Vytvořil jsem stránku GGE Guide + končím se spamami

ahoj, zase spamuju xD ale chcu jen oznámit že jsem vytvořil stránku na které budou jednoho dene vše o gge: https://goodgame-empire-guide0.webnode.cz
HELLO I MADE AN WEB GUIDE ABOUT GGE, THERE ARE ONLY FEW THINGS BUT IT WILL GROW!

THERE IS LIST OF ALL LOOKS!!!!

WEB: https://goodgame-empire-guide0.webnode.cz
«1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ahoj,
    můžu otázku? Proč je to v angličtině? :D 

Mimochodem pokud jde o anglické stránky, mohu komukoli doporučit stránku @BM ang1243 http://ultimategge.co.uk/ :)
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Zdravím, když teda chceš něco tvořit, tak prosím česky, kdo to má pořád překládat. Support chce angličtinu, návody jsou většinou v angličtině, test server chce angličtinu a pokud chceš dělat rozsáhlejší návody, rady atp, co by si měli zde lidé přečíst (pokud to teda bude mít hlavu a patu) tak jedině česky. Spousta hráčů anglicky neumí,  tak proč to dělat v angličtině a dávat to sem do českého/slovenského serveru. 
  • Klusimo (CZ1)Klusimo (CZ1) Komentářů: 41
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, když teda chceš něco tvořit, tak prosím česky, kdo to má pořád překládat. Support chce angličtinu, návody jsou většinou v angličtině, test server chce angličtinu a pokud chceš dělat rozsáhlejší návody, rady atp, co by si měli zde lidé přečíst (pokud to teda bude mít hlavu a patu) tak jedině česky. Spousta hráčů anglicky neumí,  tak proč to dělat v angličtině a dávat to sem do českého/slovenského serveru. 

Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Mimochodem pokud jde o anglické stránky, mohu komukoli doporučit stránku @BM ang1243 http://ultimategge.co.uk/ :)
    Víte proč je to v angličtine? protože to jsou mezinárodní stránky

HELLO I MADE AN WEB GUIDE ABOUT GGE, THERE ARE ONLY FEW THINGS BUT IT WILL GROW!

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

Zoe napsal(a):
    Ahoj,

a nemělo by to mezinárodní mít koncovku .com a být vyvěšeno jinde? :D  Tady jsme na cz-sk foru :))))

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

Zoe napsal(a):
    Ahoj,

a nemělo by to mezinárodní mít koncovku .com a být vyvěšeno jinde? :D  Tady jsme na cz-sk foru :))))
    zásah přímo na komoru  :D :D :D
    Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Klusimo, obávám se, že když uděláš stránky v angličtině na české doméně, může to být chápáno jako server pro cizince žijící na území ČR. :smiley:  Kdybych byl záškodník a chtěl ti poradit něco, co ti zajistí opak návštěvnosti a populárnosti, bylo by to právě tohle. :smiley:  Pokud vytváříš něco pro tvé dlouhé chvíle, co budeš mít sám pro sebe proč ne. Evidentně místo hraní ( tím myslím fakt hraní ) téhle hry máš oblibu spíš ve věcech okolo, co jasně ukázal tvůj návrh, ve kterém dáváš najevo, že nejsi pro rubín pomalu ochotný ani kliknout a když ti tato logika úspěch a měnu nepřinese, tak by jí logicky ( jak jinak ) neměl mít ani ten co hru opravdu hraje. :smile: Proto taky tvé zaujetí mega druhy armády, kterou by si zde rád viděl, oproti hráčům, kteří jsou total na nervy z toho, že do pár oken jejichž počet nepřevyšuje počet druhů ( a grafických rozdělení ) armády, musí narvat ve chvilince s co nejméně kliky armu, kterou potřebujou rychle odeslat, aby ihned a taky v rychlosti seskládali další útok z různých trpaslíků, armíků s kapucama, podivnym hárem atd. ( jakoby u děsa veterána nestačilo, že vypadá jak zrzavej Elvis ) a ten taky rychle odeslat, aby hned cpal další útok další dlouhou chvílí grafiků. Nicméně ti přeju aby tě to bavilo a dalo to, co od toho očekáváš.
    Hodně úspěchů.

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Klusimo, obávám se, že když uděláš stránky v angličtině na české doméně, může to být chápáno jako server pro cizince žijící na území ČR. :smiley:  Kdybych byl záškodník a chtěl ti poradit něco, co ti zajistí opak návštěvnosti a populárnosti, bylo by to právě tohle. :smiley:  Pokud vytváříš něco pro tvé dlouhé chvíle, co budeš mít sám pro sebe proč ne. Evidentně místo hraní ( tím myslím fakt hraní ) téhle hry máš oblibu spíš ve věcech okolo, co jasně ukázal tvůj návrh, ve kterém dáváš najevo, že nejsi pro rubín pomalu ochotný ani kliknout a když ti tato logika úspěch a měnu nepřinese, tak by jí logicky ( jak jinak ) neměl mít ani ten co hru opravdu hraje. :smile: Proto taky tvé zaujetí mega druhy armády, kterou by si zde rád viděl, oproti hráčům, kteří jsou total na nervy z toho, že do pár oken jejichž počet nepřevyšuje počet druhů ( a grafických rozdělení ) armády, musí narvat ve chvilince s co nejméně kliky armu, kterou potřebujou rychle odeslat, aby ihned a taky v rychlosti seskládali další útok z různých trpaslíků, armíků s kapucama, podivnym hárem atd. ( jakoby u děsa veterána nestačilo, že vypadá jak zrzavej Elvis ) a ten taky rychle odeslat, aby hned cpal další útok další dlouhou chvílí grafiků. Nicméně ti přeju aby tě to bavilo a dalo to, co od toho očekáváš.
    Hodně úspěchů.
    Víte co bych rád řekl?   To že kdysi bylo toto forum přátelské ale nyní...  to je až smutné. A toto téma jsem dal na více forumech a byl to experiment! , konkrétně na Německý a Anglicky a Slovenský. Toto forum mě sklamalo, Angličané radši nic neřekli, Slováci Jakš takš a Němci jsou přátelští! a proto jsem až skoro zhnusen    :'(

• Opravdu jsi dal toto téma na Slovenský forum?
    Opravdu?

Neboj, Klusimo. Já nejsem nepřátelský. Fakt ne...
    Každej jsme ňákej. Já třeba nemám rád bláboly...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Pokud chceš dělat stránky v angličtině, nikdo ti nebrání, ale bude to jen dávno existující v novém kabátě. Naproti tomu v češtině pořádně existují jen návody na fóru, které se moc nedaří dodělávat, takže má mnohem větší smysl v ní dělat něco dalšího. Je to tvoje stránka a tvoje rozhodnutí, ale přemýšlej o tom.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) Komentářů: 572SK1
    Keby som mal cas a vsetky podklady ku tomu, tak uz dlhsie premyslam nad nejakou tou webovou strankou co sa tyka empire. Kedysi to byvalo a bolo tam viacmenej vsetko, pod palcom to mali hraci z CZ servera. 
    lvl 70
    MartinK268 (SK1) napsal(a):
    Keby som mal cas a vsetky podklady ku tomu, tak uz dlhsie premyslam nad nejakou tou webovou strankou co sa tyka empire. Kedysi to byvalo a bolo tam viacmenej vsetko, pod palcom to mali hraci z CZ servera. 
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Pokud chceš dělat stránky v angličtině, nikdo ti nebrání, ale bude to jen dávno existující v novém kabátě. Naproti tomu v češtině pořádně existují jen návody na fóru, které se moc nedaří dodělávat, takže má mnohem větší smysl v ní dělat něco dalšího. Je to tvoje stránka a tvoje rozhodnutí, ale přemýšlej o tom.
    Víte co? Sežente mě česká jména vzhledů: Cloud maker, vzhled za rubíny, vzhledů z podsvětí a jiných vzhledů a klidně udělám český web 

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Jde o to, jak už bylo mimo jiné napsáno, že kvalitních návodů v angličtině není málo - kdežto v češtině/slovenštině o ně nouze je. A bohužel většina lidí tady těm anglickým nerozumí.

Klusimo (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hodně úspěchů.
    Víte co bych rád řekl?   To že kdysi bylo toto forum přátelské ale nyní...  to je až smutné. A toto téma jsem dal na více forumech a byl to experiment! , konkrétně na Německý a Anglicky a Slovenský. Toto forum mě sklamalo, Angličané radši nic neřekli, Slováci Jakš takš a Němci jsou přátelští! a proto jsem až skoro zhnusen    :'(
    Máš pravdu, slovenské fórum je skvělé! :Cool: mimochodem můžeš využívat jaké jazykové fórum chceš, nikdo tě určitě nenutí být tady, pokud se ti jinde líbí víc :)

Klusimo (CZ1) napsal(a):
    MartinK268 (SK1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Víte co? Sežente mě česká jména vzhledů: Cloud maker, vzhled za rubíny, vzhledů z podsvětí a jiných vzhledů a klidně udělám český web 
    O to právě jde - když chceš dělat návod, nejde říct “sežeňte mi tohle, tohle a tohle”... to by ho rovnou mohl napsat ten člověk sám. Jde o to si to všechno sám zjistit - ideálně přímo ze hry, když to nejde tak zkusit to info někde vyhledat :)
    upraveno 07.04.2018
    Němci jsou možná přátelští protože jim nespamuješ pořád forum dotazy co najdeš v historii. 

Jinak, měnič mraků je ten hrad co je na mračném polštáři, žezlo démona (pekelný hrad), písky času (vzhled armády - ohnivá stopa),.. že bych to extra potřebovala, přesný název stejně nikdo neřeší, stačí obrázek a hrubý popis, kde to najít

Ale okey:
    Demon specter= žezlo démona
    Cowbell of confusion= kravský zvonec zmatení /ano asi to není přesný název ale podle obrázku to snad pozná každý/
    Sand of the end time= písky konce času 
    Stone shifter= není na to akce nyní takže ano přesný název neznám, kamenný něco :D prostě pro mě vzhled jehož jméno si dokážu v akci najít a podle obrázku to každý pozná
    Rabbit trinket= králičí cetka, alias to blbé vejce anebo vzhled pos... hradu 
    Leprechaun mask= maska leprikona, prostě ten zelený klobrc, stejně tomu jinak nikdo neříká :) 

Sundial of the Just = sluneční hodiny spravedlivých (už mě to nebaví přepisovat)

Cloudmaker = měnič mraků

Wand of Disguise = hůlka (taky přesný název nevím, o haloweenu jsem to ještě neviděla) 

Spokojen? Tak šup když si to chtěl dělat, tak na tom makej dál :) Anebo né, založ si hrad na DE serveru a spamuj je tam, oni budou rádi, už tam máš hodně like a na český návod se vybodni :) 

Ps: 
     A toto téma jsem dal na více forumech a byl to experiment! , konkrétně na Německý a Anglicky a Slovenský .... Na anglickém to není a Slováci sdílí forum s Čechama. , jo a ještě je test server forum :) Takže ano na DE to je, ale to je asi tak všechno. 
    Němci jsou možná přátelští protože jim nespamuješ pořád forum dotazy co najdeš v historii. 

Jinak, měnič mraků je ten hrad co je na mračném polštáři, žezlo démona (pekelný hrad), písky času (vzhled armády - ohnivá stopa),.. že bych to extra potřebovala, snad každý není tak blbý aby si přečetl vzhledy v obchodu za rubíny zvlášť když tam má hodiny už u toho.To samé u akce. Přesný název seženeš i překladem. 

Ale okey:
    Demon specter= žezlo démona
    Cowbell of confusion= kravský zvonec zmatení /ano asi to není přesný název ale podle obrázku to snad pozná každý/
    Sand of the end time= písky konce času 
    Stone shifter= není na to akce nyní takže ano přesný název neznám, kamenný něco :D prostě pro mě vzhled jehož jméno si dokážu v akci najít a podle obrázku to každý pozná
    Rabbit trinket= králičí cetka, alias to blbé vejce anebo vzhled pos... hradu 
    Leprechaun mask= maska leprikona, prostě ten zelený klobrc, stejně tomu jinak nikdo neříká :) 

Sundial of the Just = sluneční hodiny spravedlivých (už mě to nebaví přepisovat)

Cloudmaker = měnič mraků

Wand of Disguise = hůlka (taky přesný název nevím, o haloweenu jsem to ještě neviděla) 

Spokojen? Tak šup když si to chtěl dělat, tak na tom makej dál :) Anebo né, založ si hrad na DE serveru a spamuj je tam, oni budou rádi, už tam máš hodně like a na český návod se vybodni :) 
     :o no comment  :D a navíc jsem chtěl říct díky ale to mě zabolelo u srdecka :'( a chci říct že ten můj návod bude v angličtině a kašlu na to kolik jich je protože to jsou návody jak co dělat a ne co to je a navíc existuje kouzelná věc která se jmenuje Google Translator

postarám se o to, že můj návod bude top a bude na něm hodně Neli vše  >:)

Jo vytvoř téma jak nejlépe bránit hrad a všechny možnosti obrany a útoku. V tom pořád plavu, nikde to pořádně není ani by to  asi nebylo lehké (myslím skoro nemožné)  zpracovat a je to asi nejpřínosnější pro hráče + sety velitelů/kastelánů a možnost kombinování když někdo set nevyjede.. Ale když tam budeš mít vše, tak až vypracuješ toto téma, dej vědět :)  
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Nie je to zlý nápad, len škoda, že je to v angličtine, 90% hráčom je to k ničomu.

K empire bola tušim stránka na herne, pomerne dost rozsiahla, len skončila, čo bola škoda.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    Klusimo (CZ1) napsal(a):
    ahoj, zase spamuju xD ale chcu jen oznámit že jsem vytvořil stránku na které budou jednoho dene vše o gge: https://goodgame-empire-guide0.webnode.cz

Je super že se o něco pokoušíš ,ale pro 99% hráčů zde je to(slušně řečeno) na nic
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

Je super že se o něco pokoušíš ,ale pro 99% hráčů zde je to(slušně řečeno) na nic
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Nie je to zlý nápad, len škoda, že je to v angličtine, 90% hráčom je to k ničomu.

K empire bola tušim stránka na herne, pomerne dost rozsiahla, len skončila, čo bola škoda.
    Existuje kouzelná věc jménem Google Překladač

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Klusimo (CZ1) napsal(a):
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

yaponec (SK1) napsal(a):

Tak kdyz uz prekladac, tak pujdou na daleko lepsi stranky. A nic kouzelneho na nem nevidim.
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Klusimo (CZ1) napsal(a):
    Klusimo (CZ1) napsal(a):

yaponec (SK1) napsal(a):

Tak kdyz uz prekladac, tak pujdou na daleko lepsi stranky. A nic kouzelneho na nem nevidim.
    Pane bože, jsi hluchý nebo co? JA TO TEPRVE TVOŘÍM!

Sign In to comment.