nepravom pozastavený účet

dobrý deň  nepravo mi pozastavili účet    nič som nespravil a daly mi pozastavenie   poslala mi  na email  dvovd ale  na email sa neviem dostat   musel som si  spraviť  novy účet    na starom učte som sa volal pogo    a hral som to už zopár rokov
«1

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 863Moderator
    viktor15 (SK1) napsal(a):
     dobrý deň  nepravo mi pozastavili účet    nič som nespravil a daly mi pozastavenie   poslala mi  na email  dvovd ale  na email sa neviem dostat   musel som si  spraviť  novy účet    na starom učte som sa volal pogo    a hral som to už zopár rokov
    tak patrně jen tak neprávem to nebylo, zdůvodnění máš v tom mailu, bohužel, ggs nemůže vědět, že je ten mail nefunkční, pokud jsi založil novou adresu, měl jsi napsat na podporu a požádat o změnu mailu. Takhle je komunikace obtížná, ale zkus napsat na podporu, ale bez funkční mailové adresy nevím, ale zkusím se zeptat. Jak přesně jsi měl Nick a na kterém serveru jsi hrál? 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • viktor15 (SK1)viktor15 (SK1) Komentářů: 11
    dakujem    no nič som nespravil    hral som hru normálne  a ma zablokovali     server  slovensko1  a nick   pogo
    upraveno 20.09.2018
    dakujem    no nič som nespravil    hral som hru normálne  a ma zablokovali     server  slovensko1  a nick   pogo
    jen tak za nic účet nezablokují, na jak dlouho máš BAN? 
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,105Pomocník, CZ1

Nekupoval jsi tam náhodou rubíny přes kartu?

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    na 6 roky   ban   a ano kupoval
    tak to po tobě budou chtít potvrzení, že to je tvoje karta (mělo by jim stačit ofocená karta) a tím, že ti psali na ten mail, kam se nedostaneš, tak je to špatný.... zkusit změnu reg. emailu+ dořešení tohoto?

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    no ja  im neviem  napisat ani   neviem najst kde im to tam mam napisat
  • ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    no ja  im neviem  napisat ani   neviem najst kde im to tam mam napisat
    Je potřeba napsat na podporu hry - https://support.goodgamestudios.com/

Je možné tam napsat i z jiného e-mailu, než který je k účtu registrovaný (když se na něj nedostaneš), jen by bylo vhodné jim to tam uvést (a pokud si pamatuješ ten e-mail, alespoň jim tam uvést, že to byla “tato” adresa, jen jsi k ní zapomněl heslo)...
    skúsim napisat   no lenže ja si niesom istý ani emailom predca   robil som ten učet  pred par rokmi  
    skutečně to vypadá, že je problém v platbě kartou
    no aale mne prišla sms  o platbe  stiahlo mi to peniaze normalne
    no aale mne prišla sms  o platbe  stiahlo mi to peniaze normalne
    to mohlo, ale nemuselo se to pořádně objevit v ggs
    už som im pisal ale neodpisuju 
  • MBeeMBee Komentářů: 919Moderator
    odpověď podpory může chvíli trvat a jestli si tam psal teď večer tak s největší pravděpodobností můžeš očekávat odpověď až nejdříve zítra nebo během pár dní
    psal jsi na podporu z toho pozastaveného účtu, že jo...?

upraveno 23.09.2018
    nie z toho nového vysvetlil som im že   neviem email na stari učet  
    upraveno 23.09.2018
    nie z toho nového vysvetlil som im že   neviem email na stari učet  
    no podle VOP, je zakázáno mít více účtů... za to tě mohou vesele nechat zablokovaného i bez toho aby řešili problém s platbou :( 

Měl jsi použít pravé tlačítko na obrazovce s přihlášením a volbu support.. dostal by jsi se i když máš pozastavený účet ...

no ved dobre  ale tam musím zadat email  ktorí som mal na učte ale ja ten email neviem žeby som snimi komunikoval cez  ten  email
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    no ved dobre  ale tam musím zadat email  ktorí som mal na učte ale ja ten email neviem žeby som snimi komunikoval cez  ten  email
    Tak pokud si nepamatujes mail pod kterym ses registroval, tak jak chces dokazat, ze to je tvuj herni ucet?
    čislom karty ktorej som platil napriklad ? keby sa dalo
Sign In to comment.