Cenová politika GGE

Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299

Mám takovou otázku. Je i u jiných podobných her dobrým zvykem, že ten který kupuje nějaká vylepšení je za své nákupy trestán postupným zdražováním té stejné věci? Nebo je to unikum firmy GGS?

Taky by mě zajímaly ceny za nákup pro západní sousedy. Pokud má někdo možnost získat třeba screen z obchodu. O kolik to mají chudáci dražší než my. 

Balík4 @ cs 1
«13

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    1 :  odpovědi od kompetentních se asi nedočkáme  ale taky nechápu  tu jejich  fnanční politiku  Rozhodně s tím odrazují normální  hráče kterí si občas nějakej bonus koupí  Nebo si snad myslí že hráči už jsou tak závislí a budou do toho vrážet víc a víc peněz  ? rozhodne já ne  

2: to by mě zajímalo taky   A možná by jsme byli ještě víc nasraní  
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    Ono je to vlastně docela logické, kdo chce být na TOPu, ten potřebuje spíše více velkých bonusů než jeden menší co by mu vydržel dlouho. Kdo se chce prostě pyšnit na prvních příčkách je asi připravený za to zaplatit a GGE se tomu přizpůsobuje tak, že kdo sice si zaplatí víc, ale zase se dostane dál.
  • kozodírka (CZ1)kozodírka (CZ1) Komentářů: 121
    Já jsem si rubíny nikdy nekoupil a jsem za to rád  :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    EET (CZ1) napsal(a):
    Ono je to vlastně docela logické, kdo chce být na TOPu, ten potřebuje spíše více velkých bonusů než jeden menší co by mu vydržel dlouho. Kdo se chce prostě pyšnit na prvních příčkách je asi připravený za to zaplatit a GGE se tomu přizpůsobuje tak, že kdo sice si zaplatí víc, ale zase se dostane dál.

Úplně logické to není. Pokud bys měl na výběr za stejné peníze, koupíš si bonus na slávu 500% na 24 hodin, nebo bonus 1000% na 2 hodiny? S kterým bonusem uděláš víc slávy?
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Úplně logické to není. Pokud bys měl na výběr za stejné peníze, koupíš si bonus na slávu 500% na 24 hodin, nebo bonus 1000% na 2 hodiny? S kterým bonusem uděláš víc slávy?
    Já bych si koupil ten 500% ale ten kdo chce vyhrát by jistě upřednostnil ten druhý.
     Vem si to takhle: Rozhodneš se umístnit v krkavcích, víš že tě to bude něco stát a je ti jedno kolik. Bonus 500% ti sice vydrží déle a je výhodnější, ale ty chceš být v TOPu! A víc slávy získáš když si koupíš několik těch tisícových. Pro člověka s tímto cílemt to není o době trvání ale jenom 500% nebo 1000%, a co si takový šílenec pořídí?
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    EET (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Já bych si koupil ten 500% ale ten kdo chce vyhrát by jistě upřednostnil ten druhý.
     Vem si to takhle: Rozhodneš se umístnit v krkavcích, víš že tě to bude něco stát a je ti jedno kolik. Bonus 500% ti sice vydrží déle a je výhodnější, ale ty chceš být v TOPu! A víc slávy získáš když si koupíš několik těch tisícových. Pro člověka s tímto cílemt to není o době trvání ale jenom 500% nebo 1000%, a co si takový šílenec pořídí?
    Jestli si hrac, ktery se objevuje v topu, tak o tvem nazoru popremyslim jinak to jsou jen tve spekulace.
    Osobne kdybych se chtel objevit v topu, tak ten bonus koupim na zacatek nomadu a snad budu moc koupit vice praporu s ohonem na krkavce.
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Jestli si hrac, ktery se objevuje v topu, tak o tvem nazoru popremyslim jinak to jsou jen tve spekulace.
    Osobne kdybych se chtel objevit v topu, tak ten bonus koupim na zacatek nomadu a snad budu moc koupit vice praporu s ohonem na krkavce.
    Ohony jsou jedna věc, bonus na krkavce je věc druhá. GGE je P2W hra, a jak jsem již psal...je to od nich docela logické.
    Tomu kdo do hry nemá problém vrážet peníze aby se umístnil dá systém výhodu nad ostatními, ale dá mu ji pěkně draho...a když je ten někdo ochotný platit aby se umístnil tak si to klidně zaplatí. Já jsem si tedy zatím nevšiml že by si zde někdo z top 10 v krkavcích stěžoval že chce 500% bonus na 24h :smile:
    Až to někdo z nich udělá tak svůj názor přehodnotím

A ne, v TOPu se samozřejmě neumistňuji...děkuji velice GGE za sloučený žebříček pro všechny legendárky. Dříve bývalo mé umístnění v krkavcích/cizácích 30-50, jedna úroveň nahoru a je to 2500-3500 :s  
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    EET (CZ1) napsal(a):
    Ohony jsou jedna věc, bonus na krkavce je věc druhá. GGE je P2W hra, a jak jsem již psal...je to od nich docela logické.
    Tomu kdo do hry nemá problém vrážet peníze aby se umístnil dá systém výhodu nad ostatními, ale dá mu ji pěkně draho...a když je ten někdo ochotný platit aby se umístnil tak si to klidně zaplatí. Já jsem si tedy zatím nevšiml že by si zde někdo z top 10 v krkavcích stěžoval že chce 500% bonus na 24h :smile:
    Až to někdo z nich udělá tak svůj názor přehodnotím

A ne, v TOPu se samozřejmě neumistňuji...děkuji velice GGE za sloučený žebříček pro všechny legendárky. Dříve bývalo mé umístnění v krkavcích/cizácích 30-50, jedna úroveň nahoru a je to 2500-3500 :s  
    me osobne prijde dostat 500%/24 vyhodnejsi nez 1000%/2 a na to se nemusim ptat top10, abych si to nedokazal spocitat
    EET (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Nevím jak to jinak napsat. Jsou dva lidé. Oba dva mají stejný obnos peněz k dispozici. Např. 1700Kč. Rozdíl mezi nimi je ten, že jeden z nich je pravidelný přispívatel do GGS kasy a ten druhý bude zbavovat svou kartu panictví. Oba dva si zakoupí za zmíněné peníze nabízené bonusy. První 1000% na 2 hodiny a ten druhý 500% na 24 hodin. Který z nich dostal více a který byl potrestaný?

Zajímavé by to bylo aplikovat na zaměstnance. Takové obrácené věrnostní. Čím jsi v zaměstnání déle, tím menší prémie bereš a adekvátně se ti prodlužuje pracovní doba.

Logičtější by mi připadalo, že by ten první měl za ty peníze vyšší bonus ale na stejnou dobu. Pokud ale nebudeš pravidelně přispívat, tak vypadáváš z VIP a dostaneš nabídku jen na 500% do doby než si opět to VIP vydobudeš pravidelným placením.
    Balík4 @ cs 1
    me osobne prijde dostat 500%/24 vyhodnejsi nez 1000%/2 a na to se nemusim ptat top10, abych si to nedokazal spocitat
    O tom že je ta druhá možnost výhodnější jsem nenapsal ani slovo, jestli ano tak bych chtěl vidět kde :)

Samozřejmě, 500% na 24h je 6 krát výhodnější než 1000% na 2h, o tom snad není třeba diskutovat  ale co jsem psal se zakládá na něčem jiném.
     Když někdo dělá takové nákupy často tak GGE ví že mu očividně jde o to, aby se umístnil. Dá mu tedy nabídku na nákup bonusu, který mu dá větší výhodu než méně častému zákazníkovi, ale udělá si to šikovně tak, že si jej bude muset kupovat častěji. Menší platič by se na ně... ale tomuto člověku záleží na umístnění a tak si to tedy i nadále bude kupovat. A nakonec, nejsou všichni spokojení? Mega platič se umístní, GGS vydělá, a ten kdo do toho tolik investovat nechce má o důvod víc proč za ty peníze třeba radši někam nevzít děti a stejně občas získá dost slávy :)
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    upraveno 03.07.2018
    Zdravím,
    1) vzhledem k tomu, že u většiny hry nevydržím (natož, abych do nich “investovala”) bude vhodnější, když ti odpoví někdo, kdo má objektivnější srovnání....

2) Německý screen od @kruemelmonster

Při kurzu 1€ = 25Kč, vychazi první nabídka ma screenu na cca 500Kč.

A pro porovnání český:

EET (CZ1) napsal(a):
    O tom že je ta druhá možnost výhodnější jsem nenapsal ani slovo, jestli ano tak bych chtěl vidět kde :)

Samozřejmě, 500% na 24h je 6 krát výhodnější než 1000% na 2h, o tom snad není třeba diskutovat  ale co jsem psal se zakládá na něčem jiném.
     Když někdo dělá takové nákupy často tak GGE ví že mu očividně jde o to, aby se umístnil. Dá mu tedy nabídku na nákup bonusu, který mu dá větší výhodu než méně častému zákazníkovi, ale udělá si to šikovně tak, že si jej bude muset kupovat častěji. Menší platič by se na ně... ale tomuto člověku záleží na umístnění a tak si to tedy i nadále bude kupovat. A nakonec, nejsou všichni spokojení? Mega platič se umístní, GGS vydělá, a ten kdo do toho tolik investovat nechce má o důvod víc proč za ty peníze třeba radši někam nevzít děti a stejně občas získá dost slávy :)

Asi by bylo dobré pokračovat v naši diskusi tím, na co jsem se vlastně ptal.

Je i u jiných podobných her dobrým zvykem, že ten který kupuje nějaká vylepšení je za své nákupy trestán postupným zdražováním té stejné věci? Nebo je to unikum firmy GGS?

Otázka je, proč je stálý zákazník trestán a zda je to u podobných her obvyklé. Ani na jednu jsi mi neodpověděl. Kdo je stálý zákazník, tak už nemá možnost si koupit bonus 500% na 24h. Proč ne? Ať má nabídku na 1000% 5000%, ale proč už nedostane tu co je pro neplatiče. Můžu se jednou urvat a koupit za "velké" prachy, ale pak bych opět rád třeba 5x koupil za hubičku malý bonus. Tu možnost ale už nedostanu.

Balík4 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    1) vzhledem k tomu, že u většiny hry nevydržím (natož, abych do nich “investovala”) bude vhodnější, když ti odpoví někdo, kdo má objektivnější srovnání....

2) Německý screen od @kruemelmonster

Při kurzu 1€ = 25Kč, vychazi první nabídka ma screenu na cca 500Kč.

A pro porovnání český:

Děkuji Zoe,

průměrná mzda v Německu je cca 3x vyšší. První nabídka tedy odpovídá v česku cca 170 - 180Kč. 200Kč ať nežeru. To už se nakupuje trochu veseleji.

Balík4 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Asi by bylo dobré pokračovat v naši diskusi tím, na co jsem se vlastně ptal.

Je i u jiných podobných her dobrým zvykem, že ten který kupuje nějaká vylepšení je za své nákupy trestán postupným zdražováním té stejné věci? Nebo je to unikum firmy GGS?

Otázka je, proč je stálý zákazník trestán a zda je to u podobných her obvyklé. Ani na jednu jsi mi neodpověděl. Kdo je stálý zákazník, tak už nemá možnost si koupit bonus 500% na 24h. Proč ne? Ať má nabídku na 1000% 5000%, ale proč už nedostane tu co je pro neplatiče. Můžu se jednou urvat a koupit za "velké" prachy, ale pak bych opět rád třeba 5x koupil za hubičku malý bonus. Tu možnost ale už nedostanu.

minulý týden jsme dávali návrh, aby udělali soupis všech nabídek a hráč, který chce nakoupit, jenom rozklikne a vybere si tu nabídku, která mu v danou chvíli nejvíce vyhovuje, jak se k tomu postaví ggs, to netuším.
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Ono GGS tímto způsobem nutí člověka aby více utrácel, že si to pak koupí mnohem méně lidí je už druhá věc. Neříkám že je to fér a že by to neměli změnit ale očividně jim to takto vydělává když to nemění. Jestli v tomto povolí a projeví se jinak než firma které jde i o něco jiného než peníze uvidíme  . Ale ze zkušeností víme že GGS o dobro hráčů moc nejde...

A odpověď na tvou otázku: Her jsem hrál spoustu a že by toto dělali i jinde si nepamatuji. Taky si nepamatuji že bych se musel každých 15 min prosekávat džunglí nabídek a že by někde dělali něco jako teď s tím kolem štěstí :/
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    kozodírka (CZ1) napsal(a):
    No nevim, ale nepřipadáš si trochu jako pirát? Spousta lidí se nadře aby jsi si zahrál a představ si, že potřebujou taky nakrmit svoje rodiny. ;) To je typicky naše český - hurá je to zadarmo. Lidi, no tak. Neříkám sypat do toho půl vejplaty a radovat se z anonymního úspěchu, ale ocenit práci lidí malým příspěvkem je v silách i průměrnýho našince: 

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    No nevim, ale nepřipadáš si trochu jako pirát? Spousta lidí se nadře aby jsi si zahrál a představ si, že potřebujou taky nakrmit svoje rodiny. ;) To je typicky naše český - hurá je to zadarmo. Lidi, no tak. Neříkám sypat do toho půl vejplaty a radovat se z anonymního úspěchu, ale ocenit práci lidí malým příspěvkem je v silách i průměrnýho našince: 
    Já si myslím že GGS rozhodně v nouzi o peníze není. Po tom co zde hráčům má málokdo chuť jim něco dát.
    Jestli na tom chtějí vydělat tak v tom případě bych neměl nikdy v životě ve spojitosti s GGE vidět hraj zdarma nebo něco podobného. Až vrátí kolo štěstí, začnou se starat o hráče, a aktulizace budou hlásit předem 24h, mile rád jim přispěju  
  • DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    EET (CZ1) napsal(a):
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Já si myslím že GGS rozhodně v nouzi o peníze není. Po tom co zde hráčům má málokdo chuť jim něco dát.
    Jestli na tom chtějí vydělat tak v tom případě bych neměl nikdy v životě ve spojitosti s GGE vidět hraj zdarma nebo něco podobného. Až vrátí kolo štěstí, začnou se starat o hráče, a aktulizace budou hlásit předem 24h, mile rád jim přispěju  
    kolo štěstí nebylo zrušeno a aktualizace hlásit předem nejde, vysvětloval jsem to tu, protože pokud budeš vědět přesný čas kdy bude aktualizace, kdo zabrání tomu, abys poslal útok s dopadem v době aktualizace? Soupeř by neměl šanci. 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    Druid napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    kolo štěstí nebylo zrušeno a aktualizace hlásit předem nejde, vysvětloval jsem to tu, protože pokud budeš vědět přesný čas kdy bude aktualizace, kdo zabrání tomu, abys poslal útok s dopadem v době aktualizace? Soupeř by neměl šanci. 
    nepřipadáš si někdy jako učitel v mateřské školce?  :D :D :D
    Mik Mak
Sign In to comment.