Studna přání - proč to vůbec existuje?

Ahoj, mám tady kritiku ohledně studny přání. Mám ji vylepšenou na úrovni 4 a vůbec jí nevyžiji, Jo chápu že dříve jsme dostávaly mince pro štěstí za nic pořád, takže jich bylo moc a pro hráče to nebylo nic moc a GGS mělo nižší příjmy, ale teďkon nejsou vůbec, takže to že jsem narval několik tisíc rubínů do vylepšení studny bylo na nic. Mám tu několik návrhů, jak by to šlo zlepšit tak, aby se to nerozdávalo jentak, ale aby se studna využila.
1) Do každé akce lotosového krále dát třeba do poloviny 1 žeton a nakonec 2.
2) Občas udělat jednorázovou akci, že třeba ke koupi 1. balení rubínů dát 1 žeton, ke 2. dva.... atd.
3) Také by se občas mohli objevit v odměnách za nákup rubínů, ale to už bych asi moc nevyužil, mám tu kategorii, kde by sem musel nakoupit za 15000 aby ty odměny za něco stály, takže celkem nanic, ale věřím, že někdo by to uvítal.
4) Vymyslet speciální akci, kde by šlo o získání několika těchto žetonů.
5) Také mě napadlo místo studny udělat úplně novou budovu a hráčům jí dát na úroveň, jakou měla jejich studna, ale fungovalo by to na principu něco jako banky, podobně jako studna, ale bez žetonů, ale s nutným větším vkladem a trvalo by to týden - dám příklad: Uložím tam 5k rubínů, a na úrovni 1 dostanu o 10% více takže 5500 za týden a potom by se to zvyšovalo podle úrovní třeba o 5-10%.
Neříkám že bych tam dal toto všechno, ale myslím si, že něco z toho by za zvážení stálo.

Komentáře

• Leon4 (CZ1)Leon4 (CZ1) Komentářů: 1
    tzn. rubíny, které jsem tam vrazil na vylepšení byly pro tvůrce hry :-( :-)
  • Mastro55 (CZ1)Mastro55 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    já jsem tu studnu vylepšil na max a pak jsem zjistil že není způsub jak minci získat
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    Studna měla smysl ve své době. Jelikož jsou mince ještě stále zřejmě v držení, snaží se je motivovat, aby to zahodili. Což pochopitelně nechtějí majitelé udělat. Alespon ne za nic.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    ahoooj, 
    pokud se dobře pamatuji, první varianta byla, že vrátí hráčům rubíny za vylepšení. Pak si to GGS rozmyslelo, a druhá varianta byla, že mince budou dál v odměnách a ke koupy, ale bude jich méně, To méně je podle GGS, jak je vidět, vůbec. Tudíš čeká se na to, až to pomaličku vyšumí a hráči zapomenou. Divný ale klasický přístup GGS. Prěji všem klidnou hru a sloní pamět :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    Sliby se slibují, blázni se radují :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 612CZ1
    Studna byla jeden z mála zpusobu jak nahrát (znásobit rubíny ) bez kupování 

Na světech bylo taky více rubínu za veže  a draky 
    Aktívní a šikovnej hráč si dokázal vyjet dostatek rubínu a pak je znásobit 
    Ale Hamouni z Hamburgu usoudili že to se jim nevypláci tak postupne snížili počty nahraných rubínu Zrušili mince  Jen aby je hráči kupovali prachy 

Vše co bylo dobré a dosažitelné bez kreditek tak to zruší 
  • nově budou mince k mání pro předplatitele č.1 - 10 mincí měsíčně
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    upraveno 31.10.2019
    nově budou mince k mání pro předplatitele č.1 - 10 mincí měsíčně
    ale furt jim za to platíš.. :neutral:

Sign In to comment.