charakter aliancie CRICCOS GROUP

1412

Komentáře

• Sečo (SK1)Sečo (SK1) Komentářů: 12
    Náhoda by to bolo raz , toto je cca 5-6 x čo boli pripravené útoky a hneď ako nabehne minúta vybiehajú útoky zo základní , čiže na náhoda to v žiadnom prípade nieje 
  • miro9 (SK1)miro9 (SK1) Komentářů: 5
    vypisovat a plakat vedia hraci ale aby si zabezpecili hrady to nie , kazdy si tu zbera len utok na obranu zabudaju sak naco ,potom darmo pisat o tom  
  • Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    no  ono to je nahoda,,musi to hrac stihnut,ale neviem ci sa to da,,,ja som to nikdy neskusal a neni to v mojej povahe a ani fer ,jak pises ,to je pravda ,,,,
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    nikdy jsem nezkousel, ale 1 utok za minutu jde poslat, ale musis mit vse pripravene a naplánovane
    ano to sa da ked na to cakas a mas prednastavene vlny 

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    musím se přiznat že mi tu v tomto případě dost chybí nějaký videozáznam těch bitev...takhle se v tom příliš neorientuji...bylo by to docela zábavné....škoda že tu nic takového není....bych na to koukal místo Colomba, který je asi stejně záživný :D :D :D

jinak shelby7....skvělá odpověď  B)
    Mik Mak
    miro9 (SK1) napsal(a):
    vypisovat a plakat vedia hraci ale aby si zabezpecili hrady to nie , kazdy si tu zbera len utok na obranu zabudaju sak naco ,potom darmo pisat o tom  

miro,o tom plakani je vec kazdeho hraca,, ale zase mas pravdu v  tom,ze kazdy ma mat nastavenu obranu aj kastelana,to je zaklad kazdeho hraca,nuz ale v pripade neferovych utokov alebo viac utokov na jedneho hraca je to zbytocne,,,a viem pochopit kazdeho co sa snazi hrat poctivo ,ze ho to dost nasere,,,

Jasné že to ide , len tak to tu nepíšem :D 

Aha a vysoko postavený hráč tej ali to berie tak, že mal si mať zabezpečený hrád ... smiešne ... 

čiže chalan čo má na HH 7 t produkciu tam bude držať 15 t vojska pre istotu že niekomu prepne z vás ? 
    myslím si že sa to dá poslať aj vo vhodnejší čas ak si chce niekto dať útok .
    Ale toto je čisto provokácia znova a zas ...

Prepáč že to berieš ako plač ,ale keď sa už hovorí o tom tak prečo sa nepridať s tým že to tam nemáte v poriadku.

musím se přiznat že mi tu v tomto případě dost chybí nějaký videozáznam těch bitev...takhle se v tom příliš neorientuji...bylo by to docela zábavné....škoda že tu nic takového není....bych na to koukal místo Colomba, který je asi stejně záživný :D :D :D

jinak shelby7....skvělá odpověď  B)

Karle tak dikes    :) :)

ked som zacinal hrat bol insi system hrania akonahle kto ziskal  51lv silny hraci hned utocili aj 5 utoky denne no ostali sklamany ,nevypisoval  som ale snazil som vylepsit sa este horsie ked 51level vypalil 70 :D:D:D ,vsimol som si ze vypisuju ohladne utokov ze 800leg ide na 400leg ,co je to jedno v braneni aky je level ide  lebo vecsina ma sien na utok nastavenu a brani sa rovnako ci je 800 alebo 400 ,je to na kazdom ako sa zariadi a prepacte za neodpisovanie sprav ale nemienim vysvetlovat blbe spravy .miro 
    Však to áno každý chce byť ako útočný hráč , aj keď hrá sa zo samurajmi ... a nemá pojem na čo slúžia ani vlny 
    Ale princíp jednoduchý útočím vtedy keď hra beží normálne nie za každú cenu páliť .
    Keď má vypáliť tak férovým útokom ... nie ako teraz vaše spoločenstvo DK .

kazda ali utoci neferovo  kazdy sa hra tu na nevinatko ano slne ali utocia na mensie a tie zas na mensie kto bol na vojne vie system padajuceho ..... ,a o nic tu nejde je to iba hra a poniektori hraci to beru ako keby im niekto dom chcel zobrat atd :D:D 
  • Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    Finkis pred hodinou zabral moju zakladnu ,,  :D

http://prntscr.com/juso64
    Och ty manipulator v tom case som nebol pri PC bol som v nemocnici na kontrole a definuj presnejsie, ze to bola dedinka Malda, ktoru si mi predtym ukradol ja som si zobral od Mlada druhu  .:D To chce fakt  odbornu pomoc :D si tu na smiech a verejne sa priznavas k multactvu :)
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    beerman (SK1) napsal(a):
    Finki niekedy som hraval ako aj z tebou tak aj z kofolkom ešte  vo fortitier, vtedy si bol hráč na urovni, teras ti CG vymilo mozog.

Príklad:   Cg pošle 1 utok na hrača, hrač mu pošle odvetu, ten hrač  za 2 dni brani snad aj 20 utokov od CG.

Toto je ferovosť ?  Alebo ako vieme dobre, lvl 70/800 vs lvl 70/20  Isto je to ferovy utok :wink:
    A že sa potom dany hrač vyplakva ? Osobne sa mu ani nečudujem.

ano presne si to napisal ,toto je pravda 

Stale som rovnaky ako som bol dokonca utocim este menej . No ja som tu len napisal  ako to cele funguje  nech  je pocut aj inu stranu.
     Ihned som oznaceny za toho najvacsieho  hajzla dokonca z vymletym mozgom :) . Z hracmi  sa stretavam  aj osobne a to aj s inych aliancii ked ma budes poznat osobne pochopis ja sa hrou bavim a relaxujem neplacem pri kazdom utoku na mna  su to len obrazky nejde o zivot :)
    Rytieri2 alias Zoro pomstitel v akci  pri stahovani sa k nasim hracom :)   

http://prntscr.com/juw5bc

Mlad pomstitel :)

http://prntscr.com/juw6ak

Tyto ludia potrebuju  odbornu pomoc  ty co ich chvalite a podporujete ste rovnaky :)
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Shelby7 (SK1) napsal(a):
    Finkis pred hodinou zabral moju zakladnu ,,  :D

http://prntscr.com/juso64
    Och ty manipulator v tom case som nebol pri PC bol som v nemocnici na kontrole a definuj presnejsie, ze to bola dedinka Malda, ktoru si mi predtym ukradol ja som si zobral od Mlada druhu  .:D To chce fakt  odbornu pomoc :D si tu na smiech a verejne sa priznavas k multactvu :)

Finkis ,vidim ze si pisem s deckom,,takze asi ukoncim s tebou debatu lebo to nema vyznam,,,ja som ti jasne hore skorej napisane vysvetlil,ze mam novy hrad lebo mienim s hradom shelby7 hrat fer a poctivo ako v minulosti s mladom  a mlada si necham  proti cg ,nakolko ste mi tam dost  narobili   neferove utoky a podobne veci,,takze neries tu nejaky multak , CG ma k tomu donutilo a ty uz ma tu neurazaj ,nemas na to a ja sa smejem,,hraj si dalej svoju  hru jak doteraz a mi sa stretneme neboj,,,a velmi sa tesim ,,,a na smiech si tu ty nie ja chlacek  , B)

upraveno 14.06.2018
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Rytieri2 alias Zoro pomstitel v akci  pri stahovani sa k nasim hracom :)   

http://prntscr.com/juw5bc

Mlad pomstitel :)

http://prntscr.com/juw6ak

Tyto ludia potrebuju  odbornu pomoc  ty co ich chvalite a podporujete ste rovnaky :)
     nechapem co tym to chces akoze ukazat?  normalne nazvy hradu a zakladni,,ne nadarmo mam ten nazov hh..to zistis este .ja som neni pomstitel idem si len zobrat co som vam pozical za cele roky ,aj s urokom ,,.
  • beerman (SK1)beerman (SK1) Komentářů: 66SK1

Stale som rovnaky ako som bol dokonca utocim este menej . No ja som tu len napisal  ako to cele funguje  nech  je pocut aj inu stranu.
     Ihned som oznaceny za toho najvacsieho  hajzla dokonca z vymletym mozgom :) . Z hracmi  sa stretavam  aj osobne a to aj s inych aliancii ked ma budes poznat osobne pochopis ja sa hrou bavim a relaxujem neplacem pri kazdom utoku na mna  su to len obrazky nejde o zivot :)

Ešte stale robieva karči stretavky unho na liptove ?  mysliš že pišem a neviem ? 

Nie nezstavam sa ali rytieri, sami sme z nimi mali problém, len píšem to čo si myslim kedže som hral aj na druhej strane, keby hráči SK serveru čitaju aj ine vlakna ako bugy, stažnosti a ofiki tak sa sem isto vyjadria aj oni.
    Ako si povedal, obrazokova hra pre relax, tak prečo maju niektory potrebu robiť druhym zle ? 
    beerman (SK1) napsal(a):

Ešte stale robieva karči stretavky unho na liptove ?  mysliš že pišem a neviem ? 

Nie nezstavam sa ali rytieri, sami sme z nimi mali problém, len píšem to čo si myslim kedže som hral aj na druhej strane, keby hráči SK serveru čitaju aj ine vlakna ako bugy, stažnosti a ofiki tak sa sem isto vyjadria aj oni.
    Ako si povedal, obrazokova hra pre relax, tak prečo maju niektory potrebu robiť druhym zle ?

U Karola sa obcas zastavim vzdy tam je nejaka akcia .

Ja ak som aj na niekoho od vas utocil tak vzdy fer neslo mi o zapalenie hraca v poslednej vlne pouzivam chvosty no z IM3 isli vtedy FUUL utoky doslova na palenie aby sa zvacsila sanca  tak z istotou na svetoch a 15-17 naraz dokonca na hracov co neboli moc aktivny preto neposlali odvetu oni . Necudujte sa  ze ake pozicaj take vrat . Pretym isli pocas dna na vas utoky no nie  15ks naraz ale po 5 .

Ja ked som bol  predtym  v LegiaFortiter tiez som pravidelne schytal 3-5 utokov za den zo silnych aliancii  no  aspon bolo vzruso a ucil som s ako  branit vsetko zle je na nieco dobre .

Rytieri2  beru hlavne cest  stale je to len cislo  niekde v programe svet ide dalej ziadna tragedia no zrejme su hraci co si na cesti  zakladaju .

Pre Mlad alias Shelby7 a ktovie ake dalsie multaky budu este z jeho kuchyne utocit, Bol by si prekvapeny ake som ja velke decko :D . Opytaj sa inych hracov :)
Sign In to comment.