Vesnice a prémium základny

Chci tímto požádat GGS aby zpřísnilo boj proti tak zvaným mulťákům....uvolní se tím hromada vesnic/základen pro nové hráče které hra bude více bavit,když budou mít do začátku aspoň nějakou šanci se někam dopracovat.

Můj návrh: resetovat všem hesla a nové  hesla poslat na registrovaný e-mail k danému hradu (toto by mělo být ohlášeno  s nějakým předstihem).
Je zde spousta hradů ke kterým je jen heslo.Jsou to tzv. farm.ali,kterých je na mapě nepočítaně a zabírají jen místo.
Dnes když už není možnost rabovat/přeposílat prostředky a ani je nejde použít ke klání aliancí,tak jen drží vesnice a základny  pro dobrý pocit majitelů těchto mrtvol, asi podle hesla co mám já nemůže použít nikdo jiný.
Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
«1345

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Chci tímto požádat GGS aby zpřísnilo boj proti tak zvaným mulťákům....uvolní se tím hromada vesnic/základen pro nové hráče které hra bude více bavit,když budou mít do začátku aspoň nějakou šanci se někam dopracovat.

Můj návrh: resetovat všem hesla a nové  hesla poslat na registrovaný e-mail k danému hradu (toto by mělo být ohlášeno  s nějakým předstihem).
    Je zde spousta hradů ke kterým je jen heslo.Jsou to tzv. farm.ali,kterých je na mapě nepočítaně a zabírají jen místo.
    Dnes když už není možnost rabovat/přeposílat prostředky a ani je nejde použít ke klání aliancí,tak jen drží vesnice a základny  pro dobrý pocit majitelů těchto mrtvol, asi podle hesla co mám já nemůže použít nikdo jiný.
    Má to jednu velkou vadu.  Na forum nechodí celá mapa (kdyby taková věc teoreticky měla proběhnout). i kdyby něco takového ohlásili pár dnů předem ve hře, pro ty hráče kteří se přihlašují třeba jen na víkend a někdy i méně by taková akcička byl slušný šok, protože by absolutně netušili co se děje. A málokoho v tu chvíli napadne koukat na registrační mail;)

• B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    toto by se dalo ohlásit třeba týden dopředu a ti co tu v tu dobu nebudou požádají o nové heslo a tím mrknou do e-mailu(když ho mají) a zjistí že tam nové heslo už je..no problema
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    A s hráči, co si svůj registrační email nepamatují budeš dělat co?

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    jak nepamatují??to je někdo takovej hlupák že neví jaký mé mejl?? je to jen hodně řečí že to nejde ....mejl určitě může zaniknout z důvodu nepoužívání ale nikdo není takovej blbec aby nevěděl jaký byl název zakládajícího mejlu,což by mohlo stačit jako důkaz že je to majitel onoho hradu.
    Byses divil :-D Takových hráčů je ve hře dost bez ohledu na to, jak divné ti to přijde.

ps: je spousta řečí jak to nejde udělat a proč to nejde...NIKDY NEŘÍKEJ ŽE NĚCO NEJDE,PROTOŽE JEDNOU PŘIJDE NĚKDO KDO NEVÍ ŽE TO NEJDE A UDĚLÁ TO.
    Super, udělej to :-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 06.04.2018
    gamina (CZ1) napsal(a):

Má to jednu velkou vadu.  Na forum nechodí celá mapa (kdyby taková věc teoreticky měla proběhnout). i kdyby něco takového ohlásili pár dnů předem ve hře, pro ty hráče kteří se přihlašují třeba jen na víkend a někdy i méně by taková akcička byl slušný šok, protože by absolutně netušili co se děje. A málokoho v tu chvíli napadne koukat na registrační mail;)
    Promiň Gami, ale já tam těch vad vidím více:
    1. Leafeon (CZ1) napsal(a):
    A s hráči, co si svůj registrační email nepamatují budeš dělat co?
    přesně, hráčů, kteří si založí e-mail kvůli registraci a následně jej zapomenou je docela dost
    2. Opravdoví mulťáci si samozřejmě založili každý hrad na zvláštní e-mail (který znají a mají k němu přístup) a tudíž tebou navrhované řešení se v jejich případě mine účinkem
    3. Je vysoce pravděpodobné, že ne všem daný e-mail s resetetovaným heslem dojde - problémy s automatickým přesunutím do spamu či zablokováním daného e-mailu od GGS stále nejsou vyřešeny
    4. Dovedeš si představit, kolik chyb a jaký chaos by vznikl hromadným resetem všech hesel na všech serverech?

Albi70 @ cs 1
    tato hra je od začátku prezentována jako hra zdarma takže nutit někoho k nakupování by to celé popřelo,ale konečně někdo kdo zapřemýšlel.

bojím ...čeho? 
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Bombonku, chápu, že ti mulťáky vadí, mě taky. Je ale třeba trochu reálný návrh. Proč tvůj návrh nemůže obstát ti tu hráči popsali, ale protože to nechápeš, pokusím se ti to vysvětlit jinak.
    Nedávno ve zprávách nějakou chudinku cukrářku označili za podpovdnici a chudinka hned na počátku podnikání, aby si hodila mašli. Bohužel jako podnikatelka si neuvědomila, že existuje "pravidlo blbce". Kdyby ho znala, zapřemýšlela by o tom, co by jí mohli klienti nejhoršího provést, právě takový který by si představila jako největší blbce na světě. Ano, všichni by přes webky u ní objednali cukroví 3 dny před štědrým dnem a všichni ( x tisíc) během pár minut. Ano, bylo x tisíc idiotů co to fakt udělalo a rovnou poslali peníze :smiley:  Jak to dopadlo, ti je jasný že?
    Tak, znáš pravidlo blbce. Ted si představ GGS jako subjekt, které o tomto pravidle jistě ví. Představí si x tisíc hráčů empire jako ty nejvetší blbce na světě. Pak jim přijde tvůj návrh. No, nutno dodat, že pravidlo funguje na reálu a nemysli že si fakt všichni pamatují mejla, nebo heslo k němu, nebo že by logicky u hry udělaly potvrzení přes mejla. Jasně, člověk přeci tohle udělá, protože v onlajnovkách je to samej problém a nebylo by je pak jak řešit, "ale". Ehm, vraťme se k pravidlu blbce. :smiley:  Prostě to pravidlo je proto, že to tak defakto vždycky je. Už chápeš, proč to nemá šanci projít?

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    tato hra je od začátku prezentována jako hra zdarma takže nutit někoho k nakupování by to celé popřelo,ale konečně někdo kdo zapřemýšlel.

bojím ...čeho? 

Možná se bojíš tu psát ze svého účtu proto, že by bylo vidět, že tvoje ali je stejná jako ty na které tady nadáváš :-)

No a co by se stalo kdyby se to celé popřelo. Už jsem tady navrhoval, že podpora by měla být pouze pro platící. Proč má stejný servis ten co to pomáhá držet v chodu jako ten co se jen veze a baví se za cizí? Jo.. to je ta solidarita.
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 681CZ1
    Balíku..

1) jsem bez ali a začínám od znovu po delší pauze
    2) hra je přece zdarma
    3) o co ti jde.proč nerozpustíte ty tzv.farmy a neuvolníte vesnice/základny pro jiné co opravdu hrají..a když      napíšeš že někdo chce full základny zadara tak je dejte opustit a at si vybudují jiní od začátku
    anebo....můžeš "opravdu hrát" a snažit se vstoupit do ali kde ti je pak poskytnou...mimochodem jestli ti nevadí si je vybudovat od nuly, tak jak už tady někde bylo napsáno, na okrajích mapy je jich spousta a nic ti nebrání si je obsadit. Takže nechápu v čem je problém?
    Mik Mak
     Kájo..to je fakt že je jich na okraji spousta,ale zatím se nechci stěhovat,ale ty  zřejmě nechápeš o co mě jde už od začátku
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 681CZ1
     Kájo..to je fakt že je jich na okraji spousta,ale zatím se nechci stěhovat,ale ty  zřejmě nechápeš o co mě jde už od začátku
    ale já chápu o co ti jde.... ale tvůj návrh byl rozmetán a místo abys to přijal a zkusil vymyslet něco jiného tak už jen kopeš kolem sebe. Tím si ovšem moc nepomůžeš a ani realizaci toho mulťáky odstranit. Přijmi fakt že takhle to prostě nepůjde a zkus přijít na něco jiného....i kdyby to měl být pokus-omyl , pořád je to lepší než si tvrdošíjně stát za něčím co by nefungovalo z důvodů výše popsaných.
    Mik Mak
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    tohle se stát..to by byly aliance plné ruin
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):
    tohle se stát..to by byly aliance plné ruin

už aby to bylo
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.