Meňavci - Obrana

Podľa čoho sa prideľujú prívesky meňavcov pri obrane?
Kolko ich môžem získať minimálne a maximalne?

Meno: forever wild
Ali: Čierna Brada   
Lvl: 450
Česť :1786
Moc cca : 1M

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,066CZ1
    upraveno 26.05.2018
    To nikdo neví podle čeho se to přiděluje, Někdo tvrdí, že podle síly obránce, nekdo podle náhody. Já myslím, že je to náhodné...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01, jsem potomek slavného gladiátora Spartaka. Tak jako on bojuji po boku druhů, proti nepřátelům všeho druhu. :D Hraji na serveru Cz1, učím se rychle a učím naší alianci. :)

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Ja som tých príveskov za obranu získal: 25 a 50 alebo 70 ked ide full útok.
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,287

Dr.Loser (CZ1) napsal(a):

Podle síly obránce to asi nebude. Dnes jsem zkušebně trhl se svojí silou dolů a útočník dostal o několik set bodů míň. Já za obranu měl těch kouzel vždy stejně - vyhrál jsem proti minimálnímu útoku. Když však na mě šel FULL útok, tak za vyhranou obranu byl těch kouzel čtyřnásobek.

Nějaký systém v tom bude. Nicméně obtížně ovlivnitelný. Celí měniči jsou parodií na jakoukoliv strategii a dají se považovat za výsměch těm pár hráčům, kteří se snaží při hře ještě chvilkama přemýšlet.

Snížení síly jsi provedl před načtením nových cílů? Před 1:00? V ten čas tě to zařadí podle tvé síly do nějaké skupiny a podle toho pak získáváš i body. Čím jsi výš, tím máš větší šanci na lepší výsledek.
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,923
    upraveno 31.05.2018
    Nejsem moc zkušený, ale i tak jsem žádný systém v počtu bodů z obrany neobjevil. Jen mě zarazilo, že to někdy dá vysoké číslo a není zjevná žádná příčina. Kdo není náročný, vystačí si s minimálkami a je to jistý postup. Sice není rychlý, ale zatím funguje.
    Lien Rag

Sign In to comment.