Diskuze k vnějším královstvím

135

Komentáře

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Ta akce potrvá jen dva dny? 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 682CZ1
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Ta akce potrvá jen dva dny? 
    tak vzhledem k tomu že to je test akce tak asi ano ;)
    Mik Mak
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 24.09.2018
    Test dva dny je málo :(  Tam bude většina celou dobu s holubem.
    Takhle toho moc neotestujeme - nešlo by to prodloužit?

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Já se dnes připojil prakticky hned jakmile to začalo,než se mi to vůbec zapnout povedlo, asi 3x mi spadla hra.
    Když mi tam skočil ten otravný návod pro hráče do lv.6, doopravdy jsem o tom že s tím skončím uvažoval...to jsem udělal asi o minutu později když jsem si uvědomil že to asi nebude moc bojová akce když všichni dostanou holuba na týden...takže o čem to je? No o čem asi...kupovat rubíny, jezdit barony...a ještě něco? Podle mě asi ne...kdyby to tvralo déle, taky bych tam nešel protože 2 týdny se honit s hradem od 0 aby mu to pak smazali by se dokázal jen kolosální pitomec.
    Já s tím tedy definitivně končím a omlouvám se tomu kdo se tam kvůli mě nedostane, i když by mi za to měl dotyčný spíše poděkovat.

PS:Dokázal bymi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi tím když půjdu na mezinárodní server a tím když pujdu do v. království? Tedy až na to že na mezinárodním mi účet za pár dní nesmažou.
  • Lady P (CZ1)Lady P (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    A mě by moc zajímalo co je tohle za hovadinu... po opuštěni toho kralovstvi se nemužu přihlasit do hry? Jmeno nebo heslo neplatne? Při zadani mailu... hrač nenalezen? 
    upraveno 25.09.2018

Zprávy z bojiště :smiley:  Věž ukořistěna, Rusáci ( už mi nějak dělají problém koncovky ) naštvaný, war jede a očekávám mohutné bitvy - jejich ali plná nařachaných 15 tých levelů vypadá strašidelně, takže jdu vařit kafe a kouknout po dalších, co něčím můžu naštvat. :smile:
    Pokud mě zastihnete s nějakou bižu, vemte si jí at si užijete zvláštní pocit z vlastnictví něčeho, co vlastně nepotřebujete :smiley:
    Zatím to bohužel je jen na srandičky - ono dva dny na nějaké testy pro hráče asi není dost :( Počítám, že jde GGS opravdu jen o to, testnout zátěž. Škoda - bral bych alespoň týden.

Edit: Tak reklama tam může být pěkný problém. Když sem vyplnoval útok, chtěla mi tam skáknout reklama a když už se konečně po záseku dostala ke slovu, tak blokla možnost jí vykřižkovat a zároven cokoliv dělat na kartě útoku :( Bude potřeba vychytat. :(

No, a tohle mě zaujalo :smile:

Jak dostat mistra na vnějším království? V majetku jednoho rusa tam.
    Forevere, díky za info .  Koupit na testovací dvoudenní akci asi moc rozumné neni :smile:
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    Lady P (CZ1) napsal(a):
    A mě by moc zajímalo co je tohle za hovadinu... po opuštěni toho kralovstvi se nemužu přihlasit do hry? Jmeno nebo heslo neplatne? Při zadani mailu... hrač nenalezen? 
    a nemáš zapnuté zapamatování si nicku a hesla do království? a máš přepnutý server?
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Lady P (CZ1)Lady P (CZ1) Komentářů: 2CZ1

Jj bylo to servrem mam vyhled zakryty klavesnici tak mě to ani nenapadlo :)

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Cheero (CZ1) napsal(a):

Zprávy z bojiště :smiley:  Věž ukořistěna, Rusáci ( už mi nějak dělají problém koncovky ) naštvaný, war jede a očekávám mohutné bitvy - jejich ali plná nařachaných 15 tých levelů vypadá strašidelně, takže jdu vařit kafe a kouknout po dalších, co něčím můžu naštvat. :smile:
    Pokud mě zastihnete s nějakou bižu, vemte si jí at si užijete zvláštní pocit z vlastnictví něčeho, co vlastně nepotřebujete :smiley:
    Zatím to bohužel je jen na srandičky - ono dva dny na nějaké testy pro hráče asi není dost :( Počítám, že jde GGS opravdu jen o to, testnout zátěž. Škoda - bral bych alespoň týden.

Edit: Tak reklama tam může být pěkný problém. Když sem vyplnoval útok, chtěla mi tam skáknout reklama a když už se konečně po záseku dostala ke slovu, tak blokla možnost jí vykřižkovat a zároven cokoliv dělat na kartě útoku :( Bude potřeba vychytat. :(

No, a tohle mě zaujalo :smile:

Jak dostat mistra na vnějším království? V majetku jednoho rusa tam.
    Pokud někdo nevěří, skočte si do ali ke mě ve vnějšku a rád výpis přepošlu. :smile:
    toho velitela si tam môžeš kúpíť za 20 000 rubínov
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

Problémy s reklamou, zamrzáním a horšími přestupy byly jen do doby udržby, pak už bylo vše ok.

Jen mám otázku. Půjdou v ostré akci "úspěchy"? Během testu to bylo vyplé.
    Děkuju.

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Proč neskáčou nabídky na velitele? Nebo na časenky, rychlopírka? Rubínů je dost.
  • sekernik (CZ1)sekernik (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Na vnějším království mám problém. Hra se mi sekla v místě kde mám začít verbovat stroje. Akorát rozkliknu dílnu a zmrzne to. pokaždý.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Len pre zaujímavosť, prečo niektorí hráči nemajú za menom skratku servera? napríklad .sk1, .cz1 a podobne?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Ešte jedna drobnosť. Nedalo by sa vypnúť automatické vyhlásenie vojny? Lebo za chvíľku bude celá mapa červená...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ešte jedna drobnosť. Nedalo by sa vypnúť automatické vyhlásenie vojny? Lebo za chvíľku bude celá mapa červená...
    automatické vyhlášení se dá vypnout, ale to musí každá ali sama
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    automatické vyhlášení se dá vypnout, ale to musí každá ali sama
    To viem, ja som to spravila ako prvú vec, keď som sa dostala do aliancie. Ale veľká väčšina to ignoruje a už mi lezú na nervy tie kvantá správ, že nejaký náš hráč napadol iného a máme vojnu. Kto má stále posielať návrhy na mier?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
     Ikona berimondu skočí na správné místo po návštěvě ostrovů.
    Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    díkBalík4 (CZ1) napsal(a):
     Ikona berimondu skočí na správné místo po návštěvě ostrovů.
    Díky za info a já se divil proč tam jednou je a jindy není :D 
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    upraveno 05.10.2018
    Vo vonkajšom kráľovstve mi prestali fungovať premiový velitelia!
    VIP body mám na lvl 5 (to mi dáva 25 velitelov naviac ktorý cca 1hod fungovali )a čas mám na necelé 2 dni
    ale ked teraz zadám útok na ktorý sa má použiť premiový velitel tak si to pýta:

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 221CZ1
    upraveno 06.10.2018
    Lidi může mi někdo vysvětlit ten neskutečnej bordel na Beri?Když autor založí diskuzi tak ať tam taky můžou psát hráči.Na tomhle fóru je čím dál víc nepřehlednej bordel.Sem na Beri když kliknu na útok na stany protihráčů tak bez problémů.Už včera to začalo blbnout pak to šlo dnes opět ne.Na mapě musí člověk jak blb hledat strážnou věž.Jelikož zmizela ikona a plnění úkolů.Když kliknu na strážnou věž že chci jet útok je to tmaví jako když prostě nemůžu jet na cíl,a píše mi to směšnou blbinu.Nejdřív musíte porazit nepřítele ve strážných věžích.Asi z těžka když to nejde.
    KingDiamond2 @ cs 1
Sign In to comment.