aliance by svým chováním odradila od hraní celý server, spíš by vznikla opět koalice, jen mnohem větší ;) 
  • Greiss (CZ1) napsal(a):
    Kolik si ty sám  zažil válek ??? nepočítám ty,  když hra začala a mydlilo se to hlava nehlava, tenkrát to byl opravdu relax a nic se neřešilo...
    Když hra začala - desítky.
    V éře akcí - taky desítky. Z toho 3 kdy nás mydlila TOP aliance bez pravidel.

Tak jak Martix (ať se držíme vlákna) nebrečel, ani my jsme v těch válkách s TOPkama nebrečeli...
    Po válce jsme doverbovali, uhasili. A trošičku nás to posílilo. Fakt :-)
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    upraveno 04.11.2018
    Gaylen (CZ1) napsal(a):
    Nechtěla jsem komentovat válku Matrix vs Koalice ale nedá mi to. Snad každý hráč někdy pocítil "férové" jednání hráčů z Matrixu. Já bláhová si myslela že když Matrix dostal přes držku jeho chování se uklidní a začne své ego uklidňovat. A jehle! Pravda je opakem. Dle chování jejich nového velitele se všichni slabší hráči budou třást strachy aby je Matrix nepoctil náštěvou. Prasárna je když jede 800 legenda útok na legendu o 500 nižší. Jede hrad i všechny základny. Tohle je nové chování Matrixu... Hold si někde musí to ego zvednout, je-likož na stejně silné hráče nemají. Jak se mají takový hráči ubránit? Neřadím se k hráčům "pay to play" a hru beru jako oddychovku od reálného života. Ale když na vás jede takový dobytek přejde vás chuť k hraní.... Ano je to hra ale né  všichni hráči na mapě chtějí bojovat..A takovým "legendám" se opravdu ubránit nedá... No hold někde Matrix musí načerpat sílu....a to bude na úkor menším a slabším hráčů....
    Sice off-topik, ale pak nechápu, proč se registrovali do bojové strategické hry a navíc díky takovejm, kteří zde v původním smyslu této hry neměli co dělat, se z GGS stala jen ubohá nesmyslná klikačka. Jinak částečně souhlasím Legenda 120 fakt nemá moc šancí proti legendě 800 s vystavěnýma sýpkama a síní legend. Prostě tolik vojáků jako ona neudrží a jelikož není ani šestivlnka, tak je diskriminovaná i při odvetě. Navíc asi nebude mít ani takové vybavení.. Jenže to není proti pravidlům GGS, hra to umožňuje, takže toto by mělo být směrováno jinam, než jako výtka hráčům, co toho využijí. Jenže záleží nejen na strategii, ale i na tom, kam daný hráč je ochoten až zajít a dost i prozrazuje o své skutečné povaze, a ani si to neuvědomí, protože, to, že pravidla dovolují téměř vše, ještě neznamená, že toho každý dokáže plně využít . Ale je to jen hra. :-) A to co jsem viděla, jak to dokáží někteří prožívat a chovat se, jako kdyby jim někdo bral poslední sousto od úst a ohrožoval na životě, majetku a i celou rodinu,  fakt nechápu :-(
    Stracka @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 548CZ1
    NStracka (CZ1) napsal(a):
    Gaylen (CZ1) napsal(a):
    Nechtěla jsem komentovat válku Matrix vs Koalice ale nedá mi to. Snad každý hráč někdy pocítil "férové" jednání hráčů z Matrixu. Já bláhová si myslela že když Matrix dostal přes držku jeho chování se uklidní a začne své ego uklidňovat. A jehle! Pravda je opakem. Dle chování jejich nového velitele se všichni slabší hráči budou třást strachy aby je Matrix nepoctil náštěvou. Prasárna je když jede 800 legenda útok na legendu o 500 nižší. Jede hrad i všechny základny. Tohle je nové chování Matrixu... Hold si někde musí to ego zvednout, je-likož na stejně silné hráče nemají. Jak se mají takový hráči ubránit? Neřadím se k hráčům "pay to play" a hru beru jako oddychovku od reálného života. Ale když na vás jede takový dobytek přejde vás chuť k hraní.... Ano je to hra ale né  všichni hráči na mapě chtějí bojovat..A takovým "legendám" se opravdu ubránit nedá... No hold někde Matrix musí načerpat sílu....a to bude na úkor menším a slabším hráčů....
    Sice off-topik, ale pak nechápu, proč se registrovali do bojové strategické hry a navíc díky takovejm, kteří zde v původním smyslu této hry neměli co dělat, se z GGS stala jen ubohá nesmyslná klikačka. Jinak částečně souhlasím Legenda 120 fakt nemá moc šancí proti legendě 800 s vystavěnýma sýpkama a síní legend. Prostě tolik vojáků jako ona neudrží a jelikož není ani šestivlnka, tak je diskriminovaná i při odvetě. Navíc asi nebude mít ani takové vybavení.. Jenže to není proti pravidlům GGS, hra to umožňuje, takže toto by mělo být směrováno jinam, než jako výtka hráčům, co toho využijí. Jenže záleží nejen na strategii, ale i na tom, kam daný hráč je ochoten až zajít a dost i prozrazuje o své skutečné povaze, a ani si to neuvědomí, protože, to, že pravidla dovolují téměř vše, ještě neznamená, že toho každý dokáže plně využít . Ale je to jen hra. :-) A to co jsem viděla, jak to dokáží někteří prožívat a chovat se, jako kdyby jim někdo bral poslední sousto od úst a ohrožoval na životě, majetku a i celou rodinu,  fakt nechápu :-(
    Někdy dávno se tady psalo i o rozdelení lvl legend Ale GGS na to nějak zapomělo :D

Třeba ted pri akci duší Legenda 800 měla limit a mohla utočit jenom na hráče myslím od lvl390 
    Co považuji za správne ohledně 6vlny i možnosti ubránit se 
Sign In to comment.