Domů Oficiální soutěže na fóru

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Fotbalový kvíz

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,126

Ahojte!


Máte volnou chvíli mezi hrami Světového poháru? Super! Máme aktivitu přesně pro Vás! Pomoz své komunitě dosáhnout co nejvyššího skóre a vyhrát skvělé odměny. 


Aktuální kvíz

Druhý kvíz


Novinky

16. 7. Jsme zhruba v polovině cesty za třetí odměnou, tak hrrr do toho!

6. 7. K další odměně se blížíme doslova šnečím tempem - ukazatel postupu se tedy nemění - i přesto se ale blížíme! 

4. 7. Potřebné body byly sníženy ze 150 na 50, tak s chutí do toho!

3. 7. Úspěšně jsme dosáhli “Fotbalu 2”! Pro dosazení další odměny potřebujeme nasbírat 150 bodů!

29. 6. Rychle se blížíme k dosažení “Fotbalu 2” - už chybí jen pár bodů! 


Naše odměny

Každý hráč, který získal bod v jakékoli fázi události bude mít šanci vyhrát jeden z 11 balíčků odměn (skládající se ze všech individuálních balíčků, které byly odemčeny komunitou).

Fotbal 1: 15x Praporů s koňskými ohony

Fotbal 2: 120 štítových zdí

Fotbal 3: 50x Chánovy truhly

Cíl: 7x 24 hodinové urychlovače + šance vyhrát skvělý balíček GGS předmětů


Jak to funguje?

Fotbal číslo jedna je automaticky odemčení od začátku a cílem je odemknout všechny následující fáze až do té poslední, cíle.

Nejprve od nás obdržíte odkaz na kvíz číslo jedna, který by mělo být poměrně snadné vyřešit. Všechny otázky se vztahují k fotbalovému Světovému poháru a dřívějším Světovým pohárům. Každý úspěšný kvíz odpovídá 1 bodu. Jakmile komunita dosáhne 20 bodů celkem, bude odemčena další fáze odměn, fotbal číslo 2, a další kvíz.

Bude představen kvíz číslo dvě, který může být dokončen za účelem získání nově vyžadovaného množství bodů pro fotbal číslo tři, který odemkne hromadu skvělých odměn a finální kvíz.

A teď poslední krok! Poslední fáze bude obtížnější kvíz a odemčení odměn, ještě více herních předmětů a výher, bude vyžadovat více bodů. Navíc tato fáze zahrnuje šanci pro 11 hráčů z celého světa vyhrát jeden z 11 exkluzivních balíčků reálných předmětů. Tito výherci budou náhodně vybráni z hráčů, kteří získali alespoň jeden bod během jakékoli fáze během události a jejichž komunita se zároveň dostala do finální fáze.


Lišta pokroku bude opakovaně aktualizovaná během týdne.


Požadavky

Každý hráč se může zúčastnit každého kvízu pouze jednou. Opakované řešení stejného kvízu nebude započítáno do postupu a jako vždy jsou multiúčty zakázány! Pokud máte více účtů na jiných serverech, vyberte si prosím jeden, se kterým se události budete účastnit. Vlastnění více účtů je povoleno, pokud je každý na jiném serveru, ale chceme, aby všichni měli stejnou šanci vyhrát. Kvízy budou brány v úvahu pokud budou správně zodpovězené 4 nebo více odpovědí.

Událost poběží do 15. Července do 18:00!


Přejeme mnoho zábavy při naší soutěži a těšíme se na Vaši účast!

Váš tým Empire

Post edited by Zoe on

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.