Diskuze ke květnové aktualizaci

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)
«1310

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 683CZ1
    tak trošku tady nevidím ten krunýř co jsme díky chybě dostali v cizácích jako první odměnu...to je kus vybavení k ničemu nebo bude někde jinde v jiném setu??? 
    Mik Mak
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 117CZ1
    tak trošku tady nevidím ten krunýř co jsme díky chybě dostali v cizácích jako první odměnu...to je kus vybavení k ničemu nebo bude někde jinde v jiném setu??? 

Když se na ten krunýř podíváš, tak zjistíš, že ho v naprosté tichosti vyjmuli z velmi zajímavého setu a udělali z něj položku zbytečně zabírající místo ve skladu. Na velitele bych fakt něco takového nenasadil.

Nicméně, když už jsme jej jejich chybou získali, tak ho prý můžeme používat....

no právě to mě zajímalo :D :D :dizzy:

když už jsme ho dostali tak ho rychle vyměnili aby jsme vlastně náhodou nedostali něco zadara  :D :D :D
    Mik Mak
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    tak zatim jsem z toho trochu rozpacitej
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    Vypadá to fajn, ale známe GGS... :)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

petitlup (CZ1) napsal(a):
    trochu?????

tak já teda hodně....proč je to omezeno jen na cizoně a krkny a ten druhý na beri??? proč je proboha v krknách odměnou velitel na Beri???
    Mik Mak
  • LegendMan (CZ1)LegendMan (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Vtipne ..... Neviem ako vy ale mne to bude na dve veci .....Mohli by  vymyslieť niečo zaujímavejšie...
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Beru velitele na nomady (teda spis jen na chana, kdyz je malo urychlovaku), beru velitele ne beri, ten bonus je tam relativne zajimavej, ale jestli si nekdo mysli, ze budu skladovat zvlastni velitele na cizaky, kde jich potrebuju 10, to fakt ne.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Beru velitele na nomady (teda spis jen na chana, kdyz je malo urychlovaku), beru velitele ne beri, ten bonus je tam relativne zajimavej, ale jestli si nekdo mysli, ze budu skladovat zvlastni velitele na cizaky, kde jich potrebuju 10, to fakt ne.
    Přesně tak, ty sety nejsou špatné ale mají nějaké chyby..
    Na chána - pro člověka co nekupuje ruble téměř nedosažitelný..
    Na krkavce a cizáky - zbytečný, a to fakt hodně.. bral bych to kdyby byly hrady jen 4, ale je jich 10, takže tak.
    Na Beri - to zní asi jako jediný tak nějak rozumně a fajn, no uvidíme..

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Přesně tak, ty sety nejsou špatné ale mají nějaké chyby..
    Na chána - pro člověka co nekupuje ruble téměř nedosažitelný..
    Na krkavce a cizáky - zbytečný, a to fakt hodně.. bral bych to kdyby byly hrady jen 4, ale je jich 10, takže tak.
    Na Beri - to zní asi jako jediný tak nějak rozumně a fajn, no uvidíme..

Bych jen podotkl, že hrdina už lze koupit za desky. Mimo téma, jistě sis hezky odpočinul od hry a nebyl tu. Jinak bys to nepsal. Proto tě zdravím a vítám zpět.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Pokud jde o vybavení, ptala jsem se, proč k tomu nebylo alespoň ofiko... zítra se zeptám znovu :D

trochu?????

tak já teda hodně....proč je to omezeno jen na cizoně a krkny a ten druhý na beri??? proč je proboha v krknách odměnou velitel na Beri???
    Pokud jde o omezení vybavení - podle posledního twitche je tohle cesta, kterou chtějí jít (tedy mít poměrně úzce specializované sety)...
    A proč je u krkavců set na Beri... je to sice neobvyklé, na druhou stranu, je to tak špatné/vadí to něčemu? :)
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    pochopil jsem to správně, velitel krkavec bude naprodej jako kastl z nomádů?
    kde a za co? cizáci ani krkouni nemají obchodníka, ani žádnou měnu
    taky ho hodlají prodávat za ruble a vytuněného na max?
    určitě to potěší ty, co ho tak pracně získali :D

Zoe napsal(a):
    Pokud jde o vybavení, ptala jsem se, proč k tomu nebylo alespoň ofiko... zítra se zeptám znovu :D

trochu?????

Pokud jde o omezení vybavení - podle posledního twitche je tohle cesta, kterou chtějí jít (tedy mít poměrně úzce specializované sety)...
    A proč je u krkavců set na Beri... je to sice neobvyklé, na druhou stranu, je to tak špatné/vadí to něčemu? :)
    ne že by to vyloženě něčemu vadilo....ale je prazvláštní mít plnou pusu řečí o tom jak chtějí podpořit boje hráčů mezi sebou a při tom už i ten jediný poměrně snadno dostupný velitel co na hráče šel použít je pryč a místo něj se dosadí "úzce specializovaný set". Jinými slovy už nestačí dokupovat si prostředky pokud jich je na útoky málo ale teď bude potřeba dokupovat i velitele nebo si počkat poměrně delší dobu na třeba slonovinu nebo měniče...
    Mik Mak
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    A tahle aktulka má být jako to avizované "obrovské překvapení"?
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Takže pokud dobře chápu tak krkavec i cizák budou u obchodníka asi za rubíny /jelikož nemají měnu/ a už nebudou v akcích. Pokud to bude za rubíny, tak to bude docela k smíchu. Nevím, jak moc se nové sety dají využít pro  hrady normálních hráčů (ale vzhledem k tomu, že už se moc nebojuje, možná je otázka mimo téma). Nezkoumala jsem, jak moc to bude osekané vzhledem ke speciálním bonusům. Hlavně si myslím, že je to docela nevýhoda pro menší levly, pro které byl nejlépe sehnatelný veloš na normální hráče právě cizák a kteří na něm pracují a zbytek budou muset asi vysolit v rubínové měně. Nakonec  kdy bude v plánu rozšířit velitelství? Takhle jde set po setu a není to kam strkat.
    upraveno 23.04.2018
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jak moc se nové sety dají využít pro  hrady normálních hráčů (ale vzhledem k tomu, že už se moc nebojuje, možná je otázka mimo téma). Nezkoumala jsem, jak moc to bude osekané vzhledem ke speciálním bonusům. Hlavně si myslím, že je to docela nevýhoda pro menší levly, pro které byl nejlépe sehnatelný veloš na normální hráče právě cizák a kteří na něm pracují a zbytek budou muset asi vysolit v rubínové měně. Nakonec  kdy bude v plánu rozšířit velitelství? Takhle jde set po setu a není to kam strkat.
    On ten velitel na cizáky by v zásadě šel osadit vlastními šutry, pokud se smíříš s menší slávou, tak i vlastním ksichtem, ten berimondský nakonec možná taky, pak by asi na hráče použitelný být mohl, i když cizák to nebude. Hlavně ale, když uvážíš za kolik bodů je nomádský velitel, pochybuji, že tohle bude pro nováčky dosažitelné.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    upraveno 23.04.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jak moc se nové sety dají využít pro  hrady normálních hráčů (ale vzhledem k tomu, že už se moc nebojuje, možná je otázka mimo téma). Nezkoumala jsem, jak moc to bude osekané vzhledem ke speciálním bonusům. Hlavně si myslím, že je to docela nevýhoda pro menší levly, pro které byl nejlépe sehnatelný veloš na normální hráče právě cizák a kteří na něm pracují a zbytek budou muset asi vysolit v rubínové měně. Nakonec  kdy bude v plánu rozšířit velitelství? Takhle jde set po setu a není to kam strkat.
    On ten velitel na cizáky by v zásadě šel osadit vlastními šutry, pokud se smíříš s menší slávou, tak i vlastním ksichtem, ten berimondský nakonec možná taky, pak by asi na hráče použitelný být mohl, i když cizák to nebude. Hlavně ale, když uvážíš za kolik bodů je nomádský velitel, pochybuji, že tohle bude pro nováčky dosažitelné.
    Aha, už jsem to pochopila :D . Myslela jsem, že to bude akorát vyměněné za cizáka ( myslím stejný počet bodů/ 1ks nového setu) :) Tak to potom budu zvědavá za kolik bodů to bude, ale máš pravdu, pochybuji, že to nováčci nahrají takže pro ně to bude v zásadě k ničemu :/ 
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Aha, už jsem to pochopila :D . Myslela jsem, že to bude akorát vyměněné za cizáka ( myslím stejný počet bodů/ 1ks nového setu) :) Tak to potom budu zvědavá za kolik bodů to bude, ale máš pravdu, pochybuji, že to nováčci nahrají takže pro ně to bude v zásadě k ničemu :/ 
    O výměně bych opravdu pochyboval, což ale nezaručuje, že cizák nezmizí, u nomádů se taky s přidáním nových odměn změnili i staré, i když to myslím nebylo oznámeno. No ale trocha optimismu neuškodí :D

Sign In to comment.