Diskuze k červencové aktualizaci

13

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Člověk tu pár dní není a koukám...
    GGS buď koupilo Flash player, nebo po skoro 2měsících tvrzení, že chyba není na jejich straně, ale na Flash, přišli na to, že ta chyba je u nich?...
    viz: 
    Vážená komunito,
    chtěli jsme vás informovat, že dnešním dnem 6. července jsme vydali opravu, která by měla vyřešit problémy, se kterými jste se setkali s pomalým přihlašováním a zpomalením hry.

Asi radši více-méně přeložím, co mi na to řekl QA, protože svými vlastními slovy bych to jenom zamotala :D
    Není to úplně opravené. Vždycky jsme říkali, že nejsme schopni poskytnout rychlou opravu, jelikož nejde o bug, ale o funkci, kterou adobe "opustilo" (abandoned"). Samozřejmě jsme se zabývali prošetřováním a snažili jsme se situaci vylepšit - podívali jsme se, co bychom kde mohli trochu upravit. A po nějaké době a úsilí ve vývoji jsme nakonec našli malou "kličku". Nic takového jsme ale rozhodně nemohli poskytnout den nebo dva po aktualizaci.

Takže problém s flashem stále není vyřešen (v tom jsme říkali pravdu), ale vyvinuli jsme způsob, jak to obejít, takže problémy jsou o něco více přijatelné, i když jsme stále daleko od ideálního stavu.

kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Ty "zbrojířovy" nástroje budou k dispozici výhradně v Prime nabídkách? Protože si myslím, že tam jsou už teď..
    Ahoj,
    "prime  sales" nabídky jsou něco jako "výprodeje" - takže se zkrátka začnou nově objevovat slevy na některé speciální prostředky, nic dalšího se nemění :)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,999CZ1
    Vždycky jsem toužil při hraní této hry, o zkrášlení nabídek. Zejména těch vyskakovacích. Hrozně moc mě to ovlivňuje a v podstatě jsem z toho tak hozený bokem, že kdyby mi neusekli ruce, hned bych něco koupil 
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18

Už nějakou dobu čekám, až si budu moci dokoupit poslední kus vybavení na už odepsaný set ze Samurajů. Bylo to slibováno, ale pořád nic. Těch 8 kusů je jinak k ničemu a dost to demotivuje další snahu něco sestavovat. V kombinaci s nesmyslnou nabídkou setů vylepšených o podivné funkce vzácnosti nebo čeho to musím pozvednout obočí...

Další pozdvih obočí následuje u stále přeplněného skladu vybavení. Je malý. Krámy od baronů jsou totálně otravné pro lvl 800. Nestačím to prodávat, prsty mi z toho odumírají a je jen a jen na h.... Mělo by se tomu věnovat přiměřené úsilí. (sjedu 3x60 baronů za den a sklad je plný, nedejbože získat něco do vybavení z běžící akce..)

Nabídka velitelů se pořád zvětšuje a co se taky zamyslet nad velitelstvím.. Je na málo setů.

Už se to tu několikrát psalo a GGS si vylepšuje supr nabídky a prezentace, což je k ničemu, pokud se nákup hráčům zdá nesmyslný vzhledem k hře jako takové... Nejdříve potřebuju místo, pak se budu shánět po velitelích, nebo si soudruzi nejdřív nakoupí nábytek a pak se zamýšlejí, kam ho dají?

• HeavyStar (SK1)HeavyStar (SK1) Komentářů: 65
    ElHabanero (SK1) napsal(a):
    no fasa 11:45 a ešte nejde server za chvilu do prace a vojaci mi zatial dezertuju kym dojdem z roboty 
    perfektna politika GGE ako si odpudiť hračov
    na odpudenie hráčov majú inú politiku. kradnút a podvádzať. toto je už len čerešnička na torte  :-)
    no ale ja mam na zakladni 3000 vojakov čo mi žeru 5500 jedla od včera polnoci tam toho moc nezostalo od rana som v zahrade a ked si chcem dať par hier na zasobu skladu tak nejde hra a o 13:00 idem do prace takže dasvidania vojaci ale asi som ja vinní nemal som ísť do zahrady :D
    vdaka GGE za super hru a užite vaše fantasticke pracovne nasadenie
    a vo to de....  v práci si zamakáš a ked prídeš domom, vytiahneš kreditku a kúpiš si nových, čerstvých, napapaných....  že nebudeš mať ty za čo jest, to evadí. za odmenu si na druhý den móžeš kúpit dalších  :-))
    no ale ja mam na zakladni 3000 vojakov čo mi žeru 5500 jedla od včera polnoci tam toho moc nezostalo od rana som v zahrade a ked si chcem dať par hier na zasobu skladu tak nejde hra a o 13:00 idem do prace takže dasvidania vojaci ale asi som ja vinní nemal som ísť do zahrady :D
    o té aktulce se ví už od včera...když můžeš zajít sem na fórum a nadávat , můžeš sem taky někdy zajít a kouknout na novinky ;)
    :-D lebo každý má 12 rokov a času plnú rit...  a ako vidíš, ked píše, tak na fóre bol a novinky čítat nemusel, lebo ich mal z prvej ruky, ked mu vyskočilo logo ˝práca na moste˝   :-D
  • ChilliconCarlos (INT3)ChilliconCarlos (INT3) Komentářů: 663INT3
    upraveno 15.07.2018
    HeavyStar (SK1) napsal(a):
    o té aktulce se ví už od včera...když můžeš zajít sem na fórum a nadávat , můžeš sem taky někdy zajít a kouknout na novinky ;)
    :-D lebo každý má 12 rokov a času plnú rit...  a ako vidíš, ked píše, tak na fóre bol a novinky čítat nemusel, lebo ich mal z prvej ruky, ked mu vyskočilo logo ˝práca na moste˝   :-D
    promiň ...jsem nevěděl že máš 12 roků a času plnou řiť  ;)

v tom případě ses mohl podívat na fórum při přihlášení den před aktulkou když máš tolik času :D :D :D

a pokud mu zabránily práce na mostě v časném příchodu domů aby mu nepochcípalo vojsko, může být jen rád že byla aktulka...při ní totiž zmražují jídlo B) :D :D
    Mik Mak
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 210CZ1
    upraveno 16.07.2018
    Zoe čekal sem nějakou podporu po tom že mi nevrátěj desky který mi zmizeli.Jim na veškerý zlodějský kraviny kašlu.Tuhle hru ať si celá GG patřičně strčí do kelu.Podporovat Němce rozhodně už nebudu.Přeju jim jedno,aby jim to Karma vrátila.
    Post edited by KingDiamond2 (CZ1) on
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 877CZ1
    Ten velitel v dárečku. To je dobrej exot:-D Použitelnej na kde co a zároveň na nic:-)
    Ta sláva 60+40% se opravdu sčítá na cizáky/krouny?
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ten velitel v dárečku. To je dobrej exot:-D Použitelnej na kde co a zároveň na nic:-)
    A není to vzhledem k ostatním bonusům na cizáky, jakožto hráčské cíle, jedno? :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Lothion (CZ1)Lothion (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Zoe čekal sem nějakou podporu po tom že mi nevrátěj desky který mi zmizeli.Jim na veškerý zlodějský kraviny seru.Tuhle hru ať si celá GG patřičně strčí do prdele.Podporovat Německý Židy rozhodně už nebudu.Přeju jim jedno,aby jim to Karma vrátila.Nemám na to náladu hořím na základnách a hasit rok protože nemám urychlováky na to kašlu a kašlu na to abych kupoval rubíny za 500 nebo 1000 KČ abych uhasil díky ubožákovi kterej neumí jezdit fer na hlavní hrad a radši uboze sjede nejslabší články.
    Tak prosím, podle pana KingDiamonda2 už se nesmí jezdit na základny, je to neférové! Už zase nadává lidem do ubožáků, prosím vás všechny, nejezděte mu na základny a vesnice, ješte se z toho osype!
    Lothion (CZ1) napsal(a):
    Zoe čekal sem nějakou podporu po tom že mi nevrátěj desky který mi zmizeli.Jim na veškerý zlodějský kraviny seru.Tuhle hru ať si celá GG patřičně strčí do prdele.Podporovat Německý Židy rozhodně už nebudu.Přeju jim jedno,aby jim to Karma vrátila.Nemám na to náladu hořím na základnách a hasit rok protože nemám urychlováky na to kašlu a kašlu na to abych kupoval rubíny za 500 nebo 1000 KČ abych uhasil díky ubožákovi kterej neumí jezdit fer na hlavní hrad a radši uboze sjede nejslabší články.
    Tak prosím, podle pana KingDiamonda2 už se nesmí jezdit na základny, je to neférové! Už zase nadává lidem do ubožáků, prosím vás všechny, nejezděte mu na základny a vesnice, ješte se z toho osype!
    U tebe je problém že nemáš ani kus cti v reálným životě,a neznáš hodnotu ničeho. Proto sis založil mulťák. 
    KingDiamond2 @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Lothion (CZ1) napsal(a):
    U tebe je problém že nemáš ani kus cti v reálným životě,a neznáš hodnotu ničeho. Proto sis založil mulťák. 
    Uz zachazis do osobni roviny. To ti nikdo nezautocil na zakladny? Neni na tom nic divneho, prece to hrajes strasne dlouho, tak to snad vis.
  • Lothion (CZ1)Lothion (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Lothion (CZ1) napsal(a):
    Lidé jako ty jsou jeden z důvodů, proč jsem přestal pořádně hrát. Vymysleli jste si spoustu farmářských pravidel a pak píšete ublíženecké zprávy a příspěvky na fóru (a jste sprostí), když na vás někdo zaútočí. Už mě nebaví číst zprávy, že jsem zlej, zloděj, že kazím hru, jenom proto, že jsem si dovolil na někoho zaútočit. Navíc jsi lhář, protože mulťák nejsem a píšu pod svým herním jménem.

Lothion (CZ1) napsal(a):
    Lothion (CZ1) napsal(a):
    Lidé jako ty jsou jeden z důvodů, proč jsem přestal pořádně hrát. Vymysleli jste si spoustu farmářských pravidel a pak píšete ublíženecké zprávy a příspěvky na fóru (a jste sprostí), když na vás někdo zaútočí. Už mě nebaví číst zprávy, že jsem zlej, zloděj, že kazím hru, jenom proto, že jsem si dovolil na někoho zaútočit. Navíc jsi lhář, protože mulťák nejsem a píšu pod svým herním jménem.

Takoví pohádky můžeš vykládat někomu jinýmu.Takovích lidí už tu bylo a co se z nich vyklubalo.Ale chápu tvoje Ego jak jsem psal kdybys měl pod sebou lidi dlouho by se u tebe neohřáli a ty bys je pak nejspíš vyhazoval kdyby si stěžovali že na ně někdo jezdí útoky bez pravidel.Víš z řídka vojáky nenaverbuješ jen tak.To bys u toho musel sedět nonstop podle tvího chování a hlídat si aby na tebe v nějakých intervalech nejezdili útoky,abys mohl v případě svoje útočný poslat na delší trasu na barony a pak se ti vrátili.Nebo je tu varianta že si koupíš ruble v akci a dostaneš k tomu pár vojáků.Jeden člověk kterej má dva hrady 70 levly si založil mulťáky jen proto aby škodil.A pěkně se prořekl.Teď se chová jak milius.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) Komentářů: 148CZ1

Není tohle náhodou diskuze k aktualizaci??? Já myslel, že ano, tak proč se tu musíte vy dva dohadovat o nějakém útoku a mulťácích? To si snad můžete vyřídit někde jinde ne? :)

... a k aktualizaci, to chce GGS zvýšit čas výroby dílku lvl 10 na 2h? jako když někdo vyrábí dílky, tak prostě vyrábí dokud je matroš a toho není zas tolik, celkově to jako nezmění nijak dobu, než někdo navyrábí dílky, protože něco vyrobí a pak stejně dlouho čeká na další písek, ale spíš to bude otrava...

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Lothion (CZ1) napsal(a):
    Lothion (CZ1) napsal(a):

Takoví pohádky můžeš vykládat někomu jinýmu.Takovích lidí už tu bylo a co se z nich vyklubalo.Ale chápu tvoje Ego jak jsem psal kdybys měl pod sebou lidi dlouho by se u tebe neohřáli a ty bys je pak nejspíš vyhazoval kdyby si stěžovali že na ně někdo jezdí útoky bez pravidel.Víš z řídka vojáky nenaverbuješ jen tak.To bys u toho musel sedět nonstop podle tvího chování a hlídat si aby na tebe v nějakých intervalech nejezdili útoky,abys mohl v případě svoje útočný poslat na delší trasu na barony a pak se ti vrátili.Nebo je tu varianta že si koupíš ruble v akci a dostaneš k tomu pár vojáků.Jeden člověk kterej má dva hrady 70 levly si založil mulťáky jen proto aby škodil.A pěkně se prořekl.Teď se chová jak milius.
    Proti jakym pravidlum je utocit na zakladny?
  • DruidDruid Komentářů: 927Moderator

Není tohle náhodou diskuze k aktualizaci??? Já myslel, že ano, tak proč se tu musíte vy dva dohadovat o nějakém útoku a mulťácích? To si snad můžete vyřídit někde jinde ne? :)

... a k aktualizaci, to chce GGS zvýšit čas výroby dílku lvl 10 na 2h? jako když někdo vyrábí dílky, tak prostě vyrábí dokud je matroš a toho není zas tolik, celkově to jako nezmění nijak dobu, než někdo navyrábí dílky, protože něco vyrobí a pak stejně dlouho čeká na další písek, ale spíš to bude otrava...

odpověď GGS  "Budeme v budoucnu implementovat silnější a vyšší úroveň informačních technologií, které budou v budoucnu zpracovatelné. Na jedné straně chceme odvodit, jak dlouho by měl být optimální čas na výrobu, a na druhé straně by to mohlo  pro přestat být hráče atraktivní, kdyby mohli v několika sekundách vytvářet takové stavební díly." 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    upraveno 17.07.2018
    Ku.. To běží aktulka, nebo se jen nejde připojit ke hře???
    Já, že mám jen Spojení ztraceno, ale nic o práci na servrech...
    Strad75 @ cs 1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    A není to vzhledem k ostatním bonusům na cizáky, jakožto hráčské cíle, jedno? :-) 

No, jde o to, že 60% slávu má Vrána, ta má ale ještě bonus na počet pinčlů a hlavně pak sílu na nádvoří. 
    Tenhle má na nádvoří jen 20%, pinčlů tam taky moc nenarvu, tak se jen ptám, zda má opravdu 60+40% slávu, což je jediná jeho výhoda na cizáky/krkavce. A ještě je i pomalej:-)
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.