Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Říjnová aktualizace

MBeeMBee Komentářů: 928
upraveno 22.10.2018 v Oficiální oznámení


Ohniví válečníci,

aktualizace tohoto měsíce oslavuje příchod trochu více strašidelné a děsivé sezóny a tento obsahový balíček je skutečně napínavý:
Do naší hry přibude spousta nových přírůstků, je to zcela nová událost s tématikou Halloween, a kromě toho budeme mít jedno z největších přepracování v dějinách Empire a kromě toho budeme mít již dříve hlášené přepracování kovárny dekorací!

Ale už vás nenecháme tápat a trochu osvětlíme, co vás čeká v naší nadcházející říjnové aktualizaci!

NOVÁ UDÁLOST HELLOWEEN - SMRTONOŠŮV HNĚV

"Léto skončilo, už je tu podzim
a tento říjen bude nepřekonatelný!
Noci jsou delší a tma přichází,
Ale, slyšeli jste poslední zprávy od našeho špiona?

Vrací se k životu, mrtví se zvedají!
Mohou vypadat normálně, ale jsou zahaleni v přestrojení.
Cestují po našich zemích, hledají tak jemné duše,
ve znění známého mota:" Koleda"!

Dobře se připravte a promyslete svoji další cestu,
neboť byste mohli čelit vaší slávě během "Smrtonošův hněv!"  

Halloween není jen o rýmech, ale je to jedna z nejslavnějších událostí roku. To je důvod, proč v letošním roce budeme mít v naší Velké říši vyhrazenou Halloweenovou událost, která se bude jmenovat "Smrtonošův hněv".

Poskytli jsme vám krátký náhled o této akci v přehledu "Naše plány pro Q4 2018", ale nyní je čas vám předvést tuto událost. 
Tato napínavá událost bude probíhat od 24. října do 31. října!

Během "Smrtonošův hněv" se připojíte k mrtvým v lovu duší:
 • Získáte určitou částku nové měny specifické pro konkrétní událost - nazývaná "duše" - každým dnem konání akce
 • Budete moci ukrást určité množství duší i od jiných hráčů, abyste zvýšili svůj objem duší
 • Celkové množství duší na konci této události určí vaši konečnou odměnu (čím více, tím lépe)
 • Nebudou žádné TOP odměny, pouze odměny za aktivitu v této akci!
 • Tato akce bude mít také obchod (který uvidíte na následujícím obrázku)
  • Bude možné zakoupit speciální dekorace s Fúzním lvl 52 + 350 Veřejným pořádkem (29 999 rubínů) aFúzním lvl 30 + 250 Veřejným pořádkem (2000 rubínů)
  • Můžete zakoupit vzhled položky "Prsten zkázy", který změní hrad na opravdu vzrušující pevnost, tzv. duše únosců, která umožňuje možnost získat okamžitě načtení shromážděných duší (bez zpoždění), atd.


Nové hradní vzhledy - Smrtonošův hněv

Jak již bylo řečeno, v Empire budou nové vzhledy pro vaše hrady, které přicházejí s touto událostí a jejich děsivý vzhled skutečně vyděsí srdce vašich nepřátel!!!!


Výhled (vybavení): Prsten zkázy


Vzhledy hradůBudete je moci zakoupit za rubíny, stejně jako prostřednictvím událostí odměny za 30.000 duší. Jsou to jen kosmetické vzhledyy, což znamená, že pro ně nebudou žádné bonusy. Tyto nové hradní vzhledy jsou trvalé, ale nemůžete jim zasadit drahokamy.

Nové vzhledové stavební díly

Přidáme nové vzhledové stavební díly, které budou k dispozici pro následující budovy:
 • Hrad • Sklad
Nové odměny v královských úkolech

 • V další královské úkolové kampani můžete získat novou dekoraci, která symbolizuje další znamení zvěrokruhu - Štír, 340 VPAktualizace proběhne 23. října od 9:00 do 11:00 a potrvá přibližně 30 minut. Jako vždy může dojít k posunu kvůli nepředvídatelným problémům, v takovém případě vám dáme vědět.

Jídlo bude během údržby samozřejmě zmrazeno.

diskutovat k aktualizaci můžete zde

Vaše Empire rodina
Post edited by Zoe on

Komentáře

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
  Zdravím,
  aktualizace byla přeložena z 24. 10. na 23. 10., proběhne tedy již zítra!
 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
  Vážení hráči,

  dnešní aktualizace se mírně opozdí.

  Duvodem jsou kontroly některých prvků altualizace, které jsou nutné k hladkého příběhu altualizace.

  Hluboce se za toto zpoždění omlouváme a dáme vám vědět, až budeme mít více informací.

  S pozdravem
  Vaše empire rodina
 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
  Ohniví bojovníci, 

  dostali jsme upřesnění pro dnešní Říjnovou aktualizaci:  

  V současné době se plánuje začít s aktualizací mezi ~ 12: 30 a 14:00 SELČ . 
  Očekává se, že prostoje budou trvat přibližně 30 minut a samozřejmě bude zmrazené jídlo během tohoto delšího prostoje. 

  Prosím, omluvte nás za toto zpoždění naší aktualizace a děkujeme za trpělivost! 

  Vaše rodina Empíre   
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
 • MBeeMBee Komentářů: 928
  upraveno 24.10.2018
  Žhaví válečníci,

  Nedávno jsme vám představili speciální akci nazvanou "Smrtonošův hněv", která začne zítra!
  Vzhledem k tomu, že jsme již obdrželi některé prvotní zpětné vazby a otázky od našich globálních komunit, chceme vám všem poskytnout první přehled nejčastějších dotazů (často kladené otázky):

  Otázka.: Jakou úroveň potřebuji k tomu, abych se podílel/a na lovu duší "Smrtonošův hněv"?
  Odpověď.: Každý s úrovní 10 nebo vyšším se bude moci účastnit akce.

  Otázka: Jak probíhají útoky během akce "Smrtonošův hněv"
  Odpověď: Takže především, vaše útoky budou anonymní a při kliknutí na jiný hrad hráče se zobrazí ikona speciální události. Vaše útoky ve skutečnosti nepoškodí vašeho soupeře (žádné ztracené prostředky, žádné zabité jednotky nepřátel, žádné zapálení nepřátelských budov apod.) Také nedojde ke ztrátě vašich jednotek/nástrojů při útočení/ zdrojů nebo obrany. Jediná věc, která se ukradne, jsou duše, které budete moci shromážďovat a v rámci útoků bude platit normální PvP cooldowvn (možnost znovunapadení) pro tyto útoky, což jsou tři hodiny. Tyto útoky nebudou mít vliv na zrušení ochranného režimu. Nezapomeňte, že se to týká pouze útoků speciálních událostí. Normální útoky se budou řídit známými pravidly běžných útoků.
  Následující screen obrazovky ukazuje, jak vypadá ikona útoku speciální události:


  Otázka: Bude také možné zaútočit na základny během této akce?
  Odpověď: Speciální útoky, které jsme dříve zmínili, budou možné pouze na hlavní hrad jiného hráče. Útoky bude možné posílat z hlavního hradu i základen. Samozřejmě můžete i nadále zaútočit na jiné základny v hlavní hře, ale ne s útoky týkající se zvláštní události a nebudou vám pomáhat. ... a možná by to mohlo způsobit válku.

  Otázka: Jak mohu získat během této akce duše?
  Odpověď: Na začátku události obdržíte určitou část duší plus procento (%) vašeho současného množství duší s každým dalším dnem. Samozřejmě budete také moci "shromažďovat" nebo spíše ukrást duše od vašich nepřátel tak, že je napadnete dříve zmíněnými speciálními útoky. Ale dávejte si pozor: Vaši protivníci si budou také moci odnést od vás duše na oplátku.


  Otázka: Existuje maximální množství duší, které mohu ukrást od svých soupeřů?
  Odpověď: Při útoku můžete ukrást pouze tři desetiny (3/10) množství duší svého soupeře. To znamená, že kdyby váš nepřítel měl celkem 1000 duší, pak byste mohli od něj odnést 300 duší. Takže ne, nebudete schopni krást všechny duše vašich nepřátel jediným útokem.
  Kromě toho budete vždy schopni vidět množství duší, které vaši nepřátelé nahromadili po celou dobu. Zvýšit množství ukradených duší můžete s položkami nazývanými "únosci duší", o kterých jsme také mluvili v našem oznámení o události.

  Otázka: Jak vypadá distribuce odměn?
  Odpověď: Vaše odměny budou záviset na množství duší, které jste shromáždili na konci akce. Ve skutečnosti získáte všechny odměny  od spodních odměn této události. Vysvětlíme vám to příkladem:
  Pokud máte na konci akce 100 000 duší, dostanete odměnu za 1000, 10 000 a 100 000 duší. Takže to znamená, že dostanete nejen odměnu z nejvyššího stupně, které můžete dosáhnout, ale také od těch, které jsou pod ní. Po tom všem je to naše verze akce Halloween a Koleda nebo duše a měla by to být vždy zábava!

  Předkládáme první nejčastější dotazy s více případnými dotazy z našich kanálů a podnětů zpětné vazby a budeme vás průběžně informovat na fóru a v tomto vlákně.

  S pozdravem

  Vaše Empire rodina
  Post edited by MBee on
 • MBeeMBee Komentářů: 928
  Ohniví válečníci,

  naše akce "Smrtonošův hněv" oficiálně začala! Spolu s množstvím duší obdržíte na začátku akce speciální vzhled, který zvýší vaše shromážďované množství ukradených duší o 5% formou daru. Chtěli jsme všem našim hráčům poskytnout tento vzhled, k lepšímu startu nové události! Dárek budete moci vyzvednout od 13:00 CEST dnes až do čtvrtka 25. (zítra) 12:59 CEST.

  Dostali jsme další doplňujíci otázky k této akci  "Smrtonošův hněv" (často kladené otázky):

  Otázka: Je možné poslat podporu členům aliance v případě útoku akce "Smrtonošův hněv"?
  Odpověď: Ano, je možné poslat podporu a pomoci svým členům aliance k odražení útoku v této akci.

  Otázka: Je limit na množství poslaných útoků za den?
  Odpověď: Ne, žádné limity nebudou!

  Je třeba upravit jednu z našich předchozích otázek / odpovědí týkajících se množství ukradených duší při útoku, z důvodu nedorozumění, ke kterému došlo v naší komunikaci:
  Při útoku v této speciální akci můžete ukrást tři desetiny (3/10) soupeřova množství duší. To znamená, že kdyby váš nepřítel měl celkem 1000 duší, pak byste mohli od něj odnést 300 duší. Takže ne, nemůžete ukrást všechny duše vašich nepřátel jediným zákrokem. 
  Ve skutečnosti jste schopni ukrást až tři desetiny (30%) soupeřova množství duší jako maximální množství kořisti za útok na událost. Základní nastavení množství ukradených duší na útok je aktuálně 5% z celkového množství duší od vašich nepřátel. Takže na základě našeho předchozího příkladu 1.000 duší to znamená, že můžete dostat standardní (minimální) částku 50 (5% z 1.000) duší pro útok na událost zatímco maximální množství by bylo 300 (30% z 1000).

  Budeme pokračovat v aktualizaci těchto dotazů, které se zaměřují na událost "Smrtonošův hněv" a děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu.

  S pozdravem,
  Vaše Empire rodina
 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
  upraveno 30.10.2018
  Dobré zprávy o duších!

  Naše strašidelná Halloweenová akce se blíží ke konci k 31. říjnu v 10:00 SEČ. Nezapomeňte, že měna naší události nebude zachována a bude odebrána z vašeho inventáře poté, co událost dosáhla svého smrtícího závěru, takže se ujistěte, že jste použili všechno, co jste měli.


  Prozatím mohou být vaše kosy ostré a vaše sklizeň je hojná ... a děsiváááááááááááá!
  Post edited by MBee on
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
Sign In to comment.