Domů Oficiální soutěže na fóru

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Vlk " Arsu Cani "

Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218

Hoj všem.

Než vám představím našeho vlka, dovolil bych si menší pohled do zákulisí výběru.

Nejprve mě obě holky z týmu pověřili tím, ať jdu nějakého toho vlka sehnat. Šel jsem tedy logicky obhlídnout vlčí závody a vybrat favorita. Zaujal mě jeden borec. Měl zcela odlišný styl od ostatních, což mě oslovilo a tak jsem ani vteřinu neváhal a onoho borce si přivlastnil. Když jsem ho dovedl k děvčatům z našeho týmu, dostal jsem od jedné takového lepara přes levou půlku obličeje, že jsem šel do vrtule. Facar do druhý strany od druhé můj točivý pohyb zastavil. Hlupáku!!! Bylo slyšet na míle daleko. Tohle je vlk?!! To zvíře se do závodů jen připletlo, nebyl logicky jeho součástí!  Křičeli na mě, jako bych něco zlého udělal. :(  Nenechali si vysvětlit, že ač né vlk, své nesporné kvality má.


Jen se podívejte, co dělá při pročítání popisku vlka predatorů. Tvrdé řečičky ho nezastaví, ale naopak.

No, neuspěl jsem, tak jsem naopak já vyslal holky. Po nějaké době se vrátili s vlkem. Holky, než něco o něm řekli, nechali mě vyměnit trenky - to jen tak, opravdu sem ze z pohledu na něj to, no víte co. Jestli to někdo říká, není to pravda!  
Pak holky spustili: To je „Arsu Cani“ Je to zlatíčko, nějakou chvíli trénovaný v LO. Miluje děti, v misce na jídlo a údajně když se okoření kočárky tak ty si dá klidně taky. Bohužel útočí skoro na vše a jeho agresivita nejde tlumit ani lékama. Teda pár fíglů je, ale ty znaj jen v LO a náš tým.

Věřím, že moderátorský tým našeho vlka do závodů pustí i když ukazuje na jasnou převahu.

Za celý tým
Cheero ( Číro )
Komentáře

  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    Arsu makej, běž, ale soupeře zatím nejez. To až za cílovou páskou, tak šup ať si první a čekáš na ty štěnata s otevřenou tlamou! Bude sváča! Makej!  B)

Sign In to comment.