Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

TRUST - ľudia, ktorí nemaju city, zlodeji (Achiles, čaute, jjany, Lucia23321)

2

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 766
    Akože nevie, tu všetci vedia všetko a najviac vie GGE!!!!!!!!!!!!!!
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • mimča (SK1)mimča (SK1) Komentářů: 3
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    A co třeba přestat brečet na foru a něco s tím dělat? Třeba nedržet vesku jedním vojákem, ale mít tam obranu.., To vás nenapadlo? A co třeba zloděje přejet...
    nikto nič nekradne,nech hráč Katka1 povie od kial má hrad,komu ho vzala ako k nemu prišla...uráža okolitých hráčov,ktorý s ali TRUST nič nemajú,ALE je presvedčená že ano,tie konšpiračné teorie chorej hlavičky OHRDNUTéHO dieťaťa v puberte sú na smiech..
    koukám ....na Slovensku začala novodobá éra Jánošíků  :D:D:D
    žiadna éra jánošíka,výplod bujnej fantázie 13-16ročného fagana,ktorý neakým divným spôsobom dostal hrad Katka1 a šíri zlo po okolí ,dáva do páru hráčov dokonca do zväzkumanželského,prideluje deti kto komu patrí,je to smiešne,smutné a hlavne na zamyslenie,možno je to hráč,ktorý pre porušenie pravidiel aliancie letel a takto si masíruje svoje ego...
    EET (CZ1) napsal(a):
    Zajímavé že toho o hře tolik víš na lv.26....
    skôr zaujímavé kolko toho vie o hráčoch a tá teoria ako to robia akože...hm,pobavilo
    dodám iba hrad Katka1 bol ukradnutý z aliancie Farmári cca pred rokom...bol zapožičaný novému hráčovy za účelu nech sa učí,potom bol neaktívny ,ruina a teraz sa niekto baví ,hrad patril mne bohužial bol bez potvrdzovacieho emailu...názor na hráča katka1 si urobte sami,iba dieťa vám napíše nadavky tipu aby ti tatko skapal,atd 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    mimča (SK1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Zajímavé že toho o hře tolik víš na lv.26....
    skôr zaujímavé kolko toho vie o hráčoch a tá teoria ako to robia akože...hm,pobavilo
    dodám iba hrad Katka1 bol ukradnutý z aliancie Farmári cca pred rokom...bol zapožičaný novému hráčovy za účelu nech sa učí,potom bol neaktívny ,ruina a teraz sa niekto baví ,hrad patril mne bohužial bol bez potvrdzovacieho emailu...názor na hráča katka1 si urobte sami,iba dieťa vám napíše nadavky tipu aby ti tatko skapal,atd 
    Já jsem psal že katku1 jsem tím nemyslel ale pana krakena52
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    katka1 (SK1) napsal(a):
    mimča - multiučet hráčky Johanka1
    ako mnohé dalšie ktoré má na SK1 servery.

Tento učet je môj. Ja som katka. 
    A čaute - hneď vidno že je to zlodej kedže ovláda takéto emailové praktiky.
    Nezlob se na me, ale tvuj argument proc je caute zlodej je pekne hloupy. Je o tom psano i na foru a dost hracu se ani nemohlo prihlasit a resilo se to. 

• Jendaar (CZ1)Jendaar (CZ1) Komentářů: 45
    A co třeba přestat brečet na foru a něco s tím dělat? Třeba nedržet vesku jedním vojákem, ale mít tam obranu.., To vás nenapadlo? A co třeba zloděje přejet...
    Pan kraken 52 rád tlachá a obhajuje nečistý hráče. Čím to? Že by sám nehrál košer?

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.
    Víme jak, jsme připraveni pomáhat svým bratrům a nevíme co je strach!     

ČEST A SLÁVU - převor řádu Jendaar (CZ1, ali - Řád Bílého Lva) 
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Pan kraken 52 rád tlachá a obhajuje nečistý hráče. Čím to? Že by sám nehrál košer?
    Teda co se o sobě nedozvím:-) Já neobhajuju zloděje, jen jsem napsal, že držení vesky jedním vojákem, jak jest zde zvykem, není úplně geniální nápad. To pak láká tu vesku sebrat. Možná jsem malý level, ale mám konexe v top ali, takže vím, jak to tam mají.
    Nevim nevim, teď dobývám svou první a nechám jí klidně prázdnou, ale zadarmo si ji vzít teda nenechám, i kdybych měl vykrvácet, budu jí dobýjet zpět a dotyčnej ať si koupí hasičák a postaví fůru strážnic po všech světech. Kradou jen zoufalci, ať si každej počká na svou šanci. 

Řád Bílého Lva ježivá aliance se zaměřením na akce a vzájemnou interakci. Chceš-li státi se Řádovým bratrem,
    pak napiš soukromou zprávu veliteli - JENDAAR, nebo náboráři - MALAGAN. Požadavky na přijetí jsou prosté -
    řádový bratr musí : umět číst a psát , dodržovat řádový kodex , pomáhat bratrům a hlavně být LOAJÁLNÍ.

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Jendaar (CZ1) napsal(a):
    Nevim nevim, teď dobývám svou první a nechám jí klidně prázdnou, ale zadarmo si ji vzít teda nenechám, i kdybych měl vykrvácet, budu jí dobýjet zpět a dotyčnej ať si koupí hasičák a postaví fůru strážnic po všech světech. Kradou jen zoufalci, ať si každej počká na svou šanci. 
    na to jak o hre jeste nic nevis, tak mas docela radikalni nazory :-D  v cem mu jako pomuze hafo straznic po vsech svetech
    Třeba proti sabotážím ;)

Asi se Ti dostat na kobylku bude hračky, když nestavíš strážnice herní znalče. :dizzy:

Přesně jak jsem si myslel, sabotáž na Tvůj hrad by mi vyšla s 90% úspěšností a to jsi legenda na 188.
    A 50% škody. Zapracuj na tom legendo ;)

Sign In to comment.