Diskuze k říjnové aktualizaci

146

Komentáře

• orin46 (CZ1)orin46 (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    U nás v alianci se už hodně krát stalo,že nakonec z toho vyšel klasický útok,ač si každý hlídá,na které kolečko klikne.. Pak se nám ozývají hráči,at to stáhneme.
    Orin46 ...aliance Phoenix
  • ilavak (SK1)ilavak (SK1) Komentářů: 14SK1
    ahojte strasny chaos je v tomto namiesto utoku co ste dali ide ral utok to ste velmo zle vysleli pani ggs. Dakujem za takuto aktualizaciu zmente to lebo je chos v tom!
    ilavak @ sk 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    udalost uplne odveci... raz vidiet trubu a raz nie ..to co ? nech ide do pici kto to vymyslel 
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    Nj, opět klasická akce ála GGS, zmatek, chaos a ani ty odměny za to nestojí, z jednoho útoku mám blbejch 50 duší, to abych poslal tak 600 útoků, na to prdím.
    premysl danek @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Může tu akci GGS laskavě vypnout? Už ne mě přijeli 2 útoky, které nebyly vidět. To GGS nemá test server, že zase vypustili takovej zmetek? Proč něco testují a něco ne?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Někdo z ali mi taky tvrdil, že se někdy útok v akci sám přepne na normální. Mně osobně jako normální dopadl jeden z několika desítek a tam si fakt nejsem jistý. Údajně k přepnutí dojde už při skládání a jde to poznat podle toho, že hra při odeslání nenabídne nákup bonusů k duším. Dávám na to teď pozor a zatím v klidu. 
    na to si davam, taky pozor. pak jeste doba utoku (ale to neutocim na sousedy)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    At už je to jak chce. Nemám sílu to nějak komentovat. Ocenuji čas dokončování staveb a oprav. Páč to posunutí na 4 minuty bylo na blití..Ted je to zas ok. A pozitivní PR je možnost potenciálních nákupů..

Lien Rag

• Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    HALOOO HALOOO MOHLY BY STE SE PROSIM KONECNE PODIVAT PROC SA MAPA NA ZELI TAK NEUVERITEKNE SEKA A KONE MISTO JEZDENI SKACU????UZ TO TRVA MOC DLUHO A JE TO DOST NEPRIJEMNE,DELA TO JENOM MAPA NA ZELENEM!!!!!!

Deukuju pekne 
    HALOOO HALOOO MOHLY BY STE SE PROSIM KONECNE PODIVAT PROC SA MAPA NA ZELI TAK NEUVERITEKNE SEKA A KONE MISTO JEZDENI SKACU????UZ TO TRVA MOC DLUHO A JE TO DOST NEPRIJEMNE,DELA TO JENOM MAPA NA ZELENEM!!!!!!

Deukuju pekne 
    Restartni prohlížeč a nepruď
    Lien Rag

• matousekmichael (CZ1)matousekmichael (CZ1) Komentářů: 57CZ1
    tleskám této akci jak mě tak i jednomu členovi aliance byl útok neviditelný a jen zpráva že proběhl útok a tíky tomu nemůže člověk přeskládat obranu takže jsem kvůli tomu ztratil duše DĚKUJU ZAS GGS ZA KVALITNĚ PODĚLANOU AKCI!!!
    matousekmichael
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    bugfix je teraz ? 
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 109CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):

Deukuju pekne 
    Liene to nefunguje, zkousel jsem to stokrat, tio neni pruda
    thugdze @ cs 1

Deukuju pekne 
    no cekal sem az me poradis ... 
    upraveno 25.10.2018
    thugdze (CZ1) napsal(a):

Deukuju pekne 
    Liene to nefunguje, zkousel jsem to stokrat, tio neni pruda
    A zkusil si víc prohlížečů?
    Když je nejhůře, pomáhá použít oddělený flash. Dle návodu na foru..

Obecně nemohu radit. Je to proti bezpečnosti. Funguje dobře třeba Maxthon. Ale jak mi bylo řečeno, trpí bezpečnostními děrami.Ovšem funguje na starších verzích flashe. Takže fachčí..

Lien Rag

• Brutus Marsius (CZ1)Brutus Marsius (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    mam taky mapu velkou jako prase, a za druhe me jako prisly odmeny z vnejsiho kralovsky,ale jaksi jich prislo asi 10 procent toho ,co bylo avizovano, co to jako ma byt...dostal jsem 2 OP a to ej vsechno a ten zbytek a dalsi Op jsou kde...
    Brutus Marsius @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,879CZ1
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    "Smrtonošův hněv"
    A jak bude probíhat špio ? 

Když utoky budou anonimní ale odhalí mě pri šionáži tak mu asi dojde kdo na něho jede 
    patrně to bude jako u měničů, osobně mi celá akce přijde hodně podobná
    je to  hodně podobné měničům   na mě jelo již 6 útoků a nevím kdo na mě zaůtočil  . tak hráčí kterémi hoří hrad jel normální útok jinak nemůže vědět kdo na něj zaútočil. A  musím najít takový hrad který je v mojí úrovni jinak útok nepošlu . Prostě mě to na hráče nepustí který  má nižší úroveň tak  smrtonošův hněv nejde poslat .
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

Deukuju pekne 

Myslím, že vím čím to je :-) A kolem půlnoci se to zhoršuje že?
    Balík4 @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    mam taky mapu velkou jako prase, a za druhe me jako prisly odmeny z vnejsiho kralovsky,ale jaksi jich prislo asi 10 procent toho ,co bylo avizovano, co to jako ma byt...dostal jsem 2 OP a to ej vsechno a ten zbytek a dalsi Op jsou kde...
    Čo si pamätám, čo som čítala, tak tu sa odmeny nenabaľovali... teda, ak si bol dajme tomu v prvej 50tke, tak si dostal odmeny len za tu 50tku... za dajme tomu 1000ku a 100ku nie... 
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Deukuju pekne 

Myslím, že vím čím to je :-) A kolem půlnoci se to zhoršuje že?

Jo jo kolem půlnoci s tím není řeč vůbec :) 
  • Antorr (CZ1)Antorr (CZ1) Komentářů: 22
    • Změny v automatickém nastavení

• V novém nastavení budete moci vybrat maximální silu vašich prostředků, které systém použije - takže si budete moci vybrala podle kategorie prostředků (dřevěné, prémiové, elitní a prostředky z událostí).

Jak to vypadá s tímto updatem?
    Antorr @ cs 1
Sign In to comment.