Diskuze k srpnové aktualizaci #3

«13

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299

Dále se objeví i nové vzhledy pro vaše hrady, které jsou opravdu něco, co je třeba vidět!,

To je něco na co se nejvíc těším :-)

Je vidět, že asi docházejí nápady a tak se začínají používat staré výbavy s novými hodnotami. Pro ty, kteří již tento set mají je to příjemné zpestření hry tím, že i když část výbavy bude vypadat stejně, bude mít i stejný název, tak nebude pasovat k sobě. Takové GGS puzzle.

Kdyby se do hry zavedlo to, že se celý set semkne do jednoho tak bychom o tuto zábavu přišli.

Balík4 @ cs 1
  • LegendárnyMatej (SK1)LegendárnyMatej (SK1) Komentářů: 410SK1

Tak tie nové vzhlady hradov vypadajú "Fantasticky" :D  ( Dúfam že budú stáť málo rubínov B) >:) o:) o:) )

A  velitel je tiež tutovka.. Tak to sa už neviem dočkať :D

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Je zajímavé, jak se přepracovaná čarodějka podobá louskáčkovi. No ale budeme tomu říkat čarodějka, protože ta byla podstatně oblíbenější. Jako marketingový tah asi dobrý :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Je zajímavé, jak se přepracovaná čarodějka podobá louskáčkovi. No ale budeme tomu říkat čarodějka, protože ta byla podstatně oblíbenější. Jako marketingový tah asi dobrý :D 
    Leafe, chci Tě poprosit, mrkni ještě jednou na bonus na nádvoří té čarodějky:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/4988889/#Comment_4988889
    Základní hodnota +90%
    Maximální +50%
    Snad je to jen ňákej překlep...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Leafe, chci Tě poprosit, mrkni ještě jednou na bonus na nádvoří té čarodějky:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/4988889/#Comment_4988889
    Základní hodnota +90%
    Maximální +50%
    Snad je to jen ňákej překlep...
    Jo, promiň, já tu na to mám předpřipravenou tabulku z jiného velitele a v rychlosti jsem přepsal jen konečné hodnoty :D Dík za upozornění, opravím

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    tahle čarodějka nebude jako ty co máme? Pojmenování částí je stejné, tak jestli nejde o překlep - pro mě ( a nejspíš nejen pro mě ) je čarodějka to nejoblíbenější na NPC. Byla by fakt škoda, aby něco stejného, bylo něco jiného. :(

• DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    tahle čarodějka nebude jako ty co máme? Pojmenování částí je stejné, tak jestli nejde o překlep - pro mě ( a nejspíš nejen pro mě ) je čarodějka to nejoblíbenější na NPC. Byla by fakt škoda, aby něco stejného, bylo něco jiného. :(
    ne, není zcela stejná jako je ta, co už máme. 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 17.08.2018
    Aha, GGSko slíbilo, že v budoucnu si budeme moci opět set "štěstěna pouštních písků" vysekat. Jak vidno, slib splnili, ale zárověň už čarodějka nemá to co měla. :smiley: Tohle řešení slibu by mě nenapadlo :smiley:
    Srandovní je, že má i stejný vzhled a už vidím ten bordel při skládání,  Bude zajímavé sledovat reakce hráčů. :smiley:

• Samuell1 (SK1)Samuell1 (SK1) Komentářů: 73SK1
    zaujima či budu navždy top odmeny v samurajoch ( za top50) tie katalizatory...?
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Pekne dojebana bosorka 
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315

Tak tie nové vzhlady hradov vypadajú "Fantasticky" :D  ( Dúfam že budú stáť málo rubínov B) >:) o:) o:) )

A  velitel je tiež tutovka.. Tak to sa už neviem dočkať :D

Toto je super bosorka    http://prntscr.com/kju144
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 130CZ1
    hm, další zbytečná aktualizace, velitel k ničemu, vzhledy k ničemu, no nic, budu si dál užívat důchodu :)
    premysl danek @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Tahle hra už není ani farma ale chujovina. Víc se snad zmršit nedá. Asi dodělám Slonovinu a zabalím to... Škoda času, nervů...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Tahle hra už není ani farma ale chujovina. Víc se snad zmršit nedá. Asi dodělám Slonovinu a zabalím to... Škoda času, nervů...

Přesně tak .. akorát .. bez té slonoviny to zabalit nejde?
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Kdepak je velmi důležité mít Slonovinu, když už nechceš hrát :trollface:

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Ne, jen to je poslední co mě v téhle hře baví... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Mužeš mít i 2 :-)
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Mužeš mít i 2 :-)
    Takovej blázen, abych to jezdil nejsem, ale to už děláme OT... :)

Sign In to comment.