Konflikt stvoření

mám pár otázek k těm jakoby PvP bojům v úkolech. To platí pro oba úkoly že se počítá výhra jen z HH ve velké říši? Proč jsou z útoků vynechány základny a světy? Znamená to že si mám najít nějaké farmářské aliance které budu sjíždět nebo je to neoficiální vyjádření GGs že si máme všichni založit další hrady a sjíždět si je podle libosti? Pokud ne tak tomu úkolu dost  dobře nerozumím...leda ještě zrušit noční klid a jezdit ve 4 ráno :#
Mik Mak
«1

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 13.08.2018
    Úplná Blbosť.. :D

Dúfam že Bitva národů bude lepšia  než táto fúzia B) o:)

hmm, jenze info jsme dostali den predem a kdyz si neco budes chtit zjistit predem, tak ti nikdo nestihne odpovedet a v prubehu akce bude pozde.

Treba podle ceho se vytvori zebricek?

Post edited by Zoe on
    mám pár otázek k těm jakoby PvP bojům v úkolech. To platí pro oba úkoly že se počítá výhra jen z HH ve velké říši? Proč jsou z útoků vynechány základny a světy? Znamená to že si mám najít nějaké farmářské aliance které budu sjíždět nebo je to neoficiální vyjádření GGs že si máme všichni založit další hrady a sjíždět si je podle libosti? Pokud ne tak tomu úkolu dost  dobře nerozumím...leda ještě zrušit noční klid a jezdit ve 4 ráno :#
    asi tak nejak, budes jezdit na ty mrtvoly ktery jsou k nicemu, ale musi byt v toleranci tve urovne
  • ZoeZoe Komentářů: 15,723Moderator
    U veškerých PvP úkolů se bude počítat jenom HH na zelí :/

Pokud jde o to "proč", tak první odpověď, že nechtějí rozpoutat celoserverou válku... druhá odpověď je, že to takhle pro ně bude snazší počítat :|   
    Jet můžeš samozřejmě všude, ale do soutěže budou zkrátka platit body jenom z útoku na HH...

petitlup (CZ1) napsal(a):
    Úplná Blbosť.. :D

Dúfam že Bitva národů bude lepšia  než táto fúzia B) o:)

hmm, jenze info jsme dostali den predem a kdyz si neco budes chtit zjistit predem, tak ti nikdo nestihne odpovedet a v prubehu akce bude pozde.

Treba podle ceho se vytvori zebricek?
    Žebříček, respektive soupeři pro první kolo, by měl být sestaven více-méně náhodně s přihlédnutím k velikosti/síle serverů, aby to bylo fér...
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Pokud zvládneš nově založený hrad za týden zvednout na legendu 700, směle do toho :D 
    Jinak mě by ani nevadilo, že se smí jen na HH, co mi spíš vadí, že se mají počítat "Pouze vítěžné útoky". Kolik je podle GGS na hře legend 700+, co hrají a nedokáží ubránit hlavní hrad?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

Dělej, že se nic neděje. Tak jako s kovárnou. Hraj si dál svoji hru podle sebe a nebuď ovce co půjde tam, kam bude chtít bača.
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Dělej, že se nic neděje. Tak jako s kovárnou. Hraj si dál svoji hru podle sebe a nebuď ovce co půjde tam, kam bude chtít bača.
    neboj Baldo, kovárna je pro mě naprostá zbytečnost pokud nebude fungovat úplně jinak a na hráče jezdím jak chci. Jen jsem si naivně myslel že se v GGs vzpamatovali....teda jen do doby než jsem si to přečetl celé, pořádně a pro jistotu 3x :D :D :D

Zoe jen malý dotaz??? proč už tam v těch úkolech vidím jen rozepsané první 3 úkoly??? Když to tam bylo vloženo byl tam přehled všech úkolů. Nebo to blbne jen mě?
    Mik Mak
  • ZoeZoe Komentářů: 15,723Moderator
    Zoe jen malý dotaz??? proč už tam v těch úkolech vidím jen rozepsané první 3 úkoly??? Když to tam bylo vloženo byl tam přehled všech úkolů. Nebo to blbne jen mě?
    Tam byly původně napsané všechny, nicméně krátce po zveřejnění přišlo info, že zatím mají být zveřejněné jen první 3 úkoly a zbytek byl zatím odstraněn :/
    upraveno 14.08.2018
    Jak se rozhodne kdo je za 1. kolo lepsi? Kazdy loupeznik je za 1 bod nebo jak to je? A kdyz je to od 14. tak se pocita co se uz vyjezdilo od pulnoci? A vcera my prisel mail, ze dostanu tu pidi dekorku, ta taky nikde.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Zoe napsal(a):
    Tam byly původně napsané všechny, nicméně krátce po zveřejnění přišlo info, že zatím mají být zveřejněné jen první 3 úkoly a zbytek byl zatím odstraněn :/
    ok, děkuji...já myslel že to je chyba u mě
    Mik Mak
    Takze vse pri starem, nulova informovanost GGS vuci hracum. Ted nevim jestli zrovna takhle chteji slavit nebo se ma jednat o tryznu.
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Cierny skorpion napsal(a):
    by mali hraci tieto udalosti len ignorovat a neplatit ani euro ggs :D tejto farmarskej hre :D v ggs len rozmyslaju ako orypat hracov  

Jééé .. tady taky stejný obsah bez ohledu na téma vlákna? Víš co je dost dobře možné, že někoho orýpou, ale většinou takový toho v kebuli moc nemá.
    Balík4 @ cs 1
    Bylo prislibeno, ze budeme denne informovani o prubeznych vysledcich. Proc se to nedeje?

PS: na muj dotaz z 14.8. asi uz nemusite shanet odpoved
    Ocekavam, ze odpoved nedostanu, ale presto to zkusim, kdyz uz mame slavit a je na to dana takova podpora, od kdy se zapocitavaji utoky na jine hrace?
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 65SK1
    Ocekavam, ze odpoved nedostanu, ale presto to zkusim, kdyz uz mame slavit a je na to dana takova podpora, od kdy se zapocitavaji utoky na jine hrace?

ak sa nemylim od 23.8. to zacina, hadzu sa pravidelne info, aj ked Sk server tuto udalost igonoruje :-), uz 2x mi prisla sprava, ze sme boli porazeni :-D.
    RReennyy @ sk 1
    RReennyy (SK1) napsal(a):

ak sa nemylim od 23.8. to zacina, hadzu sa pravidelne info, aj ked Sk server tuto udalost igonoruje :-), uz 2x mi prisla sprava, ze sme boli porazeni :-D.
    jenze v infu co je i tu na foru se jasne pise, ze budeme dostavat prubezne vysledky denne
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    zabijte obranné jednotky v útocích na hráče.... to jako svoje, cizí? nebo jak je to myšleno? nebo se bude počítat množství zabitých? můžou to nějak víc rozvést?  tohle je jak u blbejch:(
    Hugolínek @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 558CZ1
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    zabijte obranné jednotky v útocích na hráče.... to jako svoje, cizí? nebo jak je to myšleno? nebo se bude počítat množství zabitých? můžou to nějak víc rozvést?  tohle je jak u blbejch:(
    to asi ne :D  nebudeme utočit s obranou ale u GGs jsou bežné zmateční informace 

predpokládám že  kolik sejmeš obráncu protivníka 
    je pekny, jak GGS zverejnilo kriteria hodnoceni 3. kola az po skonceni, vubec to nenabizi spekulovat

Sign In to comment.