Diskuze k vnějším královstvím

245

Komentáře

• LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    Prý : 2. Zapojte se do přímých PvP bojů proti ostatním hradním pánům!

Hóódně vtipný
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
     Hodně často jsem tady četl volání po měření sil :-) s jinými servery .. ted tady ta možnost bude. Kde jsou pochvalné ódy těch co si to přáli? :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) Komentářů: 73CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Bespi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, začít s novým hradem od nuly? Bez prostředků, zlata, rubínu, vybavení, aliance, ... ? Kdybych to chtěl, tak si založim nový hrad, třeba na jinem serveru. 
    Děkuji, toto opravdu vynecham.
    Vždyt nejde o nic jiného jen jak vytahat z hráču peníze 
    Samo že nejsilnejší Ali bude ta kde se sejdou hráči kteří do toho vrazí nejvíc peněz Nic proti platícím hráčum taky si koupím někdy nějakej bonus ale todle Nemusím 

Ale zase může být zajímavý pokec s nějakým Japoncem .. hlavně když bude psát rozsypaným čajem :-)
    tak Japonci jsou vyloučená komunita,asi jako Chánov
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Keltin (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Bespi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, začít s novým hradem od nuly? Bez prostředků, zlata, rubínu, vybavení, aliance, ... ? Kdybych to chtěl, tak si založim nový hrad, třeba na jinem serveru. 
    Samo že nejsilnejší Ali bude ta kde se sejdou hráči kteří do toho vrazí nejvíc peněz Nic proti platícím hráčum taky si koupím někdy nějakej bonus ale todle Nemusím 

Ale zase může být zajímavý pokec s nějakým Japoncem .. hlavně když bude psát rozsypaným čajem :-)
    To mel byt pokus o vtip? Co ti Japonci udelali, krome toho, ze je ted masakrujes hlava nehlava.
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Keltin (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Bespi (CZ1) napsal(a):

To mel byt pokus o vtip? Co ti Japonci udelali, krome toho, ze je ted masakrujes hlava nehlava.

A co udělali Poláci, že byli taky vyloučeni? A co jsme komu udělali my, že nás nevyloučili :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     A co udělali Poláci, že byli taky vyloučeni? A co jsme komu udělali my, že nás nevyloučili :-)
    Dačo sa mi marí, že poľský server je čiastočne aj testovací alebo také čosi som zachytila. Ale môžem sa pravdaže mýliť.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    forever wild (SK1) napsal(a):
    nechce sa my to čítať celé takže na niektoré otázky tam možno sú odpovede :D :D :D 
    0. všetky moje otázky sú k téme vonkajšie kráľovstvo.
    1. aká rýchla bude stavba budov kedže je to časovo obmedzená akcia?
    2. z čoho budem získavať suroviny na stavbu?
    (a nepíšte že z útokov lebo na začiatku budú mať asi všetci veľké nič
    a ak áno tak budem rád že dosiahnem lvl 70
    3. ako tam dostanem vojakov alebo ako rýchlo sa budú dať verbovať?
    4. útočné a obranné prostriedky ako ich tam dostanem alebo získam?
    5. bude hodnotenie moci delené podla lvl tak ako normálne?
    6. ako to bude z vybavením?
    7. :D koľko vecí sa pokazí???
    8. budú sa tam dať získať skracovače (bez použita € )?

1, 3, 4 - Rychlost bude stejná jako na běžném serveru.

5. Rozdělení podle úrovni nebude

6. Vybavení půjde získat jen klasicky z baronů nebo od obchodníka s vybavením (za rubíny)

8. Také (tedy, kromě nabídek) by mělo být možné je koupit u obchodníka (opět za rubíny)

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Keltin (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Bespi (CZ1) napsal(a):

Vyloučení je kvůli technickým parametrům serverů, a do budoucna je možné, že se budou moci zapojit...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    Takže je to fakt jen další zoufalý pokus jak z lidí vytáhnout prachy...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 22.09.2018
    Hoj všem.
    Osobně jsem na novou akci zvědavej. Vše může mít svá pozitiva, pokud je člověk ochotný je hledat.
    Chci se tam podívat proto, abych nedostával informace jen zprostředkovaně, a viděl co a jak. Pro mou zvědavost, se pokusím využít této možnosti k nalezení pár přátel v jiných zemích, abych mohl poklábosit co a jak na jejich serverech, jaké mají problémy, jak to vůbec u nich chodí, jak tam u nich hledí na nové změny.... tak i tak toho využiju. Pro mě - jedinečná možnost přijít do kontaktu s hráči z jiných zemí.
    Ohledně možné předraženosti atd. Lidi, nenapadlo vás, že i hráči v jiných zemích na to můžou koukat podobně a do plateb za "dočané" se moc nepohrnou? Třeba se tam najde jen pár jedinců, ze kterých si tu po akci na foru budeme dělat srandu, že si za ohromnou útratu odnášejí vzhled, do kterýho ani nejde hodit šutr a stavební díl, který lze získat u měničů. :wink: \ ( myslím, že ten v TOP50 tam právě je )

to Balík4 :
     Víš, zrovna o vaší partě se dá říct, že plně chápe význam slova efektivita. Na vašich výsledcích v soutěžích je to hodně znát a třeba Baldo zrovna ty se svou partou, po očíhnutí terénu budete umět hodit do kupky nějakou společnou strategii, u které když se lidi budou ochotni zůčastnit, nadělá těm z jinejch zemí pořádný vrásky.
    V tomto bych rád poprosil hráče z TOP aliancí: hodte tam očko, očíhněte terén a promyslete možnosti. Třeba to ve výsledku díky vám bude "mazec".

to Spartakus01:
    Hele já si tipnu. :smiley:  Tady remc, remc a že tě tam nakonec potkám. :smiley: Myslím, že přeze vše neodoláš a stejně tam budeš jódlovat mezi hradama bavoráků :smiley:

Ohledně japonců. No, rád bych věděl, jestli je GGS nutí hrát v evropském střihu oblečků proti "vlastním" šogunům. :smiley:

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Bespi (CZ1) napsal(a):
    ...začít bez zlatek je docela šikovné, když to nebude vůbec propojené s normálním hradem, jediná výhoda jsou vědomosti daného člověka. 
    ...začít bez vybavení je taky fair-play, mě by se moc nelíbilo kdybych byl (v říši) lv.20 a jel na mě někdo s mistrem povolávačem, zatímco já na něj s nějakým zeleným velitelem 25%/30%. 
    ...to s ali by se dalo udělat lépe...jsem zvědav jak se budu domlouvat s cizincem co neumí anglicky, virtuálně se stylem "rukama, nohama" asi nedomluvím :) 
    Cheero (CZ1) napsal(a):

to Spartakus01:
    Hele já si tipnu. :smiley:  Tady remc, remc a že tě tam nakonec potkám. :smiley: Myslím, že přeze vše neodoláš a stejně tam budeš jódlovat mezi hradama bavoráků :smiley:

Ohledně japonců. No, rád bych věděl, jestli je GGS nutí hrát v evropském střihu oblečků proti "vlastním" šogunům. :smiley:
    Už z důvodu, že jsem marnej na jazyky tam nepolezu. :D Když jsem psal na podporu, tak nebejt Google překladače, tak mám asi smůlu. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 23.09.2018
    Spartaku, můžu tě uklidnit, marnej na jazyky tam nebudeš sám - bude to dělat velké problémy i hráčum z jiných zemí, neboj.
    Jen upozorním - pokud už pojedeš přes translátor, nesnaž se používat slengové věci. Znám případ, kdy na mezinárodním serveru jedné hry kluk napsal holce přes translátor, aby jí kozel potrkal. Jak ti jistě asi dochází v určitých zemích jako spojené státy a pod, je to stejné jako by si zneužil výrazu, dříve používaného o velikonocích a dnes nepoužívaného z jasných důvodů. Bacha na to :smiley:
    Jinak němce hodně potěšíš, i když neumíš němčinu a jedeš jí přes translátor - vždy jim polichotí, když němčinu upřednostníš před anglinou.
    S madarama používej angličtinu a pokud ty jako čech s nima budeš chtít nějakou dohodu, jsou na to ty pravý - dohody vždy drží a nepodrazí tě. S rusákama si nic nedomlouvej, jsou to chaotici, co se nedomluví ani mezi sebou. Řekum se vyhni - jdou tam kam zrovna zafouká větřík a nedělá jim problém ráno bojovat po tvé straně, a večer proti tobě.( ted nevím, jestli tam taky budou )  Nebud překvapenej až v německých celcích uvidíš slováky - dělaj to tak všude, i když by je češi měli rádi u sebe. Samozřejmě zde bude situace zpočátku jiná, protože jde o dočasnou věc a třeba se ani mezinárodní celky, respektive pakty moc nosit nebudou, ale podle mě dřív nebo pozdějc se tam určité věci formovat budou.Pokud ti němec řekne, že něco chce, nesnaž se ho ukecat - jde si to rovnou vzít.Tam jednej, nemluv. :smile:
    Pokud nevládneš ani němčinou ani anglinou, klidně používej translátor, ale omez se na co možná nejkratší věty - opravdu to problém neni a jdi si to tam omrknout. :wink:
    Hodně lidí tam na tom bude stejně a taky ten translátor použijou :wink:

Edit: Mimochodem, nevěřím, že třeba takovej moloch matrix nevybere ze svého středu 1 až 3 želízka, které celá sestava MX,MXVA, SS, jednička.. nepodpoří a nevmete jiným zemím do jejich virtuálního ksichtíku. Taky nevěřím, že OS nebude schopna mít svoje želízko ( kandidáta ) kterého nepodpoří a nepodrží ( nejen klasickou podporou na hradu, ale i tu podporu ostatní ), to že když si jdou za svím, tak to dostanou už přeci dokázali. Stejně tak nevěřím, že by LO nevybrala želízko, které by nevhodilo do ohně mezinárodního hřiště, zrovna oni, co celou dobu neustále odolávají těm nejsilnějším a umí si poradit. Stejně tak třeba rytíři, určo někoho mít budou, koho na hřišti plně podpoří, bojechtivci HBW, co jistě moc dobře vědí koho si podržet a podpořit a však i Máca a spol. tedy swordi, mají svého pekelného knížete, pro kterýho je oheň studenej čumák. :smiley:  No, né snad? :smile: Jasně, je tu i schopná Konfederace, pro které to bude hra "levou zadní" :smile:
    Osobně věřím, že aliance tohoto serveru nic nepodcení, zapřemejšlí nad strategií, díky které si své želízka udrží ve hře.
     Bylo by opravdu dobré nad nějakou tou strategií zauvažovat včas - až to začne, bude třeba pozdě a český hráči alespoň pak nebudou zaskočeni tím, že týmy z jiných zemí do mezinárodního hřiště s nějakou tou strategií naskočili.
    Ty co mají jen samé obavy - heledte o nic nejde, když vás nesmázne soupeř, na konci to stejně udělá GGS :smiley: 
    Všem želízkům českého serveru, ať už jde o mé přátelé, nebo soupeře osobně držím palce a upřímně přeju co nej úspěch.
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• Za mě:
    Drahnou dobu tady na fóru brblu, že GGE nepodporuje PvP.
    Takže teď jásám. Opravdu.
    Fakt se těším, že si zajezdím kodex-nekodex. Prostě si zablbnu, zařádím, a nebudu muset odepisovat na ubrečená psaníčka typu: "proč k nám jedeš, když ještě neskončili samíci".
    Ano, přiznávám, stýská se mi po starých časech, a na tudle akci jsem hodně zvědavej :-)))
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    Nejde o to že si nezajezdit na mezinárodním servru proti hráčum z celého světa 
    Spíš není jasný jak to cele bude probíhat a na kolik dní hrad kterej vybuduješ  od nuly bude fungovat 

Jestli pár dní a pak na další akci to začneš zase stavět od nuly tak je to o ničem 
    A hlavně kolik je do toho každej ochotnej investovat  reál peněz 
  • smajli (CZ1)smajli (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Takoveto akce se v jinych hrach nazyvaji napr. "sezona", tyto sezony jsou v delce mesicu a ne dnu. Zaverem techto "sezon" hrac ziska artefakty, ktere by jinak neziskal, a zaradi se do zebricku podle bodu ziskanych v akcich dane sezony. V techto sezonach se zacina od nuly a je dost casu na ziskani levelu, ktery je nastaven jako strop.
    Proste vse je nastaveno tak aby meli vsichni hraci uplne stejne podminky a tak mohli predvest um sveho hrani a ne, ze si za penize koupi temer vse a zacnou si vytahovat triko jaci jsou sampioni.

Jako napad tuto akci beru jako plus, ale jeji zpracovani (to slovo radeji nenapisi)
  • Ale no tak. Platící hráči jsou přece i na Cz/Sk serverech. Jsou, rozhlídněte se kolem. Hrají si svou hru v rámci zavedených konvencí.
    Ve vnějším království taky budou. Ti samí, co hrají na národních serverech. A budou hrát hru jejich úrovně. Nebudou mít jedinej důvod sjíždět hráče výrazně slabšího (neplatícího), ten je neohrozí v tabulce.

A že si připlatí a získají lepčí postavení v tabulce? To je přece v pořádku...

Prostě očekávám že i ve vnějším království si jednotliví hráči budou všímat především protihráče své úrovně. A to je fér :-)
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    Když se podívám,jaký hrad je jeden hráč cz serveru postavit na vodě, tak počítám, že půjde i do téhle ptákoviny:D Každopádně já si to odpustím. :)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Když se podívám,jaký hrad je jeden hráč cz serveru postavit na vodě, tak počítám, že půjde i do téhle ptákoviny:D Každopádně já si to odpustím. :)
    Nevím jestli je srovnatelné stavět na ostrovech pekárnu, pár sýpek a možná přístav se stavěním 550 levelů síně a samozřejmě hromady věcí okolo :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Nevím jestli je srovnatelné stavět na ostrovech pekárnu, pár sýpek a možná přístav se stavěním 550 levelů síně a samozřejmě hromady věcí okolo :D 

A třeba bude všechno úplně jinak :-)
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.