Nové bonusy

Ahoj, jsem to jen já, nebo prijde více lidem, že nové % bonusů už jsou vazne přehnané?
Bonus 1000% na cizaky, respektive 500% na nomady (o 100% na zuřivost nemluvě) totálně rozhodi balance hry (pokud ještě nějaký existuje)...

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,748CZ1
    Co k tomu říci, GGS už nám jasně dává najevo, že bez peněz tady nemáme co dělat. Zvýšení bonusu na cizáky (v rozumných mezích, mě to končí na 500%) bych i chápal, jelikož to zas takový význam s ohledem na všechny další bonusy nemá, ale 500% na beri nebo nomády, to už je fakt zaplať nebo to ani nezkoušej...
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    hra se stane nehratelnou buď zaplať nebo nehrej. Alespoň  máme více času si popovídat s přáteli,
    Úkoly co GGS dává nesplnitelné tak hra k ničemu . Zničili vše co se dalo .
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    hra se stane nehratelnou buď zaplať nebo nehrej. Alespoň  máme více času si popovídat s přáteli,

Když nezaplatíš tak ti hra nejede? Seká se?
    Balík4 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):

Když nezaplatíš tak ti hra nejede? Seká se?
    a kolik jsi již zaplatil Balík4 ? Jestli se Ti hra neseká
    Bespi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, jsem to jen já, nebo prijde více lidem, že nové % bonusů už jsou vazne přehnané?
    Bonus 1000% na cizaky, respektive 500% na nomady (o 100% na zuřivost nemluvě) totálně rozhodi balance hry (pokud ještě nějaký existuje)...

Přehnané určitě nejsou .. jen více zviditelní v pořadí sponzory před ... no ostatními.

Na cizáky bonus na 2 hodiny .. to ani nestojí za řeč, nebo kup si jich víc. Vyježděné body slávy ti 10% inflace zase sebere abys to mohl za 4 dny opakovat.

Zuřivost a sluníčka .. pokud nejsi v ali s hrajícíma pacientama tak ti to stejně k nějakému závratnému zisku bodů nepomůže. A to si myslím, že pořádné procenta nás teprve čekají u jiné akce :-)

A o co vlastně jde? Co tím nákupem bonusů získáš? Stojí to za to? :-)

Čím blbější je stádo, tím má pasák větší moc.

Tohle vlákno asi celé patří do diskuse o aktualizaci. Tam se pro změnu diskutuje o sekání hry.

Balík4 @ cs 1
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    To vypadá že člověk brečí na špatným hrobečku.Myslíte že má cenu aby sme si my z části platící stěžovali když nás má GG u zadele?To by sme museli sedět ve sněmovně brát hříšný platy,dotovat je a při práci hrát a nebo chrápat jako kníže.Mě zmizeli urychlovače nomádský desky ještě než začali nomádi.Mohl sem si koupit korouhve a vybavit základnu.Takhle mám kuloví a jezdím od začátku,doufám že mi ty desky vrátěj i s urychlovákama.
    KingDiamond2 @ cs 1
    To vypadá že člověk brečí na špatným hrobečku.Myslíte že má cenu aby sme si my z části platící stěžovali když nás má GG u zadele?To by sme museli sedět ve sněmovně brát hříšný platy,dotovat je a při práci hrát a nebo chrápat jako kníže.Mě zmizeli urychlovače nomádský desky ještě než začali nomádi.Mohl sem si koupit korouhve a vybavit základnu.Takhle mám kuloví a jezdím od začátku,doufám že mi ty desky vrátěj i s urychlovákama.

Pokud máš důkaz, že jsi to měl a neobviní tě, že jsi ho zfalšoval, tak ti to do dvou třech měsíců vrátí.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Pokud máš důkaz, že jsi to měl a neobviní tě, že jsi ho zfalšoval, tak ti to do dvou třech měsíců vrátí.
    To víš že mám důkaz dokonce sem založil diskuzi na téma Urychlovače.Jinak sorry ale hacker nejsem.Sem rád že zapnu leda tak počítač a vypnu.Všechno co mi Zoe a Gamina psala sem udělal.Promazal sem prohlížeč a znovu se přihlásil a nic.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

To víš že mám důkaz dokonce sem založil diskuzi na téma Urychlovače.Jinak sorry ale hacker nejsem.Sem rád že zapnu leda tak počítač a vypnu.Všechno co mi Zoe a Gamina psala sem udělal.Promazal sem prohlížeč a znovu se přihlásil a nic.

Jen píšu jaká je zkušenost s podporou. Nic jiného než požadovat vrácení na podpoře ti asi bohužel nezbude.
    Balík4 @ cs 1
    Zoe jim psala.Tak čekám jak se vyjádřej.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • GorgeousJaromír (CZ1)GorgeousJaromír (CZ1) Komentářů: 54CZ1
    Cierny skorpion napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Co k tomu říci, GGS už nám jasně dává najevo, že bez peněz tady nemáme co dělat. Zvýšení bonusu na cizáky (v rozumných mezích, mě to končí na 500%) bych i chápal, jelikož to zas takový význam s ohledem na všechny další bonusy nemá, ale 500% na beri nebo nomády, to už je fakt zaplať nebo to ani nezkoušej...
    tie nove usporiadanie bonusov zjavne hovory za vsetko ze chce GGS ziskat viac eura ale tak jedine ziskaju ze hraci prestanu kupovat tieto bonusi :D asi manazer v nemecku si mysli ze inych krajinach tiez ludia zarabaju mesacne 2500eura :D ze budu kupovat bonusi rozkuskovanie ako o zivot :D jedine co mozem odporucat aby sa vsetky serveri zjednotili a dohodli sa ze nebudu tieto bonusi nezmyselne kupovat hlavne po castiach :D nech zije nova revolucna doba :) smelo pred proti nemeckym tyranom v ggs :)uzernikom :D
    Jak říkáš, zaplat a nebo nehraj... kdyby ty bonusy nedávali tak vysoké a tak draho, věřím tomu, že třeba do 200,-kč by bylo mnohem více hráčů ochotných zaplatit a soupeření by zůstalo poměrně vyrovnané. Jinak na Berimondu, samurajích  nomádech už není umístění  v top100 bez bonusu možné... leda snad, že by někdo jezdil jako šílenec 20 hodin denně, a to by pak zase potřeboval nakoupit časenky :-D
    GorgeousJaromír @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Hlavně mě vytáčí, že to zase naskakuje co 5 minut a když resetuju prohlížeč, protože to laguje, tak to všechno naskáče znova. Člověka to znechutí a odradí cokoliv koupit...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.