Náš mladej Tom. Aneb jak Empire motivuje hráče k hraní.

Takhle kdysi kolem vánoc nám koukal přes rameno, prej "copak to hrajete"?

"No Empire. To je taková voddechová hra, víš..."

Tomovi je šestnáct. Klasickej teeneger se vším všudy. Sedí na svém PC. Hraje WoT, a asi dalších 10 her, votevřenej facebook, skype, na pozadí muzika z youtube... Do toho mu co chvíli klinká mobil. A to vše stíhá a ještě se u toho nudí. A vobjednává si pizzu, to co vaří mamka prostě není in.

Dalo by se vo něm psát několik vodstavců, a stejně bych jej nepopsal.

Klik, klik, ťuk ťuk ťuk a už má účet i na Empire. A už zas nakukoval, co má jako dělat. Tak jsem mu zas řekl, že todle není ta pravá hra pro něj. Kdybych neřekl nic, vyšlo by to nastejno.

Velice rychle se zorientoval na mapě, a už si svůj hrádek přestehoval blíž.

Samozřejmě, že "k Vám do aliance nepůjdu"...

Co Vám budu povídat, po pár dnech už byl u nás. Mamka jej tam vzala. No mamka je mamka, pravda. Vobčas mu poslala ňákej vozejk surovin, domluvila mu se sousedama dobré základny... A já vodešel z aliance. Fakt. Abych tomu teenegerovi ukázal, že se svět nebude točit dle jeho představ.

-"Mami, můžu si koupit rubíny?"

-"Ne!!!"

Tomáš se pořádně nadechl, a pořádně se do toho vložil. Jeden level za druhým, furt votevřenou knihu úkolů aby viděl cože má zas postavit aby dostal další XP... No protože je přece nejlepčí, a všem to ukáže...

Určitě jste to všichni viděli kolem sebe stokrát. Jezdit barony? Zdržovačka. Suroviny mi přece pošlou, stačí si říct. Já rostu!

Někdy takhle v lednu se zůčastnil své první hromadky. To se v alianci jezdívalo. Jen tak, prostě udržovat dobré vztahy s podobnýma aliancema. Mamka Tomovi pomohla sestavit útok. Vyhrál. Ta radost byla nezapomenutelná. Fakt :)

Asi bych se měl zmínit i o propařených nocích, a ranním vstávání do školy. Možná i o přijímačkách na střední. Koho to zajímá, nedůležité. Tady jde přece vo něco jiného!

Takhle v dubnu už byl Tomáš legenda. Působil jsem v sousední alianci, a chtěli jsme zkusit uhrát nomády na jakousi alianční vodměnu. Diplomat tedy oslovil i Tomovu alianci, prej kdo by chtěl s nomádama pomoci. A už byl Tom u nás.

Popravdě, na začátku akce vstoupil do aliance, a přihlásil se až za 4 dny. Až měl tu dekorku připsanou. Ne, nebojte, nebyl nemocnej. Hrál mezitím "tanky". To já poznám, když se z pokojíčku ozývá to klení "co sem ti **** **** lezou, když to neumí. Tady to máš, ty ****". No to se nedá přeslechnout :-)

A tím Tomova aktivita v Empire skončila. Dodnes jeho účet svítí na mapě. I stěma dost dobrejma základnama. A mamka se tam občas přihlásí, aby jej klukovi udržovala. No mamka, no :-)

Jak vylezlo první májové sluníčko, Tom voprášil skateboard (no, zkusil teda zda by jsme mu nekoupili novej, prej tendle už je starej) a jel s kámošema do KFC.

Vrátil se se slečnou. A povyrostl. Tentokrát tím dobrým směrem. Myslím....

Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.

Komentáře

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 342CZ1
    tak timhle jsem prošel taky,ten muj už ma 19 a naštestí s timhle me už neotravuje
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Anubisek (CZ1)Anubisek (CZ1) Komentářů: 27
    Tak u mě to bylo právě naopak do hry sem přivedl tetu a já přestal hrát :) No a po dvou letech sem se vrátil a začal od znova budovat hrad :) 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 627CZ1
    Anubisek (CZ1) napsal(a):
    Tak u mě to bylo právě naopak do hry sem přivedl tetu a já přestal hrát :) No a po dvou letech sem se vrátil a začal od znova budovat hrad :) 
    a jak si vede teta? :)
    Mik Mak
  • Anubisek (CZ1)Anubisek (CZ1) Komentářů: 27
    Vede si dobře :) Má lvl 70 a něco přes 200 legendární :D a furt jí to baví :)
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,105Pomocník, CZ1
    Vede si dobře :) Má lvl 70 a něco přes 200 legendární :D a furt jí to baví :)

Jaký má nick?:) písni kdyžtak sz:))

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
Sign In to comment.