Platba odečtena a ani jeden bonus a ani jeden rubín.

Ahojte, kde mohu v češtině reklamovat platbu, v bankovnictví je vše v pohodě zaplaceno, odešlo vše v pořádku, ale nedostal jsem ani rubíny 2 x 85000, ani vojáky, ani přesýpací hodiny, ani bonusy na samuraje. Jsem nasraný. Kde to mám řešit v češtině? Díky za odpověď.

Další odpovědi

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,099CZ1
    upraveno 20.07.2018

Ahoj, podpora v češtině bohužel není. Lze použít několik jiných jazyků, které jsou v nabídce např. angličtina, němčina....

Zde je docela pěkně zpracovaný návod i s některými překlady od Zoe, koukni : https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

Případně ti s překladem mohu pomoci, když tak písni soukromou zprávu...

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 198CZ1
    mario_bros (CZ1) napsal(a):
    Ahojte, kde mohu v češtině reklamovat platbu, v bankovnictví je vše v pohodě zaplaceno, odešlo vše v pořádku, ale nedostal jsem ani rubíny 2 x 85000, ani vojáky, ani přesýpací hodiny, ani bonusy na samuraje. Jsem nasraný. Kde to mám řešit v češtině? Díky za odpověď.
    To se vážně od nich něčeho dočkáš.Měl si radši koupit něco užitečnějšího než sponzorovat zloděje.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,296
    mario_bros (CZ1) napsal(a):
    To se vážně od nich něčeho dočkáš.Měl si radši koupit něco užitečnějšího než sponzorovat zloděje.

K tomu musí dospět každý sám .. tak jako ty.
    Balík4 @ cs 1
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 198CZ1
    Já sem se ponaučil.A jak se říká za blbost se platí.
    KingDiamond2 @ cs 1
Sign In to comment.