Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k HTML5 - Status quo

DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k danému oznámení.
Vsledek obrzku pro esk vodopdy
«134

Komentáře

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) CZ1 Komentářů: 84
    Přijdu o něco, když na tu verzi HTML5 přestoupím?
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    nerozumím otázce.. neměl bys o nic přijít, jenom by to mělo běžet rychleji
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Představuji si to tak, že databáze (seznam toho kolik máš štítů, jaké budovy na jakém lvl a jakém místě, zbroje etc...) budou uloženy samostatně, a budou sdílené i s Flash rozhraním, i s HTML rozhraním.
    A hráč si jen zvolí, jaké rozhraní si na svém PC spustí...
    A modlím se, aby ta propojení byla správně nadefinována...

Nedělám si iluze, určitě se vyskytnou nějaké dětské nemoce. Záleží jak se s nima programátoři poperou...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Představuji si to tak, že databáze (seznam toho kolik máš štítů, jaké budovy na jakém lvl a jakém místě, zbroje etc...) budou uloženy samostatně, a budou sdílené i s Flash rozhraním, i s HTML rozhraním.
    A hráč si jen zvolí, jaké rozhraní si na svém PC spustí...
    A modlím se, aby ta propojení byla správně nadefinována...

Nedělám si iluze, určitě se vyskytnou nějaké dětské nemoce. Záleží jak se s nima programátoři poperou...
    Mělo by to fungovat tak, jak si to představuješ :)

A pokud se nepletu, tak na BF byl jen chvilkový problém se zpomalenou hrou během jedné konkrétní události, jinak se žádné vážnější problémy nevyskytly - tak snad to u empire proběhne minimálně stejně dobře...
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    Ahoj, jak to bude se "spotřebou dat" na mobilních zařízeních? Předpokládám správně rapidní pokles jejich "spotřeby" při využití HTML5?
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Kedy bude nejaká finálna verzia html? Či si bude treba počkať do konca roka? Pretože stále je to zasekané, pohyb po mape tragédia, hlavne na svetoch. Keď chcem niečo skopírovať z chatu, musím dať kurzor pomaly o riadok nižšie. Podobne to je pri zadávaní množstva prostriedkov pri útoku z toho mini zoznamu. Okrem toho nie vždy po kliknutí mi hra zareaguje, takže musím na to niekedy klikať niekoľkokrát. Pri maximálnom oddialení mapy sú názvy hradov také rozmazané. Taktiež keď hýbem kurzorom po mape, ide to veľmi pomaly. Okná sa dakedy načítavajú príliš dlho. A určite to nie je počítačom, robí to aj na notebooku aj na stolovom PC.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 461
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Kedy bude nejaká finálna verzia html? Či si bude treba počkať do konca roka? Pretože stále je to zasekané, pohyb po mape tragédia, hlavne na svetoch. Keď chcem niečo skopírovať z chatu, musím dať kurzor pomaly o riadok nižšie. Podobne to je pri zadávaní množstva prostriedkov pri útoku z toho mini zoznamu. Okrem toho nie vždy po kliknutí mi hra zareaguje, takže musím na to niekedy klikať niekoľkokrát. Pri maximálnom oddialení mapy sú názvy hradov také rozmazané. Taktiež keď hýbem kurzorom po mape, ide to veľmi pomaly. Okná sa dakedy načítavajú príliš dlho. A určite to nie je počítačom, robí to aj na notebooku aj na stolovom PC.
    Ahoj v jakém prohlížeči hraješ? Zkus edge chromium....
    Mám chrome. Takže mi pribudne do zbierky ďalší prehliadač? Už mám tri :-D A díky za tip :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 883
    Na vnejším mi to za 1h padne někdy i 5x a hlavne když dají specíální nabídky nebo jede na mě utok 
    Mám PC 8G ram 4jádro procák a internet 150M  Nejprv by měli něco pořádně udělat a pak to pustit do hry 
    Noo trošičku sa to zlepšilo, ale aj tak to nie je žiadna sláva. To posúvanie po mape na svetoch je ako v zime na sánkach. Dosť dlho trvá, kým sa načítajú dediny.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 461
    Pak je ještě možnost obrátit se na podporu..., že to zlobí se ví, otázka je jak se to bude zlepšovat, protože třeba před půl rokem by mě ani nenapadlo se na HTML doma na počítači připojit, ale v poslední době se seká méně než flash. A také trochu doufám, že se to bude zlepšovat a vychytají mouchy....
    Ako s tým flashom súhlasím, po poslednej aktulke sa na tom nedá hrať, tak jediná možnosť je html. A na to ako dlho im všetko trvá, nemajú na vychytanie múch veľa času  :(
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Freya napsal(a):
    Pak je ještě možnost obrátit se na podporu..., že to zlobí se ví, otázka je jak se to bude zlepšovat, protože třeba před půl rokem by mě ani nenapadlo se na HTML doma na počítači připojit, ale v poslední době se seká méně než flash. A také trochu doufám, že se to bude zlepšovat a vychytají mouchy....
    Nainstaloval jsem si edge chromium a vypadá to že tam to padá ještě víc 
    A na podporu by jsem slušně napsal že chyba je u nich a to mezi klávesnicí a židlí :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    upraveno 07.02.2020
    Dotyční. Vy jste to celou dobu hráli na flashi? O main got..

Něco je jiné. Ale dá se..
    p.s.: Jo čuráci nemaj s kým bojovat, tak ruší noční klid :-) At přejedou cokoliv, máme to u ptáka..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Ver tomu, že keby sa v html hralo lepšie, tak by sme nepoužívali flash. Keby nebola posledná aktulka, tak ho používam stále :smile:

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Dotyční. Vy jste to celou dobu hráli na flashi? O main got..

Něco je jiné. Ale dá se..
    p.s.: Jo čuráci nemaj s kým bojovat, tak ruší noční klid :-) At přejedou cokoliv, máme to u ptáka..
    Ano liene Stále jsem to hrál ve flashi a bez problému Ale ted vnejší a horizont jede už jen V HTML  a tam to stále padá 
    Na Horizont kašlu a vypadá to že i na celou hru pokud to nevyladí
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ver tomu, že keby sa v html hralo lepšie, tak by sme nepoužívali flash. Keby nebola posledná aktulka, tak ho používam stále :smile:

Někdy to hapruje. GGS to prostě neumí ošéfovat správnými lidmi. Jsou to hamižní škrti..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Presne tak  Oni myslí jen na zisky ale aby udělali něco pořádně to neumí 
    Jsem zvedavej jak se budou drbat když skončí v prosinci flash a 30% hráču to zabalí když to bude nehratelné 

Za druhé, kompletní přesun na verzi HTML 5 plánujeme v průběhu tohoto a dalšího čtvrtletí. Ukončení vývoje a konec hry v technologii Flash očekáváme nejpozději na konci druhého čtvrtletí 2020. Abychom vám usnadnili přechod, od dnešního dne až po konec druhého čtvrtletí budou některé herní akce a herní prvky dostupné pouze ve verzi HTML 5. První kroky jste viděli už v akcích Vnější království a Za horizontem. Pobřeží čepelí, Bitva o Berimond a Bouřlivé ostrovy budou dostupné pouze ve verzi HTML 5 od dalšího nebo během dalšího konání akce. Další království (Ledovec věčné zimy, Hořící písky a Ohnivé vrchy) budou již brzy také dostupné pouze ve verzi HTML 5.

Chtěli bychom zdůraznit, že toto děláme za účelem zlepšení kvality hry, kterou tak rádi hrajete. Budeme pokračovat ve snaze o optimalizaci verze HTML 5 pro hraní na mobilních zařízeních. HTML 5 je nový standard v celém odvětví. Abyste si mohli naši hru užít v nejvyšší možné kvalitě, ujistěte se, že máte aktualizovaný prohlížeč na nejnovější verzi.

Takhle vypadá zlepšení ze strany GGS

Stále to padá 

vnejší každých 5 min a na hlavním to někdy vydrží 1h

http://prntscr.com/r3xkky

ve flashi to jede jak blesk 

• larami (CZ1)larami (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    upraveno 18.02.2020
    Tak já musím hrát přes flash,na tom html at hraji na jakémkoliv prohlížeči se to prostě hrát nedá,seká se to,zamrzá a padá,takže až skončí flash a pokud to ggs pořádně nespraví tak jsem se hrou zřejmě pro nehratelnost skončila,ale možná je to i jejich záměr,tu hru tak vylepšokazit aby hráči skončili.
    larami @ cs 1
Sign In to comment.