Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Extrémně zpomalená hra a denní úkoly

157»

Komentáře

• not_use (SK1)not_use (SK1) SK1 Komentářů: 22
    spomalovanie hry pretrvava po naskakovani  ponuk na vytahovanie penazi od hracov 
    najlepsie riesenie bude aby to clovek vedel zablokovat aby ho to neotravovalo 
    not_use @ sk 1
  • snugi (CZ1)snugi (CZ1) CZ1 Komentářů: 85
    tak nějak, změna nikde, tedy aspoň k lepšímu se nekoná.....
    snugi @ cs 1
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 315
    všechny zdvojovače rubínů fuč to nám ggs asi taky nenahradí že  :'(
    :)llelik45 @ cs 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    týzdenna rabka sa preco nevynulovala ? 
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    Zdvojovače rubínů pryč, rab nevynulovaný - čas to zabalit!
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Kouknete se do obchodu jestli tam ty zdvojovace nemate.
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,961
    Ahoj hra je stále nehratelná ,jak najedu na  mapu tak se začne sekat.
    Dokud jsem na hradech nebo základnách je to v pořádku  přepnu  na mapu a jsem v háji zeleném.
  • drafter01 (SK1)drafter01 (SK1) SK1 Komentářů: 42

no fajne proste skusam odstranovat flash a nez ho preinstalujem preskoci sam na 30 tku cize ani ten navod co bol sa tam neviem dostat a seka to cim raz viac

drafter01 @ sk 1
  • Spanky (CZ1)Spanky (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Tak nevím, zda jsem nepřebral či mám něco s očima? Jak se má člověk obrátit na podporu, když je vše anglicky! I když si přeložím, odkaz na formulář nikde. Druhá věc? Uložil jsem si ve skladě letitou okrasu zlatého koně z kolosu. Ten mi zmizel! Čímdál lepší tahle hra opravdu!
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    Spanky (CZ1) napsal(a):
    Tak nevím, zda jsem nepřebral či mám něco s očima? Jak se má člověk obrátit na podporu, když je vše anglicky! I když si přeložím, odkaz na formulář nikde. Druhá věc? Uložil jsem si ve skladě letitou okrasu zlatého koně z kolosu. Ten mi zmizel! Čímdál lepší tahle hra opravdu!

K tomu kolosu ti gratuluju .. co by za to jiní dali, kdyby se jich uměli zbavit.
    Balík4 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,961
    hra jede  pomalu to šnek  leze rychleji a těď ještě aby jsme si hlídali jestli se zlaté od samurajů  připisují v okýnkách lup se zlaté nezobrazují
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    hra jede  pomalu to šnek  leze rychleji a těď ještě aby jsme si hlídali jestli se zlaté od samurajů  připisují v okýnkách lup se zlaté nezobrazují

V přesunech ty zlatky jsou vidět. Ale uznávám, že je to stejně zásadní problém jako nevynulovaný týdenní rab.

Opravdu už je to nehratelné.

Balík4 @ cs 1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    tohle je, ale zobrazovaci bug, ktery tu je uz pres tyden. ano mel by byt opraven, ale zlatky ti naskakuji
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    tohle je, ale zobrazovaci bug, ktery tu je uz pres tyden. ano mel by byt opraven, ale zlatky ti naskakuji

To ale nestačí .. musí být vidět ve výpise, jinak je hra nehratelná.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,862
    Zdravím,
    pokud jde o body, které se včera do hotfixu nepřipisovaly, připsaly se pak dodatečně, nebo ne?
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    pokud jde o body, které se včera do hotfixu nepřipisovaly, připsaly se pak dodatečně, nebo ne?
    Mě se dodatečně nepřipsaly. Do titulu na beri se připsaly hned, ale do žebříčku na beri se nepřipsaly ani dodatečně.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,862
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    Mě se dodatečně nepřipsaly. Do titulu na beri se připsaly hned, ale do žebříčku na beri se nepřipsaly ani dodatečně.
    Děkuju! :) 

Spanky (CZ1) napsal(a):
    Chybu s kolosem jsme předali - zatím prosím na podporu ohledně tohoto problému nepiš...

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 20.06.2018
    Mnoho hráčů v ali reklamuje hroznou katastrofu co do funkčnosti. Uznávám, že za to může Flash. Ale *** už s tím něco dělejte. Předběhlo vás více konkurentů s přechodem na HTML5 a jede jim to jak víno. Tak na co čekáte? Včera bylo pozdě.
    Post edited by Zoe on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.