Prázdninová soutěž

gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1

A je to tady zase: Prázdniny!

Dva měsíce slunce, výletů a dovolených. A aby se Vám po návratu na hrad vracelo o to lépe, nabízíme nějaké rubínky.

Jak se zúčastnit?
Vyfoťte originální fotografii na které bude cedulka s vaším herním nickem a vložte ji do tohoto tématu. Cedulka s nickem musí být čitelná.

Od kdy do kdy poběží samotná soutěž?
Od teď do 31.8. 2018 

Co mohu vyhrát?
Z fotografií vložených do tohoto tématu vybere tým fóra 5 nejoriginálnějších, jejichž majitelé dostanou:
  1. místo: 12 000 rubínů
  2. místo: 10 000 rubínů
  3. místo 8 000 rubínů
  4. místo 6 000 rubínů
  5. místo: 4 000 rubínů

Těšíme se na vaše fotografie :)
Post edited by Zoe on

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
«13

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Ja to teda pochopil, ze na dovolene, prazdninach si napisu na cedulku svuj nick a u neceho pro me zajimaveho ho vyfotim (chata, tabor, u babicky, more, pamatka, zahranici apod.). Prtsc me soutezne moc neprijde.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1
    Přesně tak, musí tam být ta cedulka s tvým nickem, můžete se inspirovat v loňské soutěži :)

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/337245/letni-prazdninova-soutez#latest

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Meli250 (SK1)Meli250 (SK1) Komentářů: 5

Jen prosím připomínám, na fotce musí být cedulka, či kousek papíru s vaším nickem, ne screeny hradů, ani popisky...

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 199CZ1
    Tak nedělejte z lidí do prčic blbce.Člověk se snaží nějak zapojit a nakonec to pohnojíte nesmyslnou cedulkou.Běžte se vážně vycpat.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Tak nedělejte z lidí do prčic blbce.Člověk se snaží nějak zapojit a nakonec to pohnojíte nesmyslnou cedulkou.Běžte se vážně vycpat.
    Požadavek na cedulku je jasně uveden v úvodním příspěvku - netuším, proč bychom tím měli z někoho dělat blbce ;)

Pokud vyfotíte hrad s cedulkou, pak není v obrázku hradu problém.
    Ahoj, viz výše:

Jak se zúčastnit?
    Vyfoťte originální fotografii na které bude cedulka s vaším herním nickem a vložte ji do tohoto tématu. Cedulka s nickem musí být čitelná.

A ještě jsem i schváně kvůli tomu dala odkaz na loňskou, kde jsi to mohl vidět, jak přesně to probíhalo :)

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 199CZ1
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Moje nová jídlovka ----- 8/2   

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 464CZ1
    Muj  hrad 
    Prosím přečtěte si ty pravidla, byla by škoda, ty vaše příspěvky vyřadit.... :/  Je potřeba, abyste měli na fotce cedulku s vaším nickem. 

Jak se zúčastnit?
    Vyfoťte originální fotografii na které bude cedulka s vaším herním nickem a vložte ji do tohoto tématu. Cedulka s nickem musí být čitelná.

Nebo koukněte sem, jak to probíhalo loni: 
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/337245/letni-prazdninova-soutez#latest

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 464CZ1
    upraveno 16.07.2018
    Gami Ale já tam opravdu vyrustal  a žil pod tím hradem :-) 
    https://www.travelguide.sk/cze/turisticke-zajimavosti/hrad-krasna-horka_12_1.html
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,206SK1
    Ale tu ide o to, že treba mať vo fotke hocijaký papierik, kde je váš nick, nie v skicári dopísané meno do obrázka. Takže choď k tomu hradu, strč pred foťák ceduľku a odfoť to :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 82
    Nesoutěžní.  :)
Sign In to comment.