Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červnové aktualizaci

116

Komentáře

• DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Gleaken40 (CZ1) napsal(a):
    v 19:14 oznámení..... v 19:15 proběhne údržba :-) :-) :-)
    rádi bychom to oznamovali dříve, ale dozvíme se to pár minut před vámi... 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    HeavyStar (SK1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    A ještě otázečka, existují i trvalé vzhledy na velitele?
    neviem, ale časom sa určite budú dat kúpit. a ked ich bude mat dost ludí, tak to bud degradujú, alebo úplne zrušia, aby sa zas predávalo niečo iné....

Jak chceš degradovat něco, co poskytuje jen ne moc povedený vzhled?
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Proč je v samurajích stejna výzbroj jako v minulém kole???
  • HeavyStar (SK1)HeavyStar (SK1) SK1 Komentářů: 65
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    A ještě otázečka, existují i trvalé vzhledy na velitele?
    neviem, ale časom sa určite budú dat kúpit. a ked ich bude mat dost ludí, tak to bud degradujú, alebo úplne zrušia, aby sa zas predávalo niečo iné....

Jak chceš degradovat něco, co poskytuje jen ne moc povedený vzhled?
    máš pravdu, v tomto prípade nie je čo degradovat. ale ja GGS verím, že vyriešia aj tento problém  :-D
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    Proč je v samurajích stejna výzbroj jako v minulém kole???
    lebo sa kúpilo menej rublov ako bolo naplánované a nie je z čoho zaplatit grafika, aby nakreslil novú.  
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 89
    Druid napsal(a):
    Gleaken40 (CZ1) napsal(a):
    v 19:14 oznámení..... v 19:15 proběhne údržba :-) :-) :-)
    rádi bychom to oznamovali dříve, ale dozvíme se to pár minut před vámi... 
    No tomu já rozumím :-) jen nerozumím komu je tedy zpráva zasílaná......těm co visí na diskusích? ti se ani nestačí vrátit na hru.....nebo hráčům kteří jsou na hře?.....no ti si jí přečtou tady až když je to vyhodí !! :-DDD
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 89
    Pokud se takové oznámení nedá posílat přímo hráčům do hry, tak tady na diskusích má platnost jen když se to oznámí minimálně 10 minut předem ( pokud se tu tedy někdo z aliance zdržuje a má šanci to předat dál )..........ale to už se tu možná taky párkrát řešilo :-(
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 358
    prečo som dnes ani raz nevidel bonus na nomádov - na zúrivosť a medaily???
    ked už sa rozhodnem že si chcem niečo kúpiť tak my tá ponuka ani nepríde...
    len tak dalej ggs dnes ste prišli o 20€ :D:D
    Ali: Čierna Brada    Česť :2295   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,4M
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    prečo som dnes ani raz nevidel bonus na nomádov - na zúrivosť a medaily???
    ked už sa rozhodnem že si chcem niečo kúpiť tak my tá ponuka ani nepríde...
    len tak dalej ggs dnes ste prišli o 20€ :D:D
    To nepřežijou :-) 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    MBee napsal(a):
    Spasitel7 (CZ1) napsal(a):

Proč nelze na vzhled za 25000 rubínů umístit žádnej kámen?? Na ostatní (vejce atd) to šlo. Nač jsem to kupoval ?? Jděte už do hajzlu.

zdravím,
    v oznámí o aktualizaci tohle bylo řečeno, viz:

K dispozici budou dva nové vzhledy pro Vaše hrady ve Velké říši. Bude možné je koupit za rubíny a jejich efekt bude pouze estetický, tedy za ně nebudou žádné bonusy. Tyto nové vzhledy budou permanentní, ale nemůžete je vybavit drahokamy.

Dobře, a ti co tyto oznámení nečtou to mají poznat jak? Že je najednou ve hře nějaký podivný vzhled s jinými vlastnostmi než ty ostatní? Bylo tam napsáno něco jako, že vzhled posílí tvoji armádu. Stejný podvodný popis jako je u nemocnice.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):  

Tak s tím primitivem to bude asi jen tvůj dojem, že už jím nejsi. To není nemoc .. to se nevyléčí :-)

To že v měsíční akci je tolik lístků, že za 10 měsíčních si jednou zatočíš není z moji hlavy.

Čekat opravdu nemusíš .. netrpělivci dostali možnost si lístky zakoupit za německou cenu v rubínech. Ti co umí napočítat do pěti nebudou hledat "štíty a iné nástroje, drahokamy, klasické vybavenie...  občas pár rubínov, VIP body" v kolotoči neštěstí.

Držím ti palce

mna to už prešlo a neboj, možno to časom prejde aj teba  :-))

neviem z čej je to hlavy a je mi to jedno. je to hlod hodný tureckej telenovely.......

nemusím, to je fakt. a ani nebudem. serem im celý kolotoč a s ním aj ich podnikatelský zámer. výpalnícku mafiu nepodporujem, tak že kupovat nič nebudem. tu neide o to, či si vytočím 100 štítov, alebo nejaké blbé vybavenie, ktoré ani nevyužijem, lebo mám o 3 triedy lepšie. tu ide o princíp!!  ako som už písal minule, reklám a iných idiotín tum človek denne odklikáva na desiatky, tak že keby si jednu, dve ušetrili a dali echo, že bude nejaká devalvácia, kašlem na to. v podstate jediné relevantné čo by som využil sú tie VIP body. človek by ich minul a robte si čo chcete. ale pri prieskumoch nič iné človek nečíta, len drísty o rovnosti možností a iné hefty. a na druhý den si jeden zatočí pár sto krát v profi režime a posunie sa aspom v tom blbom VIP režime v pred andruhý za hodinu nato si vytočí len osratý hajzelpapier a ešte má byt štastný že ked sem vloží polovičku platu, tak k tomu dostane aj hajzlovú kefu...   

mimochodom, ked ich tak pekne obhajuješ..  lúbilo by sa ti aj to, keby vláda zahlásila, že je medzi ludmi moc penazí, tak šecko 10 násobne zdražie? asi ano..  :-))   

Nevím, kde si přišel na to, že jsem obhájce polskoněmeckých zlodějů? Zůstalo mi hooodně, opravdu hooodně losů. Mám tu s tebou naříkat nad tím, že jsem je neprotočil? Změní se něco?

Protestoval jsi tady, když zdevalvovali stavební díl na jídlo lvl.3 v ceně 33 000 rubínů za kus? A né 10x ale investice prostě vymazali úplně. Stalo se něco? Nějaká kompenzace? Hovno .. přijde další aktualizace a na poblbené kolo se zapomene a bude se tu řešit co se jim nově posralo a co nefunguje.

Balík4 @ cs 1
    yaponec (SK1) napsal(a):

Som zvedavý aká ,,inflácia,, nám ešte hrozí a na čo sa máme v budúcnosti tešiť :s:s:s
    Týmto prístupom hráčov len odradzujú......

myslím že právě v tom že si hráči počkali až si našetří dostatek losů byl ten problém...zřejmě se málo kupovaly a přitom se dalo vytočit dost rubínů a VIP času....asi měli pocit že toho dostáváme příliš zadarmo :#
    rád bych vydel toho dementa, ktorý by si po tom všetkom čo sa tum deje ešte nejaké lístky kúpil. osobne si radšej s tými eurami pripálim cigaretu, ako bych im mal poslat čo i len cent. 

inak, toto je typický syndróm krachujúceho podnikatela. snažit sa vytrieskat prachy aj z toaleťáku...  normálny podnikatel sa snaží hýčkat si tých, čo ho živia. hold, možno je čas posunút sa inam. ale je tu dost ludí, čo sem natrieskali kopa prachov, tak že im to bude trvat, než zistia že to nemá cenu. 

Zda je GGS krachující nebo ne to opravdu nevím. Určitě by nám tady někdo byl schopný zjistit jak se jim finančně daří či nikoli.

Jak si GGS váží platících? No tak, že čím víc nakoupíš, tak tím máš zboží dražší. Toto jsem ještě nikde neviděl. Trestat stálého zákazníka. Např. .. někdo si může koupit nějaký bonus na akci v hodnotě 400 % na 2 hodiny za 880Kč a třeba já jako nuzák, kterému se moc platit za šunt nechce, bych za stejné peníze dostal bonus 250% na 45hodin.

Tohle není normální.

Balík4 @ cs 1
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) CZ1 Komentářů: 46
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):

Som zvedavý aká ,,inflácia,, nám ešte hrozí a na čo sa máme v budúcnosti tešiť :s:s:s

myslím že právě v tom že si hráči počkali až si našetří dostatek losů byl ten problém...zřejmě se málo kupovaly a přitom se dalo vytočit dost rubínů a VIP času....asi měli pocit že toho dostáváme příliš zadarmo :#
    rád bych vydel toho dementa, ktorý by si po tom všetkom čo sa tum deje ešte nejaké lístky kúpil. osobne si radšej s tými eurami pripálim cigaretu, ako bych im mal poslat čo i len cent. 

inak, toto je typický syndróm krachujúceho podnikatela. snažit sa vytrieskat prachy aj z toaleťáku...  normálny podnikatel sa snaží hýčkat si tých, čo ho živia. hold, možno je čas posunút sa inam. ale je tu dost ludí, čo sem natrieskali kopa prachov, tak že im to bude trvat, než zistia že to nemá cenu. 

Zda je GGS krachující nebo ne to opravdu nevím. Určitě by nám tady někdo byl schopný zjistit jak se jim finančně daří či nikoli.

Jak si GGS váží platících? No tak, že čím víc nakoupíš, tak tím máš zboží dražší. Toto jsem ještě nikde neviděl. Trestat stálého zákazníka. Např. .. někdo si může koupit nějaký bonus na akci v hodnotě 400 % na 2 hodiny za 880Kč a třeba já jako nuzák, kterému se moc platit za šunt nechce, bych za stejné peníze dostal bonus 250% na 45hodin.

Tohle není normální.

No, váží si těch platících tím způsobem, že pokud nic nekoupíš, dostaneš větší bonus, ale jak už jednou začneš, bonus padá raketově dolů a to nemluvím o celkovým padání bonusu, páč ti starší si jistě pamatují i na bonus na nákup rubínů 200%, 300% a podobně(tuším, že to bylo až k 500%, ale hlava už si nepamatuje :) ), o čemž se dá teď maximálně snít :)

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,014
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Taká otázka, táto aktualizácie je len pre CZ (aj SK) server?
    Lebo ak hej, tak je len vidieť ten rozdiel.
    Len preto, že nevedia zarobiť peniaze na jednoduchých veciach ako na iných serveroch, napr. DE alebo USA, neznamená, že majú zvýšiť ceny do takých výšin. Túto hru hrajú všetky vrstvy obyvateľstva, od detí cez dospelých až po seniorov. 
    Zvyšovať ceny len na určených serveroch, lebo sú neziskové príjmy nezvýši, ale ich viac zníži. Tak sa zdá, že GGS nemajú vo svojich radoch schopných ekonómov, ktorí by chápali tento problém.
    To nevěrím že by si dovolili to udělat jen na cz sk servry  Ale by mě zajímali reakce Nemcu na to kolo  
    A pro mě za mě at to klidne zruší do kola  neivestuji ani korunu  
    Ako, ceny rubínových budov kolíšu od servera k serveru. Prečo by nespravili aj toto.
    Ceny budov by měly být stejné - cena rubínů by se měla lišit podle země, pokud si to dobře pamatuji... nicméně aktualizace se provádí vždy na všech serverech najednou a stejně (jedinou výjimkou je polský server, kde se výjimečně něco testuje).

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):

Tohle není normální.

No, váží si těch platících tím způsobem, že pokud nic nekoupíš, dostaneš větší bonus, ale jak už jednou začneš, bonus padá raketově dolů a to nemluvím o celkovým padání bonusu, páč ti starší si jistě pamatují i na bonus na nákup rubínů 200%, 300% a podobně(tuším, že to bylo až k 500%, ale hlava už si nepamatuje :) ), o čemž se dá teď maximálně snít :)

Největší bonus (čistě k množství koupených rubínů) by měl být 200%, víc se neobjevovalo (ani objevuje). Pravda je, že neplatící dostávají v určitém smyslu "lepší" bonusy (např. právě zmíněný bonus 200%), na druhou stranu kupující pak mívají "větší" bonusy (např. když má neplatící v nabídce bonus 250% ke slávě, platící má 500% - i když samozřejmě dráž)...
    Zoe napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Taká otázka, táto aktualizácie je len pre CZ (aj SK) server?
    Lebo ak hej, tak je len vidieť ten rozdiel.
    Len preto, že nevedia zarobiť peniaze na jednoduchých veciach ako na iných serveroch, napr. DE alebo USA, neznamená, že majú zvýšiť ceny do takých výšin. Túto hru hrajú všetky vrstvy obyvateľstva, od detí cez dospelých až po seniorov. 
    Zvyšovať ceny len na určených serveroch, lebo sú neziskové príjmy nezvýši, ale ich viac zníži. Tak sa zdá, že GGS nemajú vo svojich radoch schopných ekonómov, ktorí by chápali tento problém.
    To nevěrím že by si dovolili to udělat jen na cz sk servry  Ale by mě zajímali reakce Nemcu na to kolo  
    A pro mě za mě at to klidne zruší do kola  neivestuji ani korunu  
    Ako, ceny rubínových budov kolíšu od servera k serveru. Prečo by nespravili aj toto.
    Ceny budov by měly být stejné - cena rubínů by se měla lišit podle země, pokud si to dobře pamatuji... nicméně aktualizace se provádí vždy na všech serverech najednou a stejně (jedinou výjimkou je polský server, kde se výjimečně něco testuje).

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):

Tohle není normální.

Největší bonus (čistě k množství koupených rubínů) by měl být 200%, víc se neobjevovalo (ani objevuje). Pravda je, že neplatící dostávají v určitém smyslu "lepší" bonusy (např. právě zmíněný bonus 200%), na druhou stranu kupující pak mívají "větší" bonusy (např. když má neplatící v nabídce bonus 250% ke slávě, platící má 500% - i když samozřejmě dráž)...

Promiň Zoe, ale debil nejsem. 250% za 880 Kč mi vydrží jako neplatiči 24 hodin. Ale pokud už nějakou tu korunu klukům německým pošlu, tak dostanu za stejné peníze 250% jen na 10hodin. A o kolik je ojebaný ten co má nabídku na 500% ke slávě raději ani psát nebudu.

Byl by problém ukázat ceny a základní nabídky z německého serveru?
    Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 907
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    MBee napsal(a):
    Spasitel7 (CZ1) napsal(a):

Proč nelze na vzhled za 25000 rubínů umístit žádnej kámen?? Na ostatní (vejce atd) to šlo. Nač jsem to kupoval ?? Jděte už do hajzlu.

zdravím,
    v oznámí o aktualizaci tohle bylo řečeno, viz:

K dispozici budou dva nové vzhledy pro Vaše hrady ve Velké říši. Bude možné je koupit za rubíny a jejich efekt bude pouze estetický, tedy za ně nebudou žádné bonusy. Tyto nové vzhledy budou permanentní, ale nemůžete je vybavit drahokamy.

Dobře, a ti co tyto oznámení nečtou to mají poznat jak? Že je najednou ve hře nějaký podivný vzhled s jinými vlastnostmi než ty ostatní? Bylo tam napsáno něco jako, že vzhled posílí tvoji armádu. Stejný podvodný popis jako je u nemocnice.

ten vzhled  vypadá užasne  :D  to vzali návrhy z materske školky  a podle toho to udělal nějakej jejich nejschopnejší IT -ák ? :D 

i kdyby to bylo zadarmo tak by jsem si takhle hrad nezhyzdil  Je to bojová hra a ne zábava pro děti 

A dobrej podraz pro toho kdo v domění že si tam dá nějakej šutr to koupí  

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,007
    Za pár hod nám končí voda. Nevšim sem si, jestli to tu je, tak se Balíku předem omlouvám, že sem si nevšim:-D

Ale. Jak to bude na konci vody s okrasama na vodě? Musím je sám uklidit, nebo se pak hoděj do skladu, či zaniknou, jako dřív zámecké zahrady?
    Strad75 @ cs 1
    Lord Animus (CZ1) napsal(a): 
    .... ti starší si jistě pamatují i na bonus na nákup rubínů 200%, 300% a podobně(tuším, že to bylo až k 500%, ale hlava už si nepamatuje :) ), o čemž se dá teď maximálně snít :)

ked už pár dní len rýpem, nedá mi ani teraz  :-D  ako tak vidím tie percentá, tie platia tak, ako v reálnom svete? ako že kúpiš 100 a dostaneš 200?  lebo matematika GGS je taká, že teória relativity je šuvix  :-D   
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 907
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Za pár hod nám končí voda. Nevšim sem si, jestli to tu je, tak se Balíku předem omlouvám, že sem si nevšim:-D

Ale. Jak to bude na konci vody s okrasama na vodě? Musím je sám uklidit, nebo se pak hoděj do skladu, či zaniknou, jako dřív zámecké zahrady?
    prej se to vráti do skladu někde to tady psal moderátor  
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 770
    Ja si tie okrasne z aqvy radšej stiahnem sam do skladu, než o ne prisť....
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.