Diskuze k Zářiové aktualizaci

138

Komentáře

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Fakt netuším skade nabrali také ceny. Však 7 eur je na na naše koruny v prepočte 210 sk cca. A u vás 17k?? Niekde sa asi stala chyba  :#
    vypadá to na nejnižší plat...průměrný plat ....a sociální příspěvek v nezaměstnanosti :D :D :D
    Že by sme boli oproti vám na tom až tak zle? :smiley: 
    No aj tak by sa nejaký moderátor mohol skúsi opýtať či to myslia s tými vašimi cenami smrteľne vážne :smiley:
    no myslím že až Zoe přifrčí a po několika minutách zírání zaklapne bradu tak určo něco vyzjistí :D :D
    Nějak nevím, jestli jí radši nenechat. :) Aby nám pak do ofika třeba nenapsala:
    Drazí hráči, omlouváme se vám za grafickou chybu. Samozřejmě tam nemělo být 35 k ale 350 k.
    Děkujeme vám za pochopení a přejem příjemnou hru

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    sakra byl jsem teď strašně dlouhou dobu v práci a snil jsem o hodně dlouhém spánku....ale že budu chrnět tak dlouho že se vzbudím až na Apríla ...to jsem teda netušil :D :D :D

ale zas musím přiznat že pohled na cenu měsíčních poplatků mě probudil okamžitě...to mám jako vážně správně nebo někomu ulítla desetinná čárka? :o :# :#

https://ctrlv.cz/7O1g
    Fuuuha pekné ceny vám dali. U nás to vyzerá nejak takto:

https://ctrlv.cz/kfE6

PS. Skade sa bude dať získať 12-kový katalyzátor??

Ze ta trapi prave katalyzator :-D. Do prepracovania fuzie, nema ziaden relevantny vyznam a ci bude mat potom, uz kopec ludi asi nebude trapit, lebo tu uz nebudu :-D.
    Joj  a aby som nezabudol, odhadujem, ze ho bude mozne kupit za rubiny v cenách ako su teraz stavebne predmety lvl 14 ci kolko to je a to niekde na urovni od 70k rubinov vyssie :-).
    Taak ja sa tak skoro nedostanem ani k 5-kovému, to som sa len zo zvedavosti pýtala :) ale možno teraz sa budú objavovať častejšie aj 4 a 5-kové, keď pridali vyššie úrovne. No som zvedavá čo zase vymyslia.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 683CZ1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    sakra byl jsem teď strašně dlouhou dobu v práci a snil jsem o hodně dlouhém spánku....ale že budu chrnět tak dlouho že se vzbudím až na Apríla ...to jsem teda netušil :D :D :D

ale zas musím přiznat že pohled na cenu měsíčních poplatků mě probudil okamžitě...to mám jako vážně správně nebo někomu ulítla desetinná čárka? :o :# :#

https://ctrlv.cz/7O1g
    Fuuuha pekné ceny vám dali. U nás to vyzerá nejak takto:

https://ctrlv.cz/kfE6

PS. Skade sa bude dať získať 12-kový katalyzátor??

Ze ta trapi prave katalyzator :-D. Do prepracovania fuzie, nema ziaden relevantny vyznam a ci bude mat potom, uz kopec ludi asi nebude trapit, lebo tu uz nebudu :-D.
    Joj  a aby som nezabudol, odhadujem, ze ho bude mozne kupit za rubiny v cenách ako su teraz stavebne predmety lvl 14 ci kolko to je a to niekde na urovni od 70k rubinov vyssie :-).
    Taak ja sa tak skoro nedostanem ani k 5-kovému, to som sa len zo zvedavosti pýtala :) ale možno teraz sa budú objavovať častejšie aj 4 a 5-kové, keď pridali vyššie úrovne. No som zvedavá čo zase vymyslia.
    no hlavně aby nevymysleli to co na našem servru s těmi poplatky  :D :D :D
    Mik Mak
  • petula15 (CZ1)petula15 (CZ1) Komentářů: 76CZ1
    Fakt netuším skade nabrali také ceny. Však 7 eur je na na naše koruny v prepočte 210 sk cca. A u vás 17k?? Niekde sa asi stala chyba  :#
    vypadá to na nejnižší plat...průměrný plat ....a sociální příspěvek v nezaměstnanosti :D :D :D
    No aj tak by sa nejaký moderátor mohol skúsi opýtať či to myslia s tými vašimi cenami smrteľne vážne :smiley:
    no myslím že až Zoe přifrčí a po několika minutách zírání zaklapne bradu tak určo něco vyzjistí :D :D
    je to jen špatně zobrazené...místo 88 Kč je 8800 atd...:-D ale tolik peněz to nestrhne..

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    To předplatné mě po ránu skutečně hodně pobavilo. Nebyla potřeba aktualizace, tolik peněz nemá nikdo na rozhazování. Čekala jsem nějaký tisíc, ale tohle fakt ne :D. To už GGS neví, jak z lidí vymámit prachy a tak přitvrdili a zkouší to ve velkém? Pardon, ale takové sumy v ČR nikdo sponzorovat nebude. Takže si to vymýšlení mohli strčit za klobouk a radši pracovat na opravení chyb, co ve hře už jsou.
  • Lednacek39 (CZ1)Lednacek39 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Já sem normálně nepíšu, ale dost mě nadzvedl přepočet Kč na dolar :-/ teda jestli v USA platí za něco 5, 10 a 20 dolarů proč za to mám já tady platit v korunách 17 500, 35 000 a 8 800 korun to už se opravdu zbláznili a nebo chtějí český server odepsat úplně :-( . Podle platného kurzu by to mělo být 110 kč, 220 Kč a 440 kč co na to GGS ?
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 117CZ1

Děkuji.

Děkuji za poslední aktualizaci.

35.000,- Kč včetně DPH měsíčně za bonus v namalovaných obrázcích na monitoru?

61.300,- Kč včetně DPH každý měsíc za maximální bonus? Tři čtvrtě milionu ročně od jednoho hráče za to, že ubíjí čas na klikací blbůstce?

Tak dobře jsem se fakt dlouho nezasmál. Ještě jednou děkuji. Vyřiďte mé díky i všem v GGS, hlavně tomu, co při naceňování udělal takovouto botu-bug. Klepu se smíchy ještě teď. Je to rozhodně člověk na svém místě.

Díky moc. :)

P.S.: Ode mě peníze nečekejte, ani kdyby správně bylo 35,- Korun... No, možná 3,50 bych zvážil. :)

petula15 (CZ1) napsal(a):
    je to jen špatně zobrazené...místo 88 Kč je 8800 atd...:-D ale tolik peněz to nestrhne..
    to je možné a všichni v to doufáme....ale po stisknutí tlačítka "Koupit" se nic neděje...teda u mě :)
    Mik Mak
    to je možné a všichni v to doufáme....ale po stisknutí tlačítka "Koupit" se nic neděje...teda u mě :)
    když dát koupit..najedou ti platební údaje karty a máš tam jinou částku...:-) 
    https://ctrlv.cz/E2wf

když dát koupit..najedou ti platební údaje karty a máš tam jinou částku...:-) 
    https://ctrlv.cz/E2wf

jo to chápu :-))  problém je že ta obrazovka po kliknutí na koupit mi nenajede....zkusím to odjinud

ale jinak díky za info :)
    Mik Mak
  • Radek VII (CZ1)Radek VII (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    no ceny předplatného jsou opravdu lidové , to je divný přepočet nebo je kupní síla v ČR o tolik větší než v US ? to si děláte srandu ne ? :)

Radek VII @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311

Proč při koupi předplatného se má daná částka strhávat každý měsíc a předplatné je možno zrušit pouze přes nějaký e-mail? Co se stane, když na daném účtu nebude dostatečná hotovost na zaplacení předplatného?

E-mail co po zaplacení přijde bude v jakém jazyce a v jakém jazyce bude třeba to předplatné rušit?

Proč nejde zaplatit předplatné třeba na 2 měsíce a je nutný tento způsob. Není nic neobvyklého, že e-maily od GGS nechodí.

A ještě jedna otázka .. jak dlouho bude trvat, než zaplacené předplatné GGS zruší? Bude to do 60ti dní od podání žádosti?

Balík4 @ cs 1
    upraveno 24.09.2018
    Souhlas s Loserem - toho vygumovanýho co nám to tam nacenil fakt kopnout, no víte kam. Některý lidi maj v hlavě trošku to, no písnu to slušně, zmatek a tenhle člověk odráží vlastně to, co si tu poslední dobou lidi myslí o celém GGS.

Odpovědi na otázky Balíka by mě taky zajímaly, protože jsem zvyklej u každého předplatného vidět jak zavazující podmínky, tak i výpovědní možnosti a bez toho by ve skutečnosti neměla být vybrána ani koruna. A jo, s mejlama od GGS jsou problémy, což je ale zcela běžné a to musí vědět, tak proč není i jiná alternativa , nějaká funkční.
    Řekl bych, že se v GGS hodil puk do placu a hraje se tam parádní hokej.

upraveno 24.09.2018
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Souhlas s Loserem - toho vygumovanýho co nám to tam nacenil fakt kopnout, no víte kam. Některý lidi maj v hlavě trošku to, no písnu to slušně, zmatek a tenhle člověk odráží vlastně to, co si tu poslední dobou lidi myslí o celém GGS.

Odpovědi na otázky Balíka by mě taky zajímaly, protože jsem zvyklej u každého předplatného vidět jak zavazující podmínky, tak i výpovědní možnosti a bez toho by ve skutečnosti neměla být vybrána ani koruna. A jo, s mejlama od GGS jsou problémy, což je ale zcela běžné a to musí vědět, tak proč není i jiná alternativa , nějaká funkční.
    Řekl bych, že se v GGS hodil puk do placu a hraje se tam parádní hokej.

email je v angličtině..je tam link a datum do kdy nejpozději máš link použít, aby došlo ke zrušení opakované platby...+ email potvrzující odhlášení

Petulo, jj, ale mě šlo spíš o funkčnost - s mejlama od GGS mám dost problémy, respektive potvrzování čehokoliv pro GGS je ve vetší míře nemožný. Občas jen když mi přijde na hru, at potvrdím svého mejla, tak jediný co přijde po nějaký době je, že jsem dlouho nebyl na hradu, i když jsem na něm každej den a potvrzovačka čehokoliv nikde. S funkčností mejlovky od GGS budu něco rušit 10 let, prosit je a až to vyjde, zjistím, že budu muset platit ještě rok, protože výpovědní lhůta, se kterou sem třeba souhlasil, bude klíďo 12 měsíců - a nedivil bych se tomu ročku, když se třeba budeme divit, že o žádnou grafickou chybu nejde.
    Nejspíš ještě kdo ted zaplatí, dostane banánovou permanentku a bude prosit podporu půl roku, aby zrušili předplatný ve hře, na kterou má ban. Třeba - těžko říct, já si už nejsem jistý ničím :smile:
    Celkové propočty Losera jsou děsivé. 3 roky - horší domek na vesnici, 4 tej rok jeho renovace a no pátej rok, terénák před něj - takhle to vychází, tak nějak. A tohle je sděleno se slávou.

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Proč při koupi předplatného se má daná částka strhávat každý měsíc a předplatné je možno zrušit pouze přes nějaký e-mail? Co se stane, když na daném účtu nebude dostatečná hotovost na zaplacení předplatného?

E-mail co po zaplacení přijde bude v jakém jazyce a v jakém jazyce bude třeba to předplatné rušit?

Proč nejde zaplatit předplatné třeba na 2 měsíce a je nutný tento způsob. Není nic neobvyklého, že e-maily od GGS nechodí.

A ještě jedna otázka .. jak dlouho bude trvat, než zaplacené předplatné GGS zruší? Bude to do 60ti dní od podání žádosti?

Asi proto se to jmenuje "předplatné", právě, aby se to strhávalo každý měsíc. Pokud nebudeš mít peníze na účtě, logicky se ti neprodlouží, ale v tvém případě tě GGS zřejmě dá na platební rozkaz )) Maily chodí v angličtině, protože tento jazyk už ovládá každý hňup. Především si myslím, že by ti maily chodit měli, protože jdou z platební brány paymentwall nikoli z GGS. V emailu máš pak i odkaz na zrušení předplatného.
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Asi proto se to jmenuje "předplatné", právě, aby se to strhávalo každý měsíc. Pokud nebudeš mít peníze na účtě, logicky se ti neprodlouží, ale v tvém případě tě GGS zřejmě dá na platební rozkaz )) Maily chodí v angličtině, protože tento jazyk už ovládá každý hňup. Především si myslím, že by ti maily chodit měli, protože jdou z platební brány paymentwall nikoli z GGS. V emailu máš pak i odkaz na zrušení předplatného.
     Děkuji za vysvětlení. Jistě si pamatuješ, že něco jako předplatné zde bylo i v minulosti a bylo jej možno zakoupit jednorázově na požadovanou dobu. Měsíc, dva  nebo deset.

Je docela dost možné, že angličtinu již ovládá každý hňup, což se o češtině říct nedá a můžeme rozvést debatu zda by maily chodit měli nebo měly. A možná proto, to pro ty hňupy udělali v anglině a né němčině. A už konečně chápu proč to neudělali i pro mě.

Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    upraveno 24.09.2018
    Když to tak čtu a sleduju, tak ty prachy raději prochlastám, nebo prožeru. :D Prodávat měsíčně vybavení za 350kč to se vyplatí. :D Na obrazovce mám další 2 super kolonky. Ona ta obrazovka je málo přeplácaná že...
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Rakode (CZ1)Rakode (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

K otázce nedostatku hotovosti na účtu: pokud nebude, kromě vypnutí se také stáváš dlužníkem (neplatíš za sjednanou službu, byť ji nevyužíváš, z toho není úniku, naskočí procenta dlužné částky, a to až do uhrazení.

Závěrem: dát komukoli přístup k tak citlivým údajům a ještě povolit přístup k účtu bez jasně definovaných podmínek?

Rakode @ cs 1
  • GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Děkuji za vysvětlení. Jistě si pamatuješ, že něco jako předplatné zde bylo i v minulosti a bylo jej možno zakoupit jednorázově na požadovanou dobu. Měsíc, dva  nebo deset.

Je docela dost možné, že angličtinu již ovládá každý hňup, což se o češtině říct nedá a můžeme rozvést debatu zda by maily chodit měli nebo měly. A možná proto, to pro ty hňupy udělali v anglině a né němčině. A už konečně chápu proč to neudělali i pro mě.

Nepamatuji na předplatné, nekupoval jsem dřív žádné, jistě v tom máš větší zkušenosti, než já. Snad bys mohl ale příště, ještě než položíš otázky, si tu akci nebo novinku trochu "osahat". Já ti na tvé dotazy odpověděl tady na fóru, protože jsem tě v tom nechtěl nechat .-) A určitě s tebou nehodlám debatovat o pravidlech českého pravopisu, na to si prosím vyplň přihlášku na některou ze základních škol ČR, dobré je, že jsou většinou zdarma a neměli by ohrozit tvůj jistě velmi limitovaný rozpočet, který máš určený na hraní této hry. Zajisté si trochu i rozšíříš své obzory, které sahají tak maximálně k hradbám tvých pevností. Měj se, směj se, nevztekej se .-) Gari
Sign In to comment.