Diskuze k říjnové aktualizaci

26

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Presne kopec kecov sa tu objavovalo, ked zaviedli stavenisko a stavebne predmety, zo začiatku malo materialu, potom sa to rozbehlo.
    Presne je to aj teraz, malo materialu, nizka uroveň kovačne, ktoru treba zvýšiť, zatial viem o 22 urovni a max bude asi 30?????
    Malo katalyzátorov od urovne 4. Stači vyčkať, uvidíme kam to dospeje.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 64
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Presne kopec kecov sa tu objavovalo, ked zaviedli stavenisko a stavebne predmety, zo začiatku malo materialu, potom sa to rozbehlo.
    Presne je to aj teraz, malo materialu, nizka uroveň kovačne, ktoru treba zvýšiť, zatial viem o 22 urovni a max bude asi 30?????
    Malo katalyzátorov od urovne 4. Stači vyčkať, uvidíme kam to dospeje.
    Nepises zle, len stavebne predmety od zaciatku davali zmysel. Toto mi zatial ziadny zmysel moc nedava, okrem zvysenia VP, co asi pre dlhsie hrajucich moc vyznam nema, pre tych, co maju malo dekoracii dajme tomu, ze ano.
    Ako pises, nechame sa prekvapit, ale zatial pre mna nezaujimave ;-).
    RReennyy @ sk 1
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 109CZ1
    budete neco delat s mapou? Strasne velky hrad, jde sice zmensit ale po prepnuti na jinej svet zase naskoci hrad pres pul monitoru. A dalsi vec, strasne se seka spionaz, nejdou, skacou:-)))
    thugdze @ cs 1
  • Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    A kdyz budete u te mapy zrovna sa aj mrknete na to proc sa to uz tyden seka a nikdo s tim nic nedela!!!!!! 
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    Kedy začne tá udalosť ? po aktulke nič nevidím :( 
  • DruidDruid Komentářů: 955Moderator
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    budete neco delat s mapou? Strasne velky hrad, jde sice zmensit ale po prepnuti na jinej svet zase naskoci hrad pres pul monitoru. A dalsi vec, strasne se seka spionaz, nejdou, skacou:-)))
    chybu již prý objevili 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    matko 008 (SK1) napsal(a):
    Kedy začne tá udalosť ? po aktulke nič nevidím :( 
    Tato napínavá událost bude probíhat od 24. října do 31. října!

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1
    "Smrtonošův hněv"
    A jak bude probíhat špio ? 

Když utoky budou anonimní ale odhalí mě pri šionáži tak mu asi dojde kdo na něho jede 
  • DruidDruid Komentářů: 955Moderator
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    "Smrtonošův hněv"

Když utoky budou anonimní ale odhalí mě pri šionáži tak mu asi dojde kdo na něho jede 
    patrně to bude jako u měničů, osobně mi celá akce přijde hodně podobná
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,233SK1
    Nikde som si to nevšimla. Ako sú rozdelené úrovne hráčov, aby som vedela na koho môžem útočiť? 
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    upraveno 24.10.2018
    Druid napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    "Smrtonošův hněv"

patrně to bude jako u měničů, osobně mi celá akce přijde hodně podobná
    Post edited by piqik (CZ1) on
    upraveno 24.10.2018
    https://ctrlv.cz/BdNZ

toto je len obyčajný útok bez tých rubínových posilňovačov. a hráč, s ktorým som sa dohadovala na útoku mi písal, že mu žiadne duše za prehru v útoku nedalo a ešte mu 500 odrátalo po prehratej obrane. tak čakám koľko mi zmizne, keď prehrám obranu :smile:

inak dajú sa posielať podpory na tie útoky? trúba sa síce neukazuje, ale v prehľade útok vidno
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    no větší kravinu už asi vymyslet nedokážou ale nechme se překvapit :D :
    :)llelik45 @ cs 1
    Vidím to tak, že útoky budú chodiť v noci, keď nik nebude brániť a hotovo :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Nikde som si to nevšimla. Ako sú rozdelené úrovne hráčov, aby som vedela na koho môžem útočiť? 
    zdravím,

na úrovně jsem se ptala, zatím čekám na odpověď
    https://ctrlv.cz/BdNZ

toto je len obyčajný útok bez tých rubínových posilňovačov. a hráč, s ktorým som sa dohadovala na útoku mi písal, že mu žiadne duše za prehru v útoku nedalo a ešte mu 500 odrátalo po prehratej obrane. tak čakám koľko mi zmizne, keď prehrám obranu :smile:

inak dajú sa posielať podpory na tie útoky? trúba sa síce neukazuje, ale v prehľade útok vidno
    zdravím,

ano, podpory je možné posílat
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 38CZ1
    nejhorší je,že to asi někteří nepochopili a jedou normální útok.Hráč mi hoří jak táborák a omluva je,že se uklikl.A tomu mám jako věřit. :-(((
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    No čo som odsledovala, tak 800ka vie zautočiť ešte aj na  390, na 389 už nie :-)
  • MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    skokanka (CZ1) napsal(a):
    nejhorší je,že to asi někteří nepochopili a jedou normální útok.Hráč mi hoří jak táborák a omluva je,že se uklikl.A tomu mám jako věřit. :-(((
    ahojky,
    tak s tímto už sme se bohužel taky potkali takže tak jak píšeš :/
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    A mně se to náhodou líbí, člověk se může konečně vyblbnout a na rozdíl od vnějšího království při tom neztratit přehled co se na jeho hradech děje :-) Jasně, asi by to přestalo bavit, kdyby to takhle fungovalo dlouhodobě, ale jako jednorázová akce super.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

upraveno 24.10.2018
    Super, ďakujem vám za odpovede :smile: 

Ešte mám jeden návrh/pripomienku. Nedalo by sa nejak označiť v prehľade mojich útokov, že posielam útok nie klasický, ale tento špeciálny? aby som si to po vyslaní vedela skontrolovať pre istotu. Lebo sa mi takmer podarilo vypáliť suseda...

Po ďalšie, keď na spojencov a členov mojej aliancie nemôžem útočiť, prečo sa dá poslať útok na hráča s holubom?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.