Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Aktuality k sérii Empire a vydání Empire: Millennium Wars

Stateční válečníci,

začaly prosakovat různé zvěsti a je to fakt pecka – Goodgame Studios pracuje na novém herním titulu ze série Empire, a proto bychom vám rádi řekli víc o připravované mobilní verzi Empire: Millennium Wars a probíhajícím vývoji her Goodgame Empire a Empire: Four Kingdoms. 

Všeobecně

Nejdřív si povíme pár obecných věcí o obou hrách a rozdílech mezi nimi. 

Týmy pracující na Goodgame Empire/Empire: Four Kingdoms a Empire: Millennium Wars jsou na sobě absolutně nezávislé a oba pracují u svých produktů na něčem jiném. 

Na vývoji her Goodgame Empire a Empire: Four Kingdoms se stále pracuje a nás pořád ještě čeká moře práce, abychom mohli do budoucna přinést nové funkce, akce a aktualizace obsahu. Obě hry plánujeme provozovat řadu let a průběžně budeme dál pracovat i na vývoji desktopových i mobilních her.

Goodgame Empire/Empire: Four Kingdoms a Empire: Millennium Wars jsou sice nositeli totožné značky, ale jinak tituly nejsou vzájemně provázané.

Goodgame Empire a Empire: Four Kingdoms

Již bylo řečeno, tým stojící za hrami Goodgame Empire/Empire: Four Kingdoms není nijak závislý na vývojářském týmu Empire: Millennium Wars, a budoucí vývoj pro PC a mobilní zařízení tak bude pokračovat.

Souběžně také vyvíjíme verzi naší webové hry pro HTML5. Tím bude připravena na budoucí technické požadavky a připraví se půda pro budoucí vývoj pro počítače.

Hodně se samozřejmě zaměřujeme i na stabilitu hry a rozmanitost a poutavost herních mechanik. V příštích několika měsících chystáme vydání zajímavých, strhujících věcí, mezi kterými nebudou chybět nové nabídky odměn pro všechny větší akce, atraktivní měsíční balíčky s obsahem, současné akce ve zbrusu novém kabátku a také nové akce a konec omezení obsahu mezi desktopovými a mobilními verzemi.

Tým vyvíjející Goodgame Empire/Empire: Four Kingdoms se už vydání těchto připravovaných věcí nemůže dočkat, a my bychom rádi vám, našim milovaným hráčům, poděkovali za neutuchající podporu a odhodlání! 

Empire: Millennium Wars

Empire: Millennium Wars je již k dispozici na několika pilotních trzích a brzy se rozšíří do celého světa.

Hra Empire: Millennium Wars je naším nejnovějším přírůstkem, ve kterém zažijete strhující budování korporátního impéria na Marsu. Čeká vás lítý boj s ostatními hráči o ovládnutí důlního průmyslu, a věřte, že bojovat se bude všemi dostupnými prostředky. Ve hře je totiž absolutní kontrola nad Obchodní federací Marsu.

Tým Empire: Millennium Wars v současné době dolaďuje přípravy na celosvětové spuštění. Podrobnosti k datu vydání včas zveřejníme. Empire: Millennium Wars bude k dispozici pro systémy iOS a Android.

S pozdravem,

váš tým Goodgame Empire a Empire: Four Kingdoms

Sign In to comment.