Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Útočenie na IM metropolu...

Po dlhšom rozhodovaní som sa rozhodol skončiť s hrou a napísať na fórum vysvetlenie.
Keďže ma všetci obviňujete a podozrievate z toho, že som zaútočil na IM metropoly a na Island nie je to pravda !
Ja dodržujem nočný kľud a iné podmienky... 
Keďže som bol v BW a mali sme vojnu s alianciou ROHAN s ich vodcom ProGamingUser (PGU) podozrievali ma, že som tú vojnu zapríčinil ja. PGU mi zobral skoro všetkých hráčov z BW3 keď som tam robil vodcu. On bol môj zástupca a mal teda aj na mňa heslo. Keď on vytvoril ROHAN ja som šiel do BW a heslo zabudol zmeniť. Vypaľovali sme ich min. 4 hod. a okolo polnoci čo som sa ja dozvedel na ďalší deň po obede.. tak jediný kto mal na mňa heslo bol PGU.. musel sa mi cez noc za odplatu čo sme ich vypálilidostať na účet a zaútočiť na metropolu IM.. Dúfam, že toto vysvetlenie je dostatočné a rozhodol som sa po tomto skončiť s hrou. Dúfam, že budete šťastný :-)))
P.S Ďakujem všetkým hráčom s ktorými som si mohol dobre zahrať :wink:

Komentáře

• Lord of Rohan (SK1)Lord of Rohan (SK1) SK1 Komentářů: 41
    Zlatko moje :))))  v prvom rade sa uvedom načo by som to robil? ... porob si poriadky v tom komu si dával  heslo... nemám čas riešiť takéto blbosti a domýšlanie si :)) nemáš žiaden dôkaz že som ti niečo spravil tak takéto prispevky píš doma na papier , nie na fórum... ďakujééém :wink:
  • POSOL (SK1)POSOL (SK1) Komentářů: 4
    Nikto na mňa nemal heslo len ty.. pre bože nehraj sa na kkta. Mal som u teba účet v rohane ešte keď som si pamätal heslo na jedného hráča z BW3 tak som to použil a počul som veľmi dobre vo vašom chate ako plánuješ sa nám, hlavne mne pomstiť neférovými taktikami.. :)))
    Tak jediný kto sa tu uvedom si ty. Už dôkaz je to, že heslo si mal len ty ! 
    Tak hraj FAIR-PLAY ! :-))
    Zlatko.. :-D

• POSOL (SK1)POSOL (SK1) Komentářů: 4
    http://prntscr.com/iyudkr

Pekne klameš PGU
    Aspoň by si mohol prestať mi kradnúť dedinky :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,684
    Vážně by od Vás bylo hezké, kdybyste si svojí žabomyší válku řešili ve hře a né na foru. Tady to fakt nikoho nezajímá. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.