Meňavci - Obrana

Podľa čoho sa prideľujú prívesky meňavcov pri obrane?
Kolko ich môžem získať minimálne a maximalne?


Meno: forever wild
Ali: Čierna Brada   
Lvl: 450
Česť :1786
Moc cca : 1M

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

 • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
  upraveno 26.05.2018
  To nikdo neví podle čeho se to přiděluje, Někdo tvrdí, že podle síly obránce, nekdo podle náhody. Já myslím, že je to náhodné...
  Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

 • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
  Ja som tých príveskov za obranu získal: 25 a 50 alebo 70 ked ide full útok.
  Meno: forever wild
  Ali: Čierna Brada   
  Lvl: 450
  Česť :1786
  Moc cca : 1M

 • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

  Dr.Loser (CZ1) napsal(a):

  Podle síly obránce to asi nebude. Dnes jsem zkušebně trhl se svojí silou dolů a útočník dostal o několik set bodů míň. Já za obranu měl těch kouzel vždy stejně - vyhrál jsem proti minimálnímu útoku. Když však na mě šel FULL útok, tak za vyhranou obranu byl těch kouzel čtyřnásobek.


  Nějaký systém v tom bude. Nicméně obtížně ovlivnitelný. Celí měniči jsou parodií na jakoukoliv strategii a dají se považovat za výsměch těm pár hráčům, kteří se snaží při hře ještě chvilkama přemýšlet.


   Snížení síly jsi provedl před načtením nových cílů? Před 1:00? V ten čas tě to zařadí podle tvé síly do nějaké skupiny a podle toho pak získáváš i body. Čím jsi výš, tím máš větší šanci na lepší výsledek.
  Balík4 @ cs 1
 • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
  upraveno 31.05.2018
  Nejsem moc zkušený, ale i tak jsem žádný systém v počtu bodů z obrany neobjevil. Jen mě zarazilo, že to někdy dá vysoké číslo a není zjevná žádná příčina. Kdo není náročný, vystačí si s minimálkami a je to jistý postup. Sice není rychlý, ale zatím funguje.
  Lien Rag

  "Je to rebel !"
   ;-)


Sign In to comment.