Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k srpnové aktualizaci #2

13»

Komentáře

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    upraveno 14.08.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Počet a obsah příspěvků zcela odpovídá tomu co vymysleli. Jaké jsou odezvy u našich západních sousedů?
    Hoj.
    No, to víš, že mě to zajímalo. Víceméně mají z kovárny srandu. :smile:
    ( Edit: Ty jejich testíky byli jen na test serveru )
     Hra po nějaké době potřebuje nové nápady a nové možnosti pro hráče, ale místo toho jsou vymýšlený koniny, který hned zpočátku ukazují na záměr maxima plateb.Nové možnosti vícero plateb jsou nabízeny pomalu každou aktualizaci,což by nebylo až tak zlé ( nekde se peníze na provoz brát musí ) nicméně je potřeba spolu s tím zvedat herní kvalitu a nabízet hráčům nové možnosti.Kovárna i podle němců ukazuje jen na to první.
    Mimochodem, tebou zmiňovaný problém u měničů není jen zde a nejspíš nejde o chybu, ale záměr - čím víc zamakáš, tím víc tě to skope dolu. Myslím, že i tam se nejspíš připravují nové možnosti, ohledně plateb, samozřejmě :smile: Dost mě to mrzí, protože právě téhle akci jsem hodně fandil.
    Moc bych si přál, aby v GGS uměli dát dokupy neco, co hráče osloví. Tahle hra by to potřebovala jako sůl.
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Komplikované. Nevím jestli přešli na jinou drogu, případně to byl záchvat geniální tvořivosti. Než bude materiál na odzkoušení, těžko z toho být moudrý. Asi se ničeho kloudného už ve hře nedočkáme.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 860
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Komplikované. Nevím jestli přešli na jinou drogu, případně to byl záchvat geniální tvořivosti. Než bude materiál na odzkoušení, těžko z toho být moudrý. Asi se ničeho kloudného už ve hře nedočkáme.
    tipnul bych to na tu "geniální tvořivost" :D:D:D
    Mik Mak
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    upraveno 14.08.2018
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    tipnul bych to na tu "geniální tvořivost" :D:D:D
    A to ještě nedošlo na tvořivost ohledně zbrojí - ty by taky měli mít něco jako kovárnu :smile:  Třeba to bude ještě o něco jednodušší, než je teď kovárna na dekorky. :smile:
    Máte už někdo představu jak ta bude fungovat? Mů tip - zcela zdarma ( jako takovej bonus za snahu hráčů ) plus velice snadné ovládání bez možnosti , že když se do lepší zbraně dá horší, že by se její kvalita zhoršila. Koneckonců, proč by to někdo dělal, že? :smile:  A vůbec si nemyslím, že by šli oranžové kousky zbroje kupovat třeba za 50 k rubínů. Je to nesmysl, tak si myslím, že to GGS určitě nenapadne. Přeci nejsou střelený. :smile:

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Trošku pomoct, hodně škodit, to se může dycky hodit. Eura jsou potřeba :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    no a proč to asi udělali, pay, pay pay, možná ti to dá nějaké vp
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    Že děkuju GGS za domršení odměn u cizáků, jestli takhle dojebou všechny odměny, tak jim to už nikdo hrát nebude...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Cierny skorpion napsal(a):
    Riadna hovadina ta fuzia...
    ciste okradanie zo strany ggs :D uz nevedia ako maju vyzmykat eura od hracov :D

To jsi asi smolař .. mi se třeba nic neztratilo. Ale možná je to tím pejskem. Zkus si taky nějakého pořídit. Třeba už tě neokradou.
    Balík4 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313

Tak jsem zvědavý na ohlasy a zkušenosti s vylepšenýma okrasama :-)

Balík4 @ cs 1
  • Flon (CZ1)Flon (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Přiznám se, že vůbec nic nechápu. Hraji tuto hru již několik let, ale asi jsem dosáhl svého maxima, Jsem už na to moc starý. Nejspíše budu nucen skončit, protože na toto mi rozum nestačí.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    upraveno 18.08.2018
    Však nech si každý vyskúša fúziu okrasných a uvidi. Podobne to bolo aj so stavebnými predmetmi.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.