Diskuze - Hotfix a problémy s přihlášením

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze ke květnové aktualizaci.
«1345

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Kolem 10, to vyšlo.
    Zhruba 30min. Noo, záleží, co u GGS je zhruba:-)
    Každopádně, již ten den, co máme čekat něco vééééééééééééééélkéééééého. Už se to dozvíme???
    Strad75 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,979CZ1
    Už sem si to přečetl. Chtěl sem se zeptat, kdy ten pokus o masturbaci skončí odhadem. Ok 30 minut je dobrý..
    Lien Rag

• Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    ahoj ten hotfix ještě pořád je nebo ne?pořád mi to ukazuje údržbu
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 24.04.2018
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    No je oznamenie, že jedlo je pozastavené do 12tej, lebo sa niektorí nevedia prihlásiť na hru... takže sa to zrejme prekvapivo predĺži :-)
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    asi ještě je mě také ukazuje udržbu

„Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) Komentářů: 914CZ1
    zapomněli říct, že půjdou taky na odjed B) 

vronny (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):

vronny (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):

tak se opět soudruhům z NDR něco povedlo:D:D
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    mě se líbí že dokážou využít ten jalový čas mezi akcemi  :) :) :) :)  ale mohli nechat alespoň počkat na konec kolosu 
    BraveIlonka @ cs 1
  • terkl (CZ1)terkl (CZ1) Komentářů: 4
    do 12 jste zastavily spotřebu jídla co když musím jít  do práce a mám jídla nedostatek a kvuli tomu že se mi nejde se přihlásit ani žádné nevyjezdím zase mi zbytečně pochcípají panáčci 
    terkl (CZ1) napsal(a):
    do 12 jste zastavily spotřebu jídla co když musím jít  do práce a mám jídla nedostatek a kvuli tomu že se mi nejde se přihlásit ani žádné nevyjezdím zase mi zbytečně pochcípají panáčci 

taky mám info od kolegy že se jeho přítelkyni nejde přihlásit na hru přihlašuje se přes fb a nejde jí to GGS by to mělo opravit teda když to některým neustále nejde
  • terkl (CZ1)terkl (CZ1) Komentářů: 4
    ted je zmražený jídlo do 13:30 a co mi to pomůže když měla být aktualizace do (dejme tomu do 11) jídlo jsem měl na 3 hodiny a namísto toho co by jsem si od 11 do půl 1 navozil sklady tady sedím a pročítám jak se to jen protahuje .. By mě zajímalo kdo mi ten sklad naplní když budu v práci 

Tak a aby Ti, co se na hru, sic až ve 12, dostali, nezáviděli těm, co maj "volno", tak nám to nyní vypnou všem...
    Strad75 @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    doufám že je to špatnej vtip - co ještě chtějí aktualizovat?

BraveIlonka @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Jako ja uz hral asi od 11. a ted je znovu aktulka, asi skrz tu nemoznost se prihlasit

doufám že je to špatnej vtip - co ještě chtějí aktualizovat?

Všechno:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 117CZ1

⏰ Tik tak – velký den je tady! ⏰

Kur.. Pře hotfixem sem jezdil Chána za 36, po ten samej chán, to samé nastavení a najednou 61-69-80.
    Kde je zas chyba???
    Strad75 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kur.. Pře hotfixem sem jezdil Chána za 36, po ten samej chán, to samé nastavení a najednou 61-69-80.
    Kde je zas chyba???
    Zkus si ho znova špehnout, občas je tam staré špio ale už nové nastavení.... zlobí to...

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Zase soudruzi z NDR udělali nějakou chybu.Vyskočím z účtu a když se chci přihlásit trvá to dlouho,vyhazuje to z mapy na hrad.A při přihlašování to chce furt heslo.Přitom stačilo se jen přihlásit.Němci vy už to nehulte a dejte to do pořádku.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • FERRI69 (CZ1)FERRI69 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Kuwa..může mi někdo říci,proč se stále nemohu přihlásit ke hře?....DOŠLO K CHYBĚ,ZKUSTE SE PŘIHLÁSIT ZA PÁR MINUT...
Sign In to comment.