Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

POZOR NA PODVODNÍKA,PODVODNÍKY

mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 128
NA MAPĚ SE VYSKYTUJÍ HRADY NOVĚ ZALOŽENÝCH HRADŮ Z NÁZVY KTERÉ JSOU NA PRVNÍ POHLED NEROZEZNATELNÉ OD JMEN VELITELU  A DALŠÍCH HRÁČŮ VYŽADUJE PŘÍSTUPOVÉ HESLO K HRADŮM , NIKOMU SVÉ HESLO NEPROZRAZUJTE !!!!!!!!!! JE TO I V PRAVIDLECH GGE. DOTYČNÝ PODVODNÍK  MÁ JIŽ NĚKOLIK TAKOVÝCHTO HRADŮ A PÍŠE Z HRUBKAMI!!!
mafiozo @ cs 1

Komentáře

• MirkaHozmanová (CZ1)MirkaHozmanová (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Bohužel se to u nás teď stalo hráči pupen5 a propojením s přihlášením přes dotyčného fb změna hesla nepomáhá. Teď doufáme, že se podaří přihlašování přes fb zrušit. 
    Tak se nezdařilo. Pokud by někdo věděl jak  zrušit připojení přes fb se kterým je to spárovaný dejte prosím vědět. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,904
    Nezlobte se na mě, ale pokud je někdo tak naivní, že dá někomu svoje heslo, jen proto, že mu napíše: Dej mi heslo, potřebuju se na něco kouknout... Někdo takový asi nebude moc inteligentní, navíc tím poruší VOP...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Nezlobte se na mě, ale pokud je někdo tak naivní, že dá někomu svoje heslo, jen proto, že mu napíše: Dej mi heslo, potřebuju se na něco kouknout... Někdo takový asi nebude moc inteligentní, navíc tím poruší VOP...
    To vsichni tady asi vime. Jen poprosila o radu, jak to napravit. A mozna to neni inteligenci, ale naivitou. A v teto hre se ohanet VOP je dobrej vtip.
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    upraveno 01.04.2018
    pokud si dotyčný myslel že mu píše jeho velitel....  taky si někdo založil  hrad Hugolinek a pak psal mým jménem o hesla, ale naši vědí že já to po nich nechci, ale někde velitel hesla může mít.... 
    Hugolínek @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,904
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    To vsichni tady asi vime. Jen poprosila o radu, jak to napravit. A mozna to neni inteligenci, ale naivitou. A v teto hre se ohanet VOP je dobrej vtip.
    Pokud si pamatuji dobře, tak odpojit fcb. jde jen přes podporu hry. A při ne/funkčnosti podpory ani to není jisté, že se to povede. Navíc je možné, že je na podporu potřeba napsat z toho daného účtu, pokud na něj nemáte přístup, tak je problém neřešitelný. Jedině ten účet vypalovat, aby z něj zloděj nic neměl...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Přístup na hrad je bez problémů. Jen na něj teď můžou dva. Podpora bude nejdřív v úterý.  Prostě špatný den. A opravdu jsem chtěla radu a ne hodnocení IQ.  Podvodníci jsou všude a hoďme kamenem, kdo se nenechal nachytat. Prosím néééé mým směrem :o  Jsou prostě dlouholetí kamarádi a nedošlo mu, že ani náš velitel po nikom heslo nechce.
  • MBeeMBee Komentářů: 928
    upraveno 03.04.2018
    zdravím,
    jedno téma k tomuto problému už bylo založeno :)

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/350316/varovani-i-i-l-l-podvodnici#latest

případné vyjádření od Zoe je zde

tady zamykám

Tato diskuze je zavřená.