Rozhovor se Zoe

gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1

Rozhovor se Zoe

Jak se to stalo, že jsi se stala moderátorkou?

Před tím, než jsem se stala BM jsem byla na fóru pár měsíců docela aktivní - kromě spamu/her (které se v tu dobu “hrály” mnohem víc než teď :D) jsem občas i někomu poradila (protože proč by ne, když jsem na fóru zrovna byla a odpověď znala)... pozici mi po nějaké době téhle mojí “aktivity” nabídla tehdejší CM (Rose - mnozí si ji určitě budou pamatovat) a já (narozdíl od dalších lidí, kterým byla funkce BM nabídnuta ve stejnou dobu) po kratším uvažování souhlasila. Přeci jen, odejít můžu vždycky, tak proč to nezkusit :D sama bych se ale asi nikdy nepřihlásila :)

Jak dlouho to už děláš a co tě na tom baví/nebaví?

Jsem tu od 2. 4. 2014 (trochu mě mrzí, že to nebylo o den dřív - to datum by vypadalo mnohem líp :D), tedy něco málo přes 4 roky... i když v tom samozřejmě byly pauzy (nic jako odchod z funkce, jen dočasně nízká/žádná aktivita).

A co mě baví a nebaví? 

Nejvíc mě baví obecně komunikační stránka a to, že můžu někomu (občas) alespoň trochu pomoct - a pořád si nalhávám, že to třeba má smysl :)
A co mě nebaví... těžko říct, jestli vyloženě nebaví, ale nelíbí se mi “trestání” hráčů, což je myslím i docela vidět. Radši si s hráčem vyměním X zpráv a zkusím si s ním situaci nějak vyjasnit, než abych mu dala ban. I když bych řekla, že to není dobré a na fóru by se hodila přísnější ruka (snažila jsem se svůj přístup změnit, ale stále mi přijde lepší a důležitější situaci vysvětlit, než prostě udělit ban - a neumím dělat něco, co se mi nějakým způsobem příčí - přestože by to mnohdy bylo rychlejší, oprávněné a nejspíš i správné řešení).
Pak jsou tu věci spojené s tím, že nemáme vlastní/ho CM - překlady (když jich je moc) a to, že kolikrát musím věci X-krát opakovat, abych dostala odpověď (což je opět spojené s tím, že CM nestíhají)...

Proč zrovna Zoe a vlci?

Zoe je vedlejší (hodně vedlejší) postava z knížky, kterou jsem četla v době, kdy jsem si měla vybrat BM jméno. Protože mě nic vlastního nenapadalo a ta postava se mi líbila (plus mi připadalo, že alespoň bude jasné, jak mě oslovovat - spletla jsem se :D), rozhodla jsem se, že si to jméno “vypůjčím”. 
Ta postava byla s vlky spojená, takže vlci hlavně z tohoto důvodu - nějaké osobní preference k nim nemám, i když samozřejmě nemám ani nic proti nim :)

Čemu se nejraději věnuješ a co tě baví mimo forum?

No, jsem docela líná a jediný sport, který mě fakt baví, je jízda na koni (a kdokoli, kdo tvrdí, že to není sport, by si to měl zkusit! :D jinak ne, vlastního nemám a jezdím čistě oddechově, většinou jednou týdně), případně i plavání je fajn - ale zaběhat bych si nešla :D pak mě baví čtení (hlavně fantasy/sci-fi - klasika jako Harry Potter, Hunger games,... momentálně mám rozečteného Pána prstenů), vaření (pokud pominu uklízení po něm), kreslení/malování (přestože mi to vůbec nejde) a i ty “holčičí” věci (jako make-up a podobné, asi netřeba rozvádět)... určitě by se našlo i něco dalšího, ale teď zrovna mě toho víc nenapadá :)

Jak dlouho už hraješ hru a co tě na hře baví, naopak je něco co se ti opravdu nelíbí?

Hraju zhruba o rok déle, než jsem mod, tedy něco málo přes 5 let... i když spíš než “hraju” bych asi měla říci “jsem na hře”, protože na pořádné hraní nemám čas (a kolikrát už ani náladu - zkrátka ten čas, co mám, raději využiji jinak). 
Baví mě to, že je hra i o komunikaci (což je nejspíš i důvod, proč jsem od ní po týdnu neutekla), ze začátku mě zaujaly boje mezi hráči - nováček doverbuje velmi rychle, hrad je taky opravený v podstatě hned, takže prohra vlastně vůbec nevadí... tehdy se mi hra líbila o dost víc, než současný “pořád-máme-akce” stav.
Co se mi opravdu nelíbí? Pokud pominu chyby, nelíbí se mi právě to, že jsou stále akce - hra je o něčem jiném, než bývala dříve (a to tu nejsem tak dlouho), kdy akce byly spíše výjimečné, čímž podle mě hodně ztratila. Můžete mě kamenovat, ale další věc, která mi přijde trochu divná, jsou měsíční události - rozhodně je fajn dostávat hafo odměn, ale přijde mi divné mít tu pořád událost, kde získáváte odměny “za nic”, respektive za to, že se účastníte událostí, přičemž v samotných událostech už odměny jsou. Chápala bych to jako zpestření a motivaci třeba dvakrát ročně, ale jako v podstatě stálá součást mi to přijde zvláštní (to už rovnou může být více odměn v samotné události a není k tomu potřeba událost navíc). Nemám nic proti odměnám, jenom nechápu tu myšlenku :)

Otázky od hráčů:

tak já bych se zeptal na jednu věc, kterou mi hlava nebere....Jak to tady proboha vůbec můžeš vydržet???

Řekla bych, že jsem asi dost flegmatická... a taky si dost často připomínám, že je to jenom hra a fórum můžu to kdykoli “vypnout” (samozřejmě, ne celé fórum, ale zavřít okno s fórem) :D

Ahoj Zoe  Kolik Let už to hraješ  ? jak dlouho nám pomáháš a jaké prášky bereš na nervy ? D   

“Hraju” už pět let (ale opravdu spíš “hraju” s uvozovkami, než že bych vyloženě hrála), “pomáhám vám” (nebo se o to alespoň snažím) o rok méně, tedy čtyři roky a na prášky na nervy neberu (místo toho obaluju nervy cukrem a zejména čokoládou) :D 

Prozradíš někdy Zoe, kde tě máme na CZ serveru hledat?

Hledejte mě na jednom malém, nezvýznamném hrádku úrovně 70, někde zhruba na jihu mapy - když jsem začínala, byl to jižní okraj, ale teď nemám úplně přehled, jak moc blízko nebo daleko se okraj posunul :smirk:

Představ si, že veškeré sdělovací prostředky sdělují, že se k nám blíží mimozemšťani smiley , co uděláš jako první?

Jako první tomu asi nebudu věřit, protože kdyby se k nám blížíli, pochybuji, že by se to dostalo na veřejnost - i když nevím, jestli “nevěřit” je “něco dělat” :D za předpokladu, že bych tomu uvěřila, bych se snažila být co nejdál od předpokládaného místa přistání, ideálně s nějakou zbraní... neb kdo chce mít, musí být připraven na válku  B)

Kdyby ti z GGS písli, že chtěj aby z tebe byla CM. Vzala by si to?

Momentálně asi ne, protože se to úplně neshoduje s tím, co mám v životě v plánu (jako třeba vysokou) a mimo to se mi němčina jako jazyk fakt nelíbí :D ale pokud bych zrovna hledala práci, minimálně bych o tom uvažovala :)

Jaká hudba je pro tebe to pravé ořechové?

Jsem jeden z těch lidí, co můžou poslouchat skoro všechno... i když většinou mám v playlistech pop a spíš rychlejší než pomalejší :)

Vynadáš někdy sprostě všem hráčům a sama si udělíš ban na dva měsíce, aby sis od toho tady odpočala? smile 

Spíš bych vynadala GGS, než všem hráčům :D a na odpočinek ban netřeba :innocent:

Jaký domácí mazlíčky máš?
Žádné :|

Pošleš na mapě na mě útok? ( předem děkuji ) smiley  (od Cheera)

Hmm, ani ne, teď mám holubici :D

Nacházíš se v TOP 5 alianci? Jakou máš hodnost?

V top5 alianci nejsem, ani jsem k tomu nikdy neměla ambice. Jsem v jedné (velmi) malé alianci, a nějakým nedopatřením jsem velitelka :sweat_smile:

A vědí u tebe v ali že si moderátor?

Momentálně ne, dřív to pár lidí (z aliance i mimo ni) vědělo - naprostá většina už ale bohužel nehraje.

jaká byla dovča? a kde jsi byla?

Byla jsem na Fuerteventuře (Kanárské ostrovy) - a byla samozřejmě skvělá (pokud pominu, že jsem určitě přibrala :D), hlavně tam bylo mnohem příjemnější počasí než tady :p

a už máš vymyšleného nového Apríla? D D D 

Ještě ne :cry: nějaké nápady? :D 

co děláš(práce)? Nebo ještě studuješ? a pokud studuješ tak co?

V září mě čeká poslední rok na gymplu a pak vysoká (snad :D), jenom jsem se ještě úplně nerozhodla jaká... 

zajímá tě sci-fi stejně jako Cheera?(hráč který ti položil otázku co bys udělala při invazi mimozemšťanů)

Sci-fi mě zajímá asi tak, že jsem viděla hvězdné války... tj. velmi povrchově (zajímavé to je, ale hlubší znalosti ode mě nečekejte :D), takže asi méně, než Cheera :)

máš nějaký dopravní prostředek?

Pokud nepočítáš kolo, tak ne :D ale momentálně pracuju alespoň na řidičáku (bojte se :Devil:) 

provozuješ nějaký sport?

Jezdím na koních (rekreačně, nezávodně - a vlastního nemám, i když třeba jednou... :D), teď v létě se snažím alespoň ob den na kole, čas od času zařadím i plavání :) 

máš domácího mazlíčka?(nemyslím tím přítele nebo manžela atp.) D D D

Momentálně nemám, i když se to jednou může změnit :) 

bydlíš ve městě nebo na venkově? V bytě nebo v domečku? a pokud v domku tak máš bazén?

Bydlím ve městě (dokonce na sebe prásknu, že v Praze), v bytě... ale bazén bych chtěla :D

barva vlasů? Velikost bot? D D D 

Špinavá blond (někdy o něco tmavší, někdy o něco světlejší, podle ročního období) a velikost bot 40 :D

jaké piješ kafe?

Žádné... radši černý čaj :)

specifikuješ svou stravu(vegetariánka,veganka, atp.) nebo zboucháš i kus flákoty?

Mno, specifikuji ji na to, co mi chutná :D kdysi jsem přemýšlela o vegetarianismu, ale chyběl by mi tatarák :D mimo to zrovna nemusím většinu zeleniny... (ale naopak po ovoci se můžu utlouct) :D 

Byla jsi někdy natolik vytočená, že jsi měla chuť někoho poslat někam?:)

Měla jsem chuť udělat mnohem horší věci, i když ani na to “poslání někam” nikdy nedošlo... myslím, že jim zvládám “čas od času” vynadat celkem slušně i bez silnějších slov :D 

Příští měsíc Vám poskytne rozhovor náš CM @Wylka, otázky mu můžete pokládat  tady  ;)

Tato diskuze je zavřená.