Diskuze k červnové aktualizaci

Zde můžete diskutovat k nádcházející aktualizaci
«1317

Komentáře

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Docela me zaujal ten inventar dekorace. Je moznost, ze pomoci nej si budeme moc premistovat dekorky?
  • MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Docela me zaujal ten inventar dekorace. Je moznost, ze pomoci nej si budeme moc premistovat dekorky?
    ahojky,
    co jsme se ptali tak by to mělo fungovat tak, že budeš třeba hradě na písku, uložíš dekoraci do inventáře, přepneš se třeba na HH, otevřeš inventář a vybereš tu dekoraci, kterou sis uložil na písku
    takže jestli sem to pochopila správně, tak ano, mělo by to sloužit k přemístění dekorací
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Bude se inventář dekorací vztahovat i na ostrovy, tj. budu si tam moci na konci měsíce schovat dekorace a na začátku nového je zase umístit? Jestli dobře chápu, že bude mít omezenou kapacitu, půjde konečně prodat kolos?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Trochu se bojim, aby to nakonec nebylo za ruble. Za rozumnou sumu bych to bral.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 01.06.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Bude se inventář dekorací vztahovat i na ostrovy, tj. budu si tam moci na konci měsíce schovat dekorace a na začátku nového je zase umístit? Jestli dobře chápu, že bude mít omezenou kapacitu, půjde konečně prodat kolos?
    Přesně - pokud bude kapacita omezená, možnost prodat VEŠKERÉ okrasné prvky je nutnost.
    Jinak společný inventář skladu OP je krok vpřed a vítám jej (byť před nějakou dobou tento hráčský návrh GGS odmítlo, jsem rád, že změnili názor).
    Ohledně změn odměn v akcích - pokud to bude podobné, jako udělali u ostatních akcí (kvalita nových odměn), tak nic moc - totální snížení množství vlajek a dárkových balíčků není krok, který by většina hráčů ocenila, podle mého názoru.

P.S. Pokud jsem četl správně, mělo by dojít k první údržbě během Samurajů, jen doufám, že zase něco nerozhodí (slušně řečeno)  >:) >:)
    Post edited by Albi70 (CZ1) on
    Albi70 @ cs 1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):

Ohledně změn odměn v akcích - pokud to bude podobné, jako udělali u ostatních akcí (kvalita nových odměn), tak nic moc - totální snížení množství vlajek a dárkových balíčků není krok, který by většina hráčů ocenila, podle mého názoru.
    Na druhou stranu u nomádů ta změna dopadla dost dobře, uvidíme. Spíš mám obavy, kam až budou odměny roztahovat, protože u samurajů nejde vzhledem k absenci chána najet tolik bodů jako na nomádech a já si nejsem jistý, jestli to GGS ví...

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Taky se priklanim k tomu, ze nomad se jim spise povedl. A v beri invazi je ten velitelsky set taky dobry.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):

Na druhou stranu u nomádů ta změna dopadla dost dobře, uvidíme. Spíš mám obavy, kam až budou odměny roztahovat, protože u samurajů nejde vzhledem k absenci chána najet tolik bodů jako na nomádech a já si nejsem jistý, jestli to GGS ví...
    No já si myslím, že je dost dobře možné, že nevědí :-D
    Albi70 @ cs 1
    upraveno 01.06.2018
    momo3070 (SK1) napsal(a):
    To ako bude tento mesiac znova ten istý kastelán v mesačke ?
    Teda ak som to správne pochopil... Ak áno tak k tomu už naozaj nemám čo dodať...  :D
    Na tom není nic zvláštního, z počátku turnajů bývali stejné sety běžně 2-3krát za sebou.

• momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Na tom není nic zvláštního, z počátku turnajů bývali stejné sety běžně 2-3krát za sebou.
    Je to vec názoru ale mne to neprijde normálne 2 krát po sebe dať takého istého kastelána ešte k tomu dobrého len ak ho vylepším...Ak by bola kalina alebo podobný kastelán 2 krát po sebe tak dobre ale hentaký dva krát ?  :D :)

momo3070 @ sk 1 
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Je to vec názoru ale mne to neprijde normálne 2 krát po sebe dať takého istého kastelána ešte k tomu dobrého len ak ho vylepším...Ak by bola kalina alebo podobný kastelán 2 krát po sebe tak dobre ale hentaký dva krát ?  :D :)

Podle me to zase takovy problem neni, ja jsem mozna i radsi nez abych mel 2x dryadu. Dost hracu nema kastla ani takhle dobryho. Nebo si mysli, ze jim 1 top kastl staci a zbytek je hruza.
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    jestli bude i na ostrovech se zeptám, nicméně, tím, že se každý měsíc ostrovy obnovují bych si tipla, že tím se zruší i dekorace uložené v případném inventáři tam....ale zeptám se ať jen nehádám ;)

Teda ak som to správne pochopil... Ak áno tak k tomu už naozaj nemám čo dodať...  :D

Leafeon (CZ1) napsal(a):

ano, bude, je to stejné, jak v předchozích akcí, kdy se velitelé či kasteláni z těchto událostí opakují

petitlup (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Podle me to zase takovy problem neni, ja jsem mozna i radsi nez abych mel 2x dryadu. Dost hracu nema kastla ani takhle dobryho. Nebo si mysli, ze jim 1 top kastl staci a zbytek je hruza.
    a nejsi daleko od pravdy, protože původně tam tento velitel měl být, nicméně více moderátorů z různých serverů navrhlo, že by kastelán byl lepší než tento velitel a GGS ustoupilo a vyhovělo nám :)

• momo3070 (SK1)momo3070 (SK1) Komentářů: 76
    MBee napsal(a):
    a nejsi daleko od pravdy, protože původně tam tento velitel měl být, nicméně více moderátorů z různých serverů navrhlo, že by kastelán byl lepší než tento velitel a GGS ustoupilo a vyhovělo nám :)

Mne by vyhovoval viac ten veliteľ, ale nenarobím s tým asi nič :-)
    momo3070 @ sk 1 
    MBee napsal(a):

věřím, že s tím jakým směrem GGS hru směřuje, se určitě dalších velitelů dočkáš :D
    MBee napsal(a):

Dryada neni spatny set, ale ma slaba kridla.
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):

No já si myslím, že je dost dobře možné, že nevědí :-D

Absence chána je nahrazena bonusem na 2 hodiny dle výběru .. 200% , 350% nebo 500%.
    Balík4 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Jsem fanoušek každé aktualizace, kde je alespoň nějaké antimultigamerké opatření. Za mě, palec nahoru.
    Možnost zisku okupací dekorace např. z osobních odměn za aktivitu neměla být ve hře už od začátku. Konečně.

Hráči co mají účet dlouho velitelský set oželí, protože je už stejně němají kam dávat ( ta elfí velitelská věc je stejně podprůměrná ) a hráči, co moc dlouho herní účet nemají kastelány potřebují - taky jen názor.

Samurajové - jejich odměny už změnu potřebovali. Dekorky príma a i když ten set z mého pohledu nic moc, nikdo mě nenutí si ho pořídit.Doufám, že budou poštelovaný i hasičáky ( hopsinky ) alespoň jako u nomáda.

Sign In to comment.