Matrix vs. Koalice

Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
upraveno 27.10.2018 v Představení hráče
Mapa již o probíhající válce ví, všem je určitě jasné, že aliance Matrix nemůže stávající situaci ustát, pokud chceme dál hrát a nenechat se zlikvidovat,  bez žádosti o mír. K ukončení války jsme dostali toto prohlášení a podmínky:

Oficiální Prohlášení koalice ohledně války, plus podmínky kapitulace Matrixu

Tato válka vznikla z důvodů chování Matrixu na mapě vůči ostatním aliancím, faktu že Matrix vlastnil nejvíce nemovitostí aniž by si je vybojoval, vůle koalice rozdělit tyto majetky mezi více aliancí tak, aby se vyrovnali síly na mapě a o nemovitosti si mohly zabojovat i menší aliance a v neposlední řadě (neprokazatelného) podezření, že někteří hráči Matrixu používají tzv. maty.
Matrix zrušil bez jakékoliv předchozí diplomacie pakt s alianci OS a sháněl proti ní po mapě spojence. To se jim však nepovedlo a přesně v tento den vznikla koalice pěti aliancí-Triáda, HBW, Konfederace, Legie Odpadlíků a Old School (dále jen koalice) s cílem zabrat majetky Matrixu a rozdělit je mezi pět spojeneckých alincí.

Po úspěšném zabrání majetků Matrixu jsme čekali, že Matrix příjde s diplomaciíí a pokusí se vyjednat ukončení války, protože náš cíl už byl splněn. To se nestalo a drtivá většina hráčů Matrixu nasadila holuby. Přesto jsme však byli připravení zahájit další válečné kroky a po několika dnech čekání a nulové diplomacie se koalice rozhodla přistoupit k nepopulárnímu kroku a to zabírání základen hráčů Matrixu za účelem vyvolání tlaku na jejich velení a donucení je tak k diplomacii. Tohle koalice hodlala dělat tak dlouho, dokud se nezačne vyjednávat o míru.
Po několika neúspěšných pokusech o diplomacii, kdy byla oslovena velitelka aliance i její diplomat se začalo jednat až po 8mi dnech od zabrání majetků. To je ve středu 24.10. 2018.

Podmínky pro ukončení války

1. Hráči Hugolínek a Sorrow13 se zbaví všech základen a budou bez nich minimálně tři dny. Pak můžou zabrat jiné základny.
Hugolínek- 650:560
                   627:556
                   618:554

Sorrow13-  440:502
                   459:508
                   447:504

2. Koalice dá Matrixu seznam hradů a mrtvolek které Matrix odstěhuje od hradů a majetků hráčů koalice

3. Veřejné potvrzení faktu, že Matrix měl před válkou v popisu, že majetky brání společně se sesterskými aliancemi. Že sesterské aliance Matrixu nepomohly, za to koalice nemůže. Tím vznikla situace 5 na1, což nebylo v původním plánu a nepočítali jsme s tím. Vyplynulo to z toho, že se Matrixu nedostalo pomocí od spojenců, které měli v popisu.
Veřejné potvrzení faktu, že Matrix vypověděl aliancí OS pakt a sháněl spojence do války proti OS.
Jmenovitě Sorrow a činil tak na základě lživých podnětů jednoho ze svých hráčů.

4. Po ukončení války chycená sabotáž od matrixu=znovuvyhlášení války koalice VS Matrix.

5. Nevznikne žádná další aliance se jménem Matrix a tomu podobné pod ochranou aliance Matrix

Po splnění těchto podmínek koalice ukončí válku s Matrixem a vrátí jí všechny dobyté základny kromě základen hráče Petík, které náleží Konfederaci.

Vracení vesnic bude vypadat takto:

Hráči Matrixu si můžou vzít pouze SVÉ vesnice na jídlo z farem koaličních aliancí. U přímých spojenců v koalici jim náleží pouze ty vesnice, které mají přímo u svého  hradu. Nebudou jezdit bez ohlášení a každý si individuálně domluví výměnu. Vesnice, které hráči Matrixu nemají u svého hradu a jsou v držení hráčů koalice jim nenáleží a zůstávají majetkem koalice

protože nechci nechat Matrix padnout, s podmínkami souhlasím a vydám veřejné prohlášení s vyjasněním faktů, jak je požadováno.

Post edited by Druid on
Hugolínek @ cs 1
«1312

Komentáře

• fusion (CZ1)fusion (CZ1) Komentářů: 6
    asi není co vytknout, doplním snad jen přání že tzv. koalice snad nebude horší. jejich počin by sedal i pochopit ale ta srabárna 5v1 tam bude pořád.  
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    upraveno 27.10.2018
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Vážená koalice.

Celý můj příspěvek berte prosím jen jako prosbu.
    Nechci se vyjadřovat k pozadí války, protože k tomu bych se odvážil jen kdybych celé pozadí znal a vím, že případný koment k tomu mi nepřísluší. Jde o bojovou hru, kde se využívá i strategie a početní převaha prostě strategií být může. Celá válka ukázala, že soupeři Matrixu respekt k této alianci měli a právě onoho slova "měli" se týká má prosba.
    Můj obdiv mají hráči Matrixu, kteří v této alianci sestrvávají nadále a neutekli. Velice mě proto mrzí, jak koalice nakládá s poraženým soupeřem. Veřejné pranýřování odzbrojeného, poraženého nepřítele není něco, na co bych uměl hledět v pozitivu. Z mého pohledu, pohledu jednoho obyčejného hráče by koalice právě nyní měla ukázat svůj charakter. Postavit se k celé věci jako hráč, né dítě dychtící po pomstě a co největší snížení poraženého.

Koalice, prosím vás.

Ponechte prosím zbylím bojovníkům, kteří se nerozprchli jejich základny - nemyslím, ty, které dle vašich slov náleží Konfederaci
    Nevláčejte prosím poražené veřejným pranýřem.
    Přesunutí mrtvol prosím s Matrixem vyřešte ve vší tichosti, bez popisků a veřejného propírání toho, co vše váš soupeř musí udělat. Tím, že soupeři ponecháte čest, ponecháte jí i sobě.
    Chovejte se prosím jako vítěz, který chce, aby jeho vítězství bylo jistým požehnáním, né prokletím. Celá mapa nyní sleduje, jak se vítez velké bitvy chová ke svému poraženému.
    Udělejte prosím za celou věcí tečku. Jste vítězové, snižováním poraženého nic nezískáte, mimo možný despekt mnoha hráčů.
    Už vše řešte v tichosti ( neveřejně ) a tak, aby ste svému soupeři ponechali alespoň nějakou čest.
    OS,LO,Konfederace, HBW a Triádo.
    Velice vám děkuji.

Palec nahoru Cheero
    Nevím co k tomu víc dodat 
    Asi jen k těm základnám 
    Podle mého názoru by se měli taky ponechat puvodním majitelum  Každej dobrej hráč ví kolik trvá vybudovat dobré základny a k čemu slouží 
    Lepší obětovat 6 základen než 60...  a s přespěním své aliance jistě budu mít v brzké době vybudované záladny jiné...
    Post edited by Hugolínek (CZ1) on
    Hugolínek @ cs 1
    upraveno 27.10.2018
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    jinak se chci hned omluvit hráčům aliancí, od kterých si budeme brát zpět své vesnice. Ale vesnice nám byly sebrány a opustěny, některé ještě stále má koalice a jejich spojenci, hodně z nich bylo opuštěno a zůstaly volné, protože jsem byli v ochranném režimu, Je mi jasné, že hráči viděli volné vesnice a nepřemýšleli nad tím proč silné hrady mají holuby, nemají vesnice a vesnice u jejich hradů jsou volné a že je to uprostřed mapy, takže to patrně nejsou nové vesnice a asi se něco děje, když jsou momentálně bez majitele , ani jsme si neudělali screeny svých vesnic před válkou, skutečně mě to nenapadlo. Pokud to bude možné, rádi hráčům ztráty nějak kompenzujeme, tak, jako jsme to dělali vždy.
    Myslíš kompenzaci typu, berem si co chcem, ať už to bylo naše, nebo ne a o náhradu si pište koalici?? Asi tuším, jakým stylem si vybuduješ nové základny. Prostě je ukradneš z pozice moci a arogantně napíšeš, kdo poskytne náhradu. Kdybys aspoň nepindala blbosti. Byla jsem proti zabírání základen, nelíbilo se mi to. Ale když vidím tu vaší aroganci i po prohrané válce, tak si říkám, že vám to koalice bohužel udělala moc jednoduché a měli jste dostat víc.
    nikdy nepadlo že by koalice něco měla kompenzovat a co vím, tak v dohodě bylo, že koalice a její farmy vrátí to, co vzali a mají, pokud něco budeme kompenzovat, tak ze svého.. i když zrovna Ty byl to tom měla vědět hodně, protože jsi byla mezi prvními co brali a opouštěli. Nevím kdo vypustil takovou Kachnu, ale my to nebyli.
    Hugolínek @ cs 1
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    jinak se chci hned omluvit hráčům aliancí, od kterých si budeme brát zpět své vesnice. Ale vesnice nám byly sebrány a opustěny, některé ještě stále má koalice a jejich spojenci, hodně z nich bylo opuštěno a zůstaly volné, protože jsem byli v ochranném režimu, Je mi jasné, že hráči viděli volné vesnice a nepřemýšleli nad tím proč silné hrady mají holuby, nemají vesnice a vesnice u jejich hradů jsou volné a že je to uprostřed mapy, takže to patrně nejsou nové vesnice a asi se něco děje, když jsou momentálně bez majitele , ani jsme si neudělali screeny svých vesnic před válkou, skutečně mě to nenapadlo. Pokud to bude možné, rádi hráčům ztráty nějak kompenzujeme, tak, jako jsme to dělali vždy.
    Myslíš kompenzaci typu, berem si co chcem, ať už to bylo naše, nebo ne a o náhradu si pište koalici?? Asi tuším, jakým stylem si vybuduješ nové základny. Prostě je ukradneš z pozice moci a arogantně napíšeš, kdo poskytne náhradu. Kdybys aspoň nepindala blbosti. Byla jsem proti zabírání základen, nelíbilo se mi to. Ale když vidím tu vaší aroganci i po prohrané válce, tak si říkám, že vám to koalice bohužel udělala moc jednoduché a měli jste dostat víc.
    nikdy nepadlo že by koalice něco měla kompenzovat a co vím, tak v dohodě bylo, že koalice a její farmy vrátí to, co vzali a mají, pokud něco budeme kompenzovat, tak ze svého.. i když zrovna Ty byl to tom měla vědět hodně, protože jsi byla mezi prvními co brali a opouštěli
    Brala jsem, až když vy jste vzali a opustili moje. Přiznávám, že jsem na to, až to uděláte, čekala, protože výchova  mi nedovolila to udělat první. Ve chvíli, kdy jste mě obrali a já si vyjela pro ně z5 jste je opustili, jsem morálku co se vesnic týče přestala řešit a udělala to samé. A že jste si je nebyly schopní posbírat vašima polomrtvolama bez holubů je jen váš problém. Když jste jimi mohli jezdit vesky zabírat, mohli jste jimi i jezdit si sbírat ty své. :-) Ano, bylo domluveno to co píšeš. Ale opravdu celá mapa není naší školkou. :-D Nevím jak kompenzujete, ale jak psal balík, berou se vesky u hradu, ale to neznamená, že zde budeš statečně psát o tom jak kompenzujete a vždy jste kompenzovali, když do těch aliancí píšete, že kompenzovat budeme my. Nehledě na to, že všichni si ještě pamatujeme váš popisek ve stylu. Vezmem si co chcem a pokud nevezmeš, co ti náhodou nabídnem, tak si to stejně vemem a ty nedostaneš nic :-D
    v popisu bylo tohle.. cituji...   Nekrademe, ale pokud něco potřebujeme vyměnit, nabízíme výměnou stejný druh, jenom nečekáme déle než 48 hodin na odpověď majitele, který od nás vždy dostane souřadnice toho, co si může výměnou vzít.

Hugolínek @ cs 1
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    No, zněl trošku jinak. :-) Škoda, že mě nikdy nenapadlo si ho opsat, respektive nascreenovat :-D Ale to je jedno. 
    Stracka @ cs 1
Sign In to comment.