Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

1717

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Jsou to šmejdi. Přijdu z práce, pošlu v hardu na měniče a hodí mi údžbu, takže mi to dopadne v normálním režimu a série i kouzla v prdeli!!! To se to vyplatilo na těch 20 minut. :/ To to nemůžou udělat v noci jako v každé normální hře??
    Edit. Nějakým zázrakem to dopadá v hardu. Alespoň, že tak...
    tak asi znevyhodneni v produkci jidla u nekterych hracu bylo dulezitejsi nez neziskani 750 kouzel ;-)
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    jak vám funguje bonus +600% ke slávě- při útoku na slabé cizáky to bylo znát, ale ted jsem jel na podobného silného cizáka (počet bodů slávy s bonusem 110000) a téměř stejny počet bodů slávy (bez bonusu82000)jak s bonusem tak bez- kde je ten rozdíl?? Kde je těch +600%????

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 15.06.2018
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    jak vám funguje bonus +600% ke slávě- při útoku na slabé cizáky to bylo znát, ale ted jsem jel na podobného silného cizáka (počet bodů slávy s bonusem 110000) a téměř stejny počet bodů slávy (bez bonusu82000)jak s bonusem tak bez- kde je ten rozdíl?? Kde je těch +600%????

Předpokládám, že na většího cizáka pojedeš s vlajkama, problém je, že bonusy vlajek a koupené se nenásobí, ale sčítají (přibližně, on ten vzorec bude ještě o dost složitější :-D ), takže čím větší je bonus vlajek, tím menší podíl na celkovém výsledku budou mít ostatní bonusy (snad jen u cti mám pocit, že se se všemi bonusy násobí, ale ověřené to nemám). Ono aby 600% hodilo fakt 7násobek je trochu kravina, pak by někteří šťastlivci vyjeli odměny na jednom hradu :-)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,007
    Messaroš (CZ1) napsal(a):

No, jakejkoliv tenhle bonus na slávu je více méně k prdu. Si vem, že 600% je 120ohonů:-) To je jako vlajka na slávu 40%, sem jen vyhodil mrtě rubínů... 
    A jak si psal, nejvíc tyhle bonusy sou vidět na malejch hradech, kam nejedeš s vlajkama. To je jako 100% ali bonus na slávu. Taky ho nejvíc poznáš když při něm jezdíš hlavně malé hrady :-D To pak místo 5k dostanu +-8k, což je vidět:-) Ale u "obr" hradu , kde bez bonusu dostaneš 600k, s bonusem 630 moc znatelný není:-)
    Strad75 @ cs 1
    Jak prosím Vás funguje morálka na beri? A je normální, že u síly jednotky mám -299?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,540
    upraveno 16.06.2018
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Jak prosím Vás funguje morálka na beri? A je normální, že u síly jednotky mám -299?
    Pokud máš postavených hodně stanů, tak to možné je. Pak je nutné postavit víc okrasných prvků. I když koukám, že OP máš docela hodně. :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Pokud máš postavených hodně stanů, tak to možné je. Pak je nutné postavit víc okrasných prvků. I když koukám, že OP máš docela hodně. :/
    stan jsem nepostavil zadny, jen okrasu

Jakou bude mít centrální sklad dekorací kapacitu? Psalo se, že v červnu bude neomezená, ale pak?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,540
    Jakou bude mít centrální sklad dekorací kapacitu? Psalo se, že v červnu bude neomezená, ale pak?
    To by mě taky zajímalo. Navíc mi zobrazení toho ,,centrálního´´ skladu přijde dost na pendrek... :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    čím dál tím lepší s těmi nabídkami vždyt ta hra je díky nabídkám nehratelná  co snad 5 minut nová nabídka asi by se tvůrci měli podívat na jiný hry jak můžou být nabídky nabízeny hráčům aniž by je to obtěžovalo ve hře kdo chce koupí si ikdyž to bude malinký někde v rohu a nerozplácne se to přes celý monitor 
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    čím dál tím lepší s těmi nabídkami vždyt ta hra je díky nabídkám nehratelná  co snad 5 minut nová nabídka asi by se tvůrci měli podívat na jiný hry jak můžou být nabídky nabízeny hráčům aniž by je to obtěžovalo ve hře kdo chce koupí si ikdyž to bude malinký někde v rohu a nerozplácne se to přes celý monitor 
    Hlavně je to už jen hra o tom, kdo je ochoten víc zaplatit. Když byla bonus nabídka na cokoli 50%, 100%, tak to ještě tolik hru neovlivnilo. Nyní, když je na vše 500%-800%, není už šance něco uhrát. Stačí, aby si kdejakej "jouda" koupil bonus a má za jeho trvání naježděno víc, než já bez něj pomalu za celou akci:-(
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Hlavně je to už jen hra o tom, kdo je ochoten víc zaplatit. Když byla bonus nabídka na cokoli 50%, 100%, tak to ještě tolik hru neovlivnilo. Nyní, když je na vše 500%-800%, není už šance něco uhrát. Stačí, aby si kdejakej "jouda" koupil bonus a má za jeho trvání naježděno víc, než já bez něj pomalu za celou akci:-(
    trochu me prijde, ze "joudove" nahore jsou stejny jako pred tim bonusem
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    ano tohle už není hra pro všechny hráče férová tohle je už boj  kreditek  s bojovou hrou už nemá co společnýho 
    :)llelik45 @ cs 1
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,079
    ta zamrzlost dnes bude zpusobena asi tím teploučkem
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    trochu me prijde, ze "joudove" nahore jsou stejny jako pred tim bonusem
    Já nepsal o čelech tabulek/pořadí. Mě šlo o lidi, co normálně třeba ani moc nejezděj. Ale nyní, když je na kde co bonus +-500-800%, tak za jeho trvání vyjede všeho víc, než já, co jezdí celou akci bez bonusu a i tak sem schopnej se dostat do pořadí...
    Strad75 @ cs 1
  • momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    Ešte k tej pred poslednej aktualizácii..

Ten centrálny sklad je naozaj super vec zato má GGS u mňa výnimočne palec na hore  :)
    Len tak ďalej a možno sa konečne hra niekam posunie  :)
    momo3070 @ sk 1 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    momo3070 (SK1) napsal(a):
    Ešte k tej pred poslednej aktualizácii..

Ten centrálny sklad je naozaj super vec zato má GGS u mňa výnimočne palec na hore  :)
    Len tak ďalej a možno sa konečne hra niekam posunie  :)
    a dnes jsme přesně viděli kam se posune :D:D:D
    Mik Mak
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    Zoe píše: Zdravím,
    jedna upřesňující informace ke zdvojovači: Měli ho obdržet (a obdrželi ho) pouze hráči, kteří v daném momentu žádný urychlovač neměli.

A ja som sa tak tešila, že sa moja zbierka rozšíri :D:D:D 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    Mě by spíše zajímalo proč se v okýnkach  neukazují zlaté jen jídlo ,dřevo atd.
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Mě by spíše zajímalo proč se v okýnkach  neukazují zlaté jen jídlo ,dřevo atd.
    asi hodku se zlatky u me zase ukazuji
Sign In to comment.