Diskuze k srpnové aktualizaci #2

Zdravím,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci - kovárně dekorací :)
«13

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Až to pride pondelok, uvidíme ako to bude fungovať a kolkí zas budu remcať.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Môžeš si to vyskúšať na testovacom serveri. No podľa mňa je to zbytočne komplikované :neutral:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Môžeš si to vyskúšať na testovacom serveri. No podľa mňa je to zbytočne komplikované :neutral:
    Tak jsem tedy na ten test server kouknul a ano, je to komplikované. Vůbec nechápu, na co má být celý systém katalyzátorů. Aby si mohli odškrtnout, že přidaj do odměn novou kravinu? K čemu jsou syntézní mince? Proč to prostě nemůže spotřebovávat jen dekoraci a energii? 

Ale abych jen nekritizoval, líbí se mi myšlenka levelů, pravda, dělá v tom trochu bordel, co je ale pozitivní, odpadá tím po letech potřeba používat jen nejsilnější ozdobáky, můžete si hrad vyzdobit podle sebe a dekorace na smysluplný level vylepšit. Oproti systému z BF tu totiž náročnost vylepšení na další level není závislá na levelu počátečním. 

Tady se vlastně asi dostávám k významu katalyzátorů, ale přepisovat první část kvůli tomu nebudu. Pokud to chápu správně, systém katalyzátorů má ztížit vylepšování vysokých úrovní dekorací (určité levely jdou vylepšovat jen s katalyzátory vyšších úrovní a úroveň katalyzátoru 5 nejde vyrobit), jinými slovy je to určitá ochrana proti rychlému znehodnocení top dekorací. I tak je to řešení poněkud nešťastné. Pravda, účinné, pokud budou level 5 katalyzátory v odměnách rozděleny rozumně. Nicméně tady hodně převládla efektivita nad pohodlím hráčů a celkovou přehledností systému, což není dobře. 
    Podlě mě se tu nabízí 2 alternativy:
    a) Výrazně zrychlit navyšování XP potřebných na další level pro velmi kvalitní dekorace. V současnosti na vylepšení dekorace potřebujete (5*úroveň dekorace + 15) XP, já bych se klidně nebál u nějakých třeba 300VP zvyšovat požadavek i o 100+XP na level.
    b) A tohle by možná byla lepší varianta, omezit rozsah o kolik slabší dekorace jde použít jako zdroj pro vylepšení. Tady nechci moc vytahovat konkrétní čísla, určitě na to má GGS zvláštní oddělení, tak ať počítaj :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299

Katalyzátor, syntetizátor, variátor, modulátor, ventilátor .. fúze, refúze, úrovně a podůrovně, mince ruble. Tvl .. k čemu to všechno bude? Kolosů se stejně nezbavíme. A po dvou letech fůzování si zvýšíš VP na jednom hradě o 3%? Nebo to za 350 000 Kč urychlíš a budeš to mít za 2 týdny?

Opravdu .. složitější to být nemohlo .. odhaduju, že 70% občas hrajících to nepochopí o co tam jde.

Balík4 @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Tie slova mi začinaju pripominať horkýže slíže a skladbu bernardin  :D :D :D :D :D
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    upraveno 11.08.2018
    Takže zase aktualizace na prd... A aliančních měst se nedočkáme.
    Propojit servery není jen tak. V On-line hře kterou jsem hrál dříve, tak dlouhou dobu tvrdili, že to není možné a pak, když ta možnost vznikla, tak slučování jednotlivých serverů trvá třeba 2 dny, po které byla hra vypnutá. Dokážeš si představit, kolik místních závisláků by spáchalo sebevraždu? Navíc došlo jen ke slučování národních serverů a globálních. Takže např. CZ1+CZ2+CZ3 a global1+global2. Tady by spojili maximálně CZ+SK
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) Komentářů: 148CZ1
    upraveno 12.08.2018

Aktualizace zaměřená na zisk pro GGS, znehodnotí ti silnější okrasky, je to složité. U měničů zas na předních příčkách bude ten, kdo si to zaplatí...

Zoe, vyřiď jim, že je to aktualizace k (edit) a můžou si jí strčit do (edit)!

Post edited by Druid on
  • upraveno 11.08.2018
    V jednoduchosti je krása.
    Kdybych hledal složitou a komplikovanou hru, rozložil bych si na stole šachy...

Modelová situace:
    Sjíždím už stočtyřicátej nomádskej tábor. Očekávám další vodměnu - pytel s matriálem. A modlím se u toho, aby v něm byl jemnej písek, protože ten přece potřebuji na rozšíření hradeb na hradě na vohni. Abych tam případně ubránil útok, kdyby na mě někdo vyjel... A taky počet vojáků na hradbách mírně zvyšuje veřejný pořádek. Takže mi na vohni budou trošičku lépe pracovat dřevorubci. Takže si tam vyrobím trochu víc dřevoštítů. A ty přece nutně potřebuji na sjíždění dalších nomádských táborů...
    Prokrindypindy, je tohle ještě bojová hra?
    Kdy na mě naposled někdo vyjel na vohni? Opravdu nutně potřebuji rozšiřovat tam hradby? Fakt jo???

Až někdo napíše že GGE dělá z téhle bojové hry farmu, podepíši to!
    Až mi někdo zas napíše že "bojovat nám přece nikdo nezakazuje", nakopu jej do prdele. GGE hráče odnaučuje bojovat.
    Tadle aktualizace není vhodná pro bojovou hru. Není, a šmidra!
    Post edited by [削除されたユーザー] on
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 12.08.2018

Aktualizace zaměřená na zisk pro GGS, znehodnotí ti silnější okrasky, je to složité. U měničů zas na předních příčkách bude ten, kdo si to zaplatí...

Zoe, vyřiď jim, že je to aktualizace k ... a můžou si jí strčit do .....!

A co je na tom divneho, ze mas nejakou vyhodu kdyz si to zaplatis? Se zebrickem u menice se nic nezmeni nebo nevim jak mi v nem pomuze, ze dostanu vice kouzel v obrane. Jen dalsi vec za co muzou hraci utracet a je jen na nich jestli to vyuzijou nebo ne. Kovarna je opravdu jak to je prezentovano slozita, ale moc o tom nevim, tak nedokazu posoudit.
    Post edited by Druid on
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    ahoj a už půjde obchod s kouzly?jak se mluvilo předtím že v další aktualizaci už bude funkční?
  • crazyadam118 (CZ1)crazyadam118 (CZ1) Komentářů: 3
    přijde mi to zbytečné, ale to je jen muj názor...
    petitlup (CZ1) napsal(a):

Zoe, vyřiď jim, že je to aktualizace k hovnu a můžou si jí strčit do prdele!

A co je na tom divneho, ze mas nejakou vyhodu kdyz si to zaplatis? Se zebrickem u menice se nic nezmeni nebo nevim jak mi v nem pomuze, ze dostanu vice kouzel v obrane. Jen dalsi vec za co muzou hraci utracet a je jen na nich jestli to vyuzijou nebo ne. Kovarna je opravdu jak to je prezentovano slozita, ale moc o tom nevim, tak nedokazu posoudit.

tys nečetl? ne více kouzel v obraně, tam byl bonus na krvavé body, takové ty slzičky do žebříčku, a když si někdo na jeden útok koupí třeba +50% těch bodíků, se žebříčkem to pohne dost...
  • DruidDruid Komentářů: 875Moderator

nemusí se Ti líbit, zatím nevíme jak to bude fungovat, ale prosím o trochu slušnosti
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511

tys nečetl? ne více kouzel v obraně, tam byl bonus na krvavé body, takové ty slzičky do žebříčku, a když si někdo na jeden útok koupí třeba +50% těch bodíků, se žebříčkem to pohne dost...
    jj mas pravdu je to na body, ale je mi to jedno, s 5ti vlnama stejne nemam sanci, tak se pro me nic nezmeni

Ale může se taky stát, že si nakoupíš +xxx% bodíků, utratíš za to 100 - 200k rubínů a skončíš třeba 8 mý.

Pak už bude jen záležet na inteligenci jednotlivce. Co mi přinese první místo kromě plné pošty dotazů jak jsi ty body udělal? O 14 dní dříve poskládáš velitele, který je sice slušný, ale za tu cenu? Nejde koupit lepší? :-)

Balík4 @ cs 1

Neviděl jsem jak to má fungovat na testovacím, tak budu jen odhadovat. Nemyslím si, že bude tak jednoduché nasypat do kafemlýnku ingredience, přidat zámecké zahrady a vykouzlit okrasu s VP 500. Aby to mělo nějaký vliv na hradě tak takových potřebuješ několik .. vše krát min.7. Ten co si takové vymoženosti nakoupí za ruble či nákupem v nabídkách obvykle ani základny nepotřebuje, protože celá hra se odehrává na HH kde se kupí jídlo přicházející s nakoupenou armou.
    Balík4 @ cs 1
    Já to včera zkoušel na testovacím serveru, je to úplná kravina, hrozně složitá a jde to hrozně pomalu a VP se o moc nezvedne, úplná zbytečnost. Teda krom toho, kdo si bude za rubíny nabíjet kovárnu, kupovat ty fúzní mince apod. za pár mega rubínů si už ten VP o pár % zvýší, takže uvidíme, musíme doufat, že se na to hráči vykašlou a ggs zjistí, že to byla chyba :)
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Tohle je dobrej vtip :D  

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Riadna hovadina ta fuzia...
Sign In to comment.