Diskuze k vnějším královstvím

124

Komentáře

• Lidi může mi někdo vysvětlit ten neskutečnej bordel na Beri?Když autor založí diskuzi tak ať tam taky můžou psát hráči.Na tomhle fóru je čím dál víc nepřehlednej bordel.Sem na Beri když kliknu na útok na stany protihráčů tak bez problémů.Už včera to začalo blbnout pak to šlo dnes opět ne.Na mapě musí člověk jak blb hledat strážnou věž.Jelikož zmizela ikona a plnění úkolů.Když kliknu na strážnou věž že chci jet útok je to tmaví jako když prostě nemůžu jet na cíl,a píše mi to směšnou blbinu.Nejdřív musíte porazit nepřítele ve strážných věžích.Asi z těžka když to nejde.
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Ikona berimondu skočí na správné místo po návštěvě ostrovů.
    Jak psal Balda. Prostě vstoupit na ostrovy.
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Lidi může mi někdo vysvětlit ten neskutečnej bordel na Beri?Když autor založí diskuzi tak ať tam taky můžou psát hráči.Na tomhle fóru je čím dál víc nepřehlednej bordel.Sem na Beri když kliknu na útok na stany protihráčů tak bez problémů.Už včera to začalo blbnout pak to šlo dnes opět ne.Na mapě musí člověk jak blb hledat strážnou věž.Jelikož zmizela ikona a plnění úkolů.Když kliknu na strážnou věž že chci jet útok je to tmaví jako když prostě nemůžu jet na cíl,a píše mi to směšnou blbinu.Nejdřív musíte porazit nepřítele ve strážných věžích.Asi z těžka když to nejde.
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Ikona berimondu skočí na správné místo po návštěvě ostrovů.
    Jak psal Balda. Prostě vstoupit na ostrovy.

KingDiamond2 @ cs 1
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Tohle taky není normální.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • upraveno 07.10.2018
    Koukám na to, Kingu.
    Je to (trošku nesmyslně) nastaveno tak, že útočit máme na první nezničenou věž. Na ty další nelze zaútočit.
    První nezničená věž má černou čáru od předchozí zničené věže, a bílou k další, nezničené.

Ten screen cos postnul ukazuje na věž se dvěma bílýma čárama (spojnicema).
    K věži na kterou máme útočit Tě nasměřuje šipka 

Post edited by [削除されたユーザー] on
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Chci se zeptat když na vnějším království koupím výzbroj velitele za rubíny- co se s tou výzbrojí stane po skončení akce??
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    Chci se zeptat když na vnějším království koupím výzbroj velitele za rubíny- co se s tou výzbrojí stane po skončení akce??
    vymaže sa prečítaj si oznámenie k tej udalosti všetko je tam
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    Síce to nie je katastrofa, ale nejde mi (aj iným od nás z ali) rozkliknúť monument priateľstva na vonkajšom svete.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 130CZ1
    a ty odměny dostanem kdy?
    premysl danek @ cs 1
  • Fajerman (CZ1)Fajerman (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Ahoj, psali, že do 10 dnů po skončení.
    A mě by zajímalo, zda-li  a kdy bude další kolo, to mi nějak uniklo.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Nevim co delam spatne, ale nejak u me nejde prepnout na hh na cz serveru. Ani odhlasit. Musim proste natvrdo zavrit
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Nevim co delam spatne, ale nejak u me nejde prepnout na hh na cz serveru. Ani odhlasit. Musim proste natvrdo zavrit
    Jaký prohlížeč prosím používáš? A vymazat mezipaměť jsi zkusil?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Při použití 2 prohlížečů se dá být na hlavním serveru i vnějším království zároveň. Jen je tam chybka, že když se pak přihlásím na vnější, tak mám vidět co bylo napsané v chatu na hlavním serveru.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lenule (CZ1)Lenule (CZ1) Komentářů: 8
    Dobrý večer....
    Ve vnějším království mi to píše , že mám vozíky na cestě , ale nikam nejedou....
    Píše to, že všechny vozíky z vybraného hradu jsou na cestě , ale přitom nejsou.....je to chyba nebo je v tom nějaká taktika???? Děkuji Lenule
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    upraveno 14.12.2018
    Lenule (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer....
    Ve vnějším království mi to píše , že mám vozíky na cestě , ale nikam nejedou....
    Píše to, že všechny vozíky z vybraného hradu jsou na cestě , ale přitom nejsou.....je to chyba nebo je v tom nějaká taktika???? Děkuji Lenule

Je to chyba, Jedou ti vozíky na hlavním účtu a tím se to spojuje...

Zdravím,
    ve Vnějších království se momentálně vyskytují problémy spojené s cache (mezimapětí) - v přehledu přesunů se ukazují přesuny z Vašeho hlavního účtu, špehy/vozíky nejde využít, pokud je právě využíváte na Vašem hlavním účtu, atd...
    Na opravě těchto problémů se pracuje.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    upraveno 14.12.2018
    No mne sa špehovia nedajú využiť aj napriek tomu, že na hlavnom účte ich nepoužívam. Píše mi, že nemám hostinec, pritom jeden tam postavený je. Plus sa mi nedá zrýchliť útok a aj stajne postavené mám. No a ešte mám len jedného veliteľa a mala by som mať 3, takže im to nejak nevychádza :smiley:

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Zoe napsal(a):
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Jaký prohlížeč prosím používáš? A vymazat mezipaměť jsi zkusil?
    omlouvam se, oprava. pouzivam oddeleny FP a tam to nefunguje, v chrome jo, ale tam je hra strasne zasekana a radsi tam ani nehraju
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Šlo by, aby géniové v GGS upravili chození na vnější království???
    Buď přidáním "záložky" v okně výběru servrů  http://prntscr.com/lw1o10 , nebo by stačilo, aby když na vnější království člověk jde, ho to neodhlásilo z hlavního účtu, ale otevřelo se jako 2. záložka???:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Prášil (CZ1)Prášil (CZ1) Komentářů: 3
    Zdravím, me by zajímalo zda se ve vnejším králoství budou spouštet akce jako cizáci apod. At čtu jak čtu tak nevím,jen jsem se dozvedel,že minule nic takovyho nebylo.. Proč mám tedy do háje v ukolech, porazit 25 cizáku??????? Nevím, jestli GGS teší když jsou z ty jejich práce lidi zmateny jak sanky v lete.
    K tem vozikum... s tím počatečnim tržištem byl vozik asi 1250.. to poslat nešlo,ale 999 poslat šlo.. ovšem opet vyhoda jen pro nekterý, který tuhle srandu prokoukli.. pochybuju,že to melo neco společnýho s tím, zda jsem u sebe neco prevažel.. tesne vedle inženýri :smiley:

Sign In to comment.