Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

TRUST - ľudia, ktorí nemaju city, zlodeji (Achiles, čaute, jjany, Lucia23321)

13»

Komentáře

• EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    A co třeba přestat brečet na foru a něco s tím dělat? Třeba nedržet vesku jedním vojákem, ale mít tam obranu.., To vás nenapadlo? A co třeba zloděje přejet...
    Pan kraken 52 rád tlachá a obhajuje nečistý hráče. Čím to? Že by sám nehrál košer?
    Teda co se o sobě nedozvím:-) Já neobhajuju zloděje, jen jsem napsal, že držení vesky jedním vojákem, jak jest zde zvykem, není úplně geniální nápad. To pak láká tu vesku sebrat. Možná jsem malý level, ale mám konexe v top ali, takže vím, jak to tam mají.
    Ono je spíš zajímavý že dostat se na lv.26 ti trvá už přes rok...další multi-účtový hrdina co nemá kuráž na to, aby se na forum dostavil s hl. účtem
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Třeba proti sabotážím ;)

Ono ti to zase tak moc nepomůže, když někdo chce sabotovat, málo kdy to dělá anonymně. A když ti sabotáž nevyjde, můžeš poslat další. Jediný rozdíl bude v tom, že daný cíl bude vědět kdo to způsobil. Ale hlavně na pozdějších levelech je nedostatek místa a veřejný pořádek je cennější.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    upraveno 29.06.2018
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Přesně jak jsem si myslel, sabotáž na Tvůj hrad by mi vyšla s 90% úspěšností a to jsi legenda na 188.
    A 50% škody. Zapracuj na tom legendo ;)
    koukni se na hrady top hracu a pak se mi vysmivej, ted by si mel nasavat vedomosti o hre a ne delat chytraka, protoze si jen ukazal ze ty zkusenosti nemas. a musis byt supr bojovnik, kdyz chces proti zabrani vesky bojovat sabotazi.
    co ti schvaluju je, ze jsi sel nekam kde te muzou neco naucit a nehrajes si na velitele aliance

ps: a neco udelej s tim multipostem, pres ozubene kolecko muzes jeste editovat
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Přesně jak jsem si myslel, sabotáž na Tvůj hrad by mi vyšla s 90% úspěšností a to jsi legenda na 188.
    A 50% škody. Zapracuj na tom legendo ;)
    Nebezpečím vysokých legendárek není to, že se je nedá sabotovat, ale to, co přijde po sabotáži...
    S 90% úspěšností sabotuješ i Hugolínka :p
  • Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    Ok, Ok - vzdávám se, jen tady bylo téma těch vísek a je pravda, že sabotáž je krajní řešení, ale někdy dost účinný. Jenom jsem toho názoru, že vísky se nekradou a pokud to někdo udělá tak halt bude hořet. A petitlup
    se do mě při každý příležitosti obouvá, tak jsem mu jen vysvětlil k čemu ty strážnice pro zloděje můžou bejt 
    dobrý, když se tady pořád prsí.To má potřebu si masírovat ego? Já jsem nenapsal, že ho chci sabotovat, ale že bych to bez problémů dal a ani by nevěděl odkud to přišlo a to je ten zásadní rozdíl. Možná jsem ťal do citlivého místa, ale já nebyl první kdo regoval neadekvátně. Jestli má potřebu komentovat každý komentář, tak ať to dělá trochu kulturněji, potom i já budu asertivnější. Jsem s pozdravem Jendaar  

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Ok, Ok - vzdávám se, jen tady bylo téma těch vísek a je pravda, že sabotáž je krajní řešení, ale někdy dost účinný. Jenom jsem toho názoru, že vísky se nekradou a pokud to někdo udělá tak halt bude hořet. A petitlup
    se do mě při každý příležitosti obouvá, tak jsem mu jen vysvětlil k čemu ty strážnice pro zloděje můžou bejt 
    dobrý, když se tady pořád prsí.To má potřebu si masírovat ego? Já jsem nenapsal, že ho chci sabotovat, ale že bych to bez problémů dal a ani by nevěděl odkud to přišlo a to je ten zásadní rozdíl. Možná jsem ťal do citlivého místa, ale já nebyl první kdo regoval neadekvátně. Jestli má potřebu komentovat každý komentář, tak ať to dělá trochu kulturněji, potom i já budu asertivnější. Jsem s pozdravem Jendaar  
    A cim jsem se do tebe navazel? Dotazem na straznice nebo, ze se nevyjadruji dostatecne kulturne? A ohledne sabotaze jsem to bral, ze odpovidas z neznalosti veci (v % ti to pise pravdepodobnost, ne ze to tak dopadne - spiona muzes chyti i bez straznice). 
    Ja taky nejsem zastancem kradezi vesnic a zakladen, ale jedno si musime priznat. Vesnic je omezeny pocet a nove se neobjevuji. A ty stavajici jsou ulozene na hradech na kterych nikdo nehraje. Takze pak zbyva jen hlidat si ruiny nebo, ze ji dostanes anebo si ji prachsproste vezmes.
    Otázka k lidem z sk. Znáte někdo hráče MartinHero44? Zrovna mi napsal zprávu, že by mi chtěl spravovat hrad. Prý má na sk serveru 800 legendárku a chce po mě přístupový heslo, aby mi mohl v nepřítomnosti pomáhat.  :D Každopádně na CZ1 má lvl10. To si opravdu myslí, že mu na to někdo skočí? 

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 766
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Otázka k lidem z sk. Znáte někdo hráče MartinHero44? Zrovna mi napsal zprávu, že by mi chtěl spravovat hrad. Prý má na sk serveru 800 legendárku a chce po mě přístupový heslo, aby mi mohl v nepřítomnosti pomáhat.  :D Každopádně na CZ1 má lvl10. To si opravdu myslí, že mu na to někdo skočí? 

no dalši mulťak, že sprava hradu :D:D:D:D:D:D , srandista, neveriť mu ani nos medzi očami na sk1 je len jeden ,,HeroMartin44,,
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    Ahoj  aj u nas vzniklo v poslednej dobe viacero hradov ako napr. heromartin45 level 10  uz je ruina , heromartinpro, heromartin2 , je to smutne ze nedokaze GGE blokovat IP adresy multyuctov.  dodam k tomu len jedno ak sa niekto vydava za mna to nejak nedokazem ovplyvnit a je to len jeho problem s ktorym sa musi vysporiadat sam , Ja osobne hrajem len a len na SK1 serveri a len a len na svojom hradiku  :)  ktory ma celkom slusne zamestnava :) tak ze nehladam ziadnu inu zabavku a tymto by  som poprosil aj admina tohto fora ak to moze posunut dalej  za verejne poskodzovanie mena  aj ked len herneho.  Dakujem za pochopenie 

P.S aby bolo jasne nemam s tym vobec nic spolocne a myslim ze spravcovia hry si to mozu ak by mali zaujem velmi lahko overit .  

S pozdravom  HeroMartin44 :)
    Jsem rád že jsi se ozval a chtěl bych se připojit k Tvé výzvě ke GGS, aby proti podobným nepoctivcům    zasáhlo. Prosím kompetentní osoby aby zasáhli, i když vím že se proti tomu těžko bojuje. 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,536
    Ahoj  aj u nas vzniklo v poslednej dobe viacero hradov ako napr. heromartin45 level 10  uz je ruina , heromartinpro, heromartin2 , je to smutne ze nedokaze GGE blokovat IP adresy multyuctov.  dodam k tomu len jedno ak sa niekto vydava za mna to nejak nedokazem ovplyvnit a je to len jeho problem s ktorym sa musi vysporiadat sam , Ja osobne hrajem len a len na SK1 serveri a len a len na svojom hradiku  :)  ktory ma celkom slusne zamestnava :) tak ze nehladam ziadnu inu zabavku a tymto by  som poprosil aj admina tohto fora ak to moze posunut dalej  za verejne poskodzovanie mena  aj ked len herneho.  Dakujem za pochopenie 

P.S aby bolo jasne nemam s tym vobec nic spolocne a myslim ze spravcovia hry si to mozu ak by mali zaujem velmi lahko overit .  

IP adresa mulťáků se blokovat nedá, protože společnou IP může mít i několik stovek lidí a tím by byli zablokováni všichni. Navíc se na 1 hrad dá přihlašovat z několika IP adres. Navíc Existují ,,nestálé´´ IP (neznám přesný název)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Cierny skorpion napsal(a):

IP adresa mulťáků se blokovat nedá, protože společnou IP může mít i několik stovek lidí a tím by byli zablokováni všichni. Navíc se na 1 hrad dá přihlašovat z několika IP adres. Navíc Existují ,,nestálé´´ IP (neznám přesný název)
    ale by mohli poslat overovaci mail kde by aspon polovicu multakov pochytali na serveri :)
    Uz tu na to bylo nekolik diskuzi, ale vybudovat novy hrad ke kteremu budes znat heslo a prevedes na nej zakladny a vesky netrva tak dlouho. Nekteri hraci se o tom ani nemusi dozvedet, protoze jim nebude email dorucen a uzitecne zpravy nam do hry porad nechodi a jsou hraci co to hraji jen kdyz na to maji cas (treba v zime). Tim nerikam, ze to nejde propracovat, aby nebyli hraci poskozeni a vice sledovat, jak se prevadi majetky.
  • Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 02.07.2018

Nevidim problem nastavit softwer  tak aby odhaloval multiucty. Cele je to o IP protokole . Ip adresa je dlha 4 bajty tieto bajty obsahuju adresu siete a adresu pocitaca na tejto sieti. Na internete nemozu byt dva pocitace ktore obsahuju rovnaku IP adresu lebo IP protokol by nevedel na aku ip adresu ma poslat pakety.
    Protokol TCP
    Protokol IP prepravuje data medzi lubovolnymi pocitacmi v internete a protokol tcp dopravuje data medzi dvoma konkretnymi aplikaciami beziacimi na tychto pocitacoch.
    Protokol TCP je spojeny sluzbou connection oriented tj. sluzba ktora medzi dvoma aplikaciami vytvori spojenie. Adresa v protokolu TCP je urcena tzv. cislom portu. Toto cislo je 2 bajtove cize moze mat hodnotu 0 az 65535. Cielova aplikacia je v internete adresovana IP adresou , cislom portu a pouzitym protokolom.
    Mozme si to predstavit tak ze IP adresa je adresa domu a port zodpoveda menu konkretneho obyvatela domu.

Cize  kazdy  sa  v podstate  podpisuje   okamzite ako sa prihlasi. Ked to funguje na Traviane   preco  to  nemoze  fungovat  aj na GGE no  najprv  by to pani  v DDR  museli chcet  im ide v prvom rade o zisk a hladaju len sposob ako z hraca vytiahnut co najviac a nie ako  zistovat  ci je to on  hlavne ze plati ...
  • SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    Ahojte, už je to tu zase. Hráč HeroMartin44 rozesílá správu, že vám pomuže s vybudováním hradu. Jenom k tomu potřebuje vaše heslo. Bacha na něj.
Sign In to comment.