Diskuze k vnějším královstvím

1235»

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Na Vnějším cizáci, ani jiné akce nebudou.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    Vo vonkajšom kráľovstve mi prestali fungovať premiový velitelia!
    VIP body mám na lvl 5 (to mi dáva 25 velitelov naviac ktorý cca 1hod fungovali )a čas mám na necelé 2 dni
    ale ked teraz zadám útok na ktorý sa má použiť premiový velitel tak si to pýta:

těch 25 vel. jsi vyčerpal, další budou příští den nebo si pořid VIP vyšší úrovně kde jich je víc, ale pouze zase jen na jeden den :)
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1

Tak nevím, nevím

Vnější království skončilo. Zpráva žádná. Informace u umístění žádné. Poslední přepočet tabulky byl kolem 1 v noci. Celá řada lidí měla stejný počet bodů v celkové tabulce a umístění bylo pravděpodobně podle síly a pořadí v denní tabulce( ovšem to nikde není podrobně vysvětleno).  Ale jestli měly na konečné  posuny v tabulce vliv i poslední 4 hodiny před koncem  by bylo dobré vědět. Protože někteří z čela tabulky vypalovali zběsile ty kteří byli v tabulce kolem nich. Teoreticky by to mělo znamenat pokles síly a propad poražených v pořadí dolů. Stejně tak se na některých zahraničních fórech probíralo že by měly být odměny i za umístění aliance v TOP50, v akci na ostrovech atd.. Ovšem o tom jsem na českém fóru nikde nenašel žádnou zmínku. Tady to vypadalo že každý hraje na sebe a odměny jsou pouze pro jednotlivce.

Protože celkovém žebříčku jednotlivců vždy kolem 50,250,500,1000 místa atd. byla hodně velká tlačenice by bylo do dalšího kola dobré vědět podle čeho se bude výsledné pořadí určovat. A taky upřesnit co přesně se stane s koupenými rubíny z vnějšího království.

Luculus @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    upraveno 04.01.2019
    Kúpené rubíny sa presunú na hlavný účet, no môže to pár dní trvať.
    Čo sa týka umiestnenia, to by aj mňa zaujímalo či sa berie do úvahy aj čas po poslednom prepočte alebo ako. Ešte k umiestneniu. Pri rovnakom počte bodov je prvý ten, ktorý ten počet bodov dosiahol ako prvý. A ďalší sa radia postupne za neho. Aspoň toto som si všimla ja.

Taká technická otázočka ku skleníku. Dá sa aj zapáliť, prípadne za čo sa hasí?
    Post edited by Panthera (SK1) on
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
     Ešte k umiestneniu. Pri rovnakom počte bodov je prvý ten, ktorý ten počet bodov dosiahol ako prvý. A ďalší sa radia postupne za neho. Aspoň toto som si všimla ja.

Mluvím o celkové tabulce umístění za celou akci  kde se připočítává v jednu chvíli každý den 1000,1200,1400 atd. bodů za den podle umístění v denní tabulce. Takže se 250 hráčům připočítává 200 bodů ve stejné vteřině. Tím pádem je nikdo nedosáhne první ale všichni najednou.  Ale pořadí v denním žebříčku mezi 500-250,250-50 místem atd. by ?asi? mělo být podle aktuální síly/nehořících budov+okras../ Teoreticky by také to umístění v celkovém žebříčku při stejném počtu bodů asi mělo vycházet ze síly v daný okamžik, nebo v určitou konkrétní hodinu dne, nebo ví bůh z čeho? Otázka směřovala k tomu zda když mají dva hráči při posledním přičítání bodů v celkové tabulce stejné body a jeden je třeba 200. a druhý 220. a mají podobnou sílu a pak jeden v posledních 4hodinách druhého vypálí čímž poraženému síla podstatně poklesne (ale body v celkové tabulce se nezmění) zda to má vliv na jejich pořadí v celkové tabulce či ne.

Luculus @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Já už odměny dostal a sedí to podle tabulky umístnění :-)

A podle mě se to počítalo každej den ve 24h  podobne jako u meniču 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    upraveno 28.01.2019
    Do pr..kýnka
    To jako ty tydýti pustěj Vnější, aniž by opravili bugy?? 1. Mám zas jen jednoho velitele, 2. Po odhlášení se ze hry, se tam zas nemůžu už na xtej pokus znovu dostat a furt mě to háže na Hlavní účet. A ještě mi nefungujou stáje, i když sem je dostal "darem" při založení:-)
    K tomu se ptám. Fakt není v moci těch géniú udělat, aby se do vnějšího dalo vlést bez odhlášení se z hlavního účtu???
    Strad75 @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 349CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Do pr..kýnka
    To jako ty tydýti pustěj Vnější, aniž by opravili bugy?? 1. Mám zas jen jednoho velitele, 2. Po odhlášení se ze hry, se tam zas nemůžu už na xtej pokus znovu dostat a furt mě to háže na Hlavní účet. A ještě mi nefungujou stáje, i když sem je dostal "darem" při založení:-)
    K tomu se ptám. Fakt není v moci těch géniú udělat, aby se do vnějšího dalo vlést bez odhlášení se z hlavního účtu???
    když klikneš na vstoupení do vnejšího tak te odhlásí a naskočí ti tabulka že si se odlásil a tam na nic neklikej,po par vterinách ti vnejší naskočí samo,pokud na to klikneš tak te to automaticky prihlásí na hlavní účet
    a pak si klidne otevri další okno a prihlaš se na hlavní účet,takhle mužeš být na obou hradech uplne v pohode :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Do pr..kýnka
    Ahoj,
    velitelé už se objevili, nebo máš pořád jen jednoho? 
Sign In to comment.