charakter aliancie CRICCOS GROUP

1312

Komentáře

• Sečo (SK1)Sečo (SK1) Komentářů: 12
    Bavým sa s dospelou osobou ? ak hej prepáč neuvedomujem si to :/ 
    Ja si tu niečo od teba pýtam a ty mi tu ideš hovoriť tom že útočime na ali ktorého hráča sme ku nám volali ?
    A čo má byť akože však tu hrá 20 ako tak fungujúcich ali ... čiže dostal daný hráč návrh prísť ku nám odmietol čo v plnom rozsahu rešpektujem , a za to že o deň dostanú "HU 4 útoky " ktoré z lahkosťov vykrili tu budeš spomínať 2 mesiace ? S tým hráčom som komunikoval prečo plakal ... už je môj najlepší kamarát kedže mi dal žiadosť dúfam že ho to teší ... a je spokojný konečne že má nového kamoša ... ale dosť dalej ...

Na margo toho sa pýtam teba dosiahnutý vek, lebo ak sa tu mám baviť z deckom, tak si tu nebudem míňať čas , neurážam tým deti ... ale narážaš nespravodlivo a s nulovými faktami na nás čo by si nemal robiť , kedže ani jeden člen od nás vám nič nerobí pokiaľ robí tak ako vravím poriešime

Preto chcem tie tvoje zápisky kľudne do správy: preveríme dáme na support zistíme ID zablokujeme ,všetko ide 

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Můžu se zeptat jakou máte sílu, abych si dokázal představit ty útoky? A bavíte se o HÚ na jednoho hráče nebo klasika na více hráčů?
    však to že tie útoky stály za .... to neboli top útoky ja som bol vtedy ešte aj malý lvl bez poriadneho veliteľa ... ani sa nepýtaj ako keby na teba šiel votrelec s 5 vlnami 
  • Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 13.06.2018
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Můžu se zeptat jakou máte sílu, abych si dokázal představit ty útoky? A bavíte se o HÚ na jednoho hráče nebo klasika na více hráčů?
    Islo o  utoky na viac hracov po to tom ako prislo niekolko utokov na jedneho hraca od 2 sucastne a to bol podnet k odvete . Ja som osobne schytal utoky bez toho aby som  na niekoho utocil  predtym nestazujem sa opatoval som vsade prislusnemu hracovi  okrem zakladni, bral som to ako odetu. :)
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Islo o  utoky na viac hracov po to tom ako prislo niekolko utokov na jedneho hraca od 2 sucastne a to bol podnet k odvete . Ja som osobne schytal utoky bez toho aby som  na niekoho utocil  predtym nestazujem sa opatoval som vsade prisusnemu hracovi  okrem zakladni, bral som to ako odetu. :)
    No vidíš a to tu presne neriešime , a riešime tie multy účty a stále ideš od témy ... doriešme to v správach nemám chuť to písať tu ... dáš mi mená nahlásime na support vybavená vec nemám dôvod riešiť vaše debky , že keĎ prídu dva útoky tak pošlete x krát viac , to je vaša vec bránili sme ako sme vedeli a čo zabavili sme sa myslím že ste určite nečakali, že ako sa vykrilo toľko útokov od multi účtov ... Správy 
  • Finkis (SK1)Finkis (SK1) Komentářů: 33
    Sečo (SK1) napsal(a):
    Finkis (SK1) napsal(a):
    Islo o  utoky na viac hracov po to tom ako prislo niekolko utokov na jedneho hraca od 2 sucastne a to bol podnet k odvete . Ja som osobne schytal utoky bez toho aby som  na niekoho utocil  predtym nestazujem sa opatoval som vsade prisusnemu hracovi  okrem zakladni, bral som to ako odetu. :)
    No vidíš a to tu presne neriešime , a riešime tie multy účty a stále ideš od témy ... doriešme to v správach nemám chuť to písať tu ... dáš mi mená nahlásime na support vybavená vec nemám dôvod riešiť vaše debky , že keĎ prídu dva útoky tak pošlete x krát viac , to je vaša vec bránili sme ako sme vedeli a čo zabavili sme sa myslím že ste určite nečakali, že ako sa vykrilo toľko útokov od multi účtov ... Správy 
    Ja odpovedam nikomu inemu nie tebe uff ale ked manipulacia tak  poriadna.
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    petitlup
    Rytiery 2 momentálne 18 hráčov 
    Criccos group - 65 hráčov 
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17

Finkis 

Nejde o to odkiaľ hráči prišli my rozdiely nerobíme ide o to kam smerujú , že hráme ako tým a riešime spolu nefér hru momentálne Vašu . Hráme Vašimi pravidlami neviem prečo sa Vám to nepáči .

Som rád Vašim susedom aj z mojimi novými základnami :D

• beerman (SK1)beerman (SK1) Komentářů: 66SK1
    Finki niekedy som hraval ako aj z tebou tak aj z kofolkom ešte  vo fortitier, vtedy si bol hráč na urovni, teras ti CG vymilo mozog.

Príklad:   Cg pošle 1 utok na hrača, hrač mu pošle odvetu, ten hrač  za 2 dni brani snad aj 20 utokov od CG.

Toto je ferovosť ?  Alebo ako vieme dobre, lvl 70/800 vs lvl 70/20  Isto je to ferovy utok :wink:
    A že sa potom dany hrač vyplakva ? Osobne sa mu ani nečudujem.
  • Shelby7 (SK1)Shelby7 (SK1) Komentářů: 74
    beerman (SK1) napsal(a):
    Finki niekedy som hraval ako aj z tebou tak aj z kofolkom ešte  vo fortitier, vtedy si bol hráč na urovni, teras ti CG vymilo mozog.

Príklad:   Cg pošle 1 utok na hrača, hrač mu pošle odvetu, ten hrač  za 2 dni brani snad aj 20 utokov od CG.

Toto je ferovosť ?  Alebo ako vieme dobre, lvl 70/800 vs lvl 70/20  Isto je to ferovy utok :wink:
    A že sa potom dany hrač vyplakva ? Osobne sa mu ani nečudujem.

ano presne si to napisal ,toto je pravda 

vcera mi finkis poslal vsade utoky na mlada ,sa smejem,, tieto chudobne decke utoky su fakt uzasne ,, to bola asi odpoved na tu moju otazku ,,takze charakter samotneho finkiho mam v pamati ,, mapa je mapa tam sa hra ale tu sa debatuje a kazdy ma svoj nazor a nech si ho tu  aj zverejni ale bez toho ze za hodinu ho vypali cg ,, to neni riesenie ,,to je zbabelost ,, ja sa smejem a bavim sa na tom ,,
    upraveno 14.06.2018
    Finkis a teraz tu verejne a bez akychkolvek naznakoch strachu oznamujem ,ze hned jak poriesim par veci zacnem sa venovat hradu mlad,a teba brutalne budem atakovat,,a vsetky vyhry a prehry zverejnim tu v debate,,, urobim to preto ,lebo ste mi zobrali vsetky dedinky na svetoch plus rubinove zakladne od mlada ,,ja som vam sice bral dedinky ale zacali ste prvy a vase som hned opustal  nemal som v umysle si ich nechat a aj ked sme vo vojne s vami toto sa nerobi ,,a ja sa raz pre tie zakladne vratim,a tomu ver ,,a na tvoj hrad a bitky s tebou  sa tesim ,aj keby ma to stalo 10t eur ale  dam si osobku na teba a zaplaces za tu tvoju arogantnost ,,takze pride cas neboj ,,, s pozdravom ivo ,
    A odkazujem vsetkym kdo bude mat  akykolvek problem s cg ,nech sa obrati na rytierov2,,, a nech tu zverejni screen  ,zo zakernych utokov od cg ,,budem ja aj cela ali rytieri2 radi ,,,dakujem 
    upraveno 14.06.2018
    Finkis pred hodinou zabral moju zakladnu ,,  :D

http://prntscr.com/juso64
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    shelby7 bude to 1000 stránkový historický román? .....já jen že boj tam máš , hádky, osočování a intriky taky............jen by to chtělo ještě pořádný a komplikovaný milostný příběh...

ale nechci ti do toho moc zasahovat....spisovatel jsi ty :#
    Mik Mak
  • Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 74CZ1
    Pravdu díš Karlíku:) Co zatrhli vlákno o Garikovi...není co číst:)

Mentolka01 @ cs 1
    upraveno 14.06.2018
    Karle a mentolka,,,  :D    ,tak ako  mate v niecom pravdu ,nuz  ked sa  boja niektory hraci  vyjadrit svoj nazor na hre  o aliancii CG,tak aspon tu nech si povedia svoje,,ja ich ani neohovaram ani nepodcenujem len bych tu chcel pisat pravdu o ich beznych zakernych utokov a podobnych veci ,,ja strach teda nemam ,a nikdy nebudem mat s cg ,.... a milostny pribeh tu zacne ,  mlad vs Finkis,,,len pride cas )))vsetko nestiham hned naraz  ))) ,a dakujem za komentare peknu hru  prajem ,,,,ivo 
  • CLUPO77 (SK1)CLUPO77 (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 14.06.2018

CLUPO77 @ sk 1
    upraveno 14.06.2018
    Bavíme sa tu o fér hre ... a čo sa stane keď vybehne minúta pred pádom serveru ??
    Vybehnú útoky od fér hrajúcich hráčov....

SECO,,v tomto pripade je to vsetko nahoda,,nedaju sa naplanovat presne utoky pred  udrzbou ,,ked si myslel na tuto cast hry,,,,a v pripade skutocneho padu serveru je to  bohuzial smola,,,mne sa to stalo viac krat ,,toto neporiesime ,,ivo      :D :) :) :)
Sign In to comment.