Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Meňavci - Obrana

Podľa čoho sa prideľujú prívesky meňavcov pri obrane?
Kolko ich môžem získať minimálne a maximalne?


Ali: GLADIATORS  Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,7M

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

 • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,684
  upraveno 26.05.2018
  To nikdo neví podle čeho se to přiděluje, Někdo tvrdí, že podle síly obránce, nekdo podle náhody. Já myslím, že je to náhodné...
  Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

 • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 376
  Ja som tých príveskov za obranu získal: 25 a 50 alebo 70 ked ide full útok.
  Ali: GLADIATORS  Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,7M
 • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,315

  Dr.Loser (CZ1) napsal(a):

  Podle síly obránce to asi nebude. Dnes jsem zkušebně trhl se svojí silou dolů a útočník dostal o několik set bodů míň. Já za obranu měl těch kouzel vždy stejně - vyhrál jsem proti minimálnímu útoku. Když však na mě šel FULL útok, tak za vyhranou obranu byl těch kouzel čtyřnásobek.


  Nějaký systém v tom bude. Nicméně obtížně ovlivnitelný. Celí měniči jsou parodií na jakoukoliv strategii a dají se považovat za výsměch těm pár hráčům, kteří se snaží při hře ještě chvilkama přemýšlet.


   Snížení síly jsi provedl před načtením nových cílů? Před 1:00? V ten čas tě to zařadí podle tvé síly do nějaké skupiny a podle toho pak získáváš i body. Čím jsi výš, tím máš větší šanci na lepší výsledek.
  Balík4 @ cs 1
 • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
  upraveno 31.05.2018
  Nejsem moc zkušený, ale i tak jsem žádný systém v počtu bodů z obrany neobjevil. Jen mě zarazilo, že to někdy dá vysoké číslo a není zjevná žádná příčina. Kdo není náročný, vystačí si s minimálkami a je to jistý postup. Sice není rychlý, ale zatím funguje.
  Lien Rag

  "Je to rebel !"
   ;-)


Sign In to comment.