Rozhovor | Gamina a Leafeon

ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
upraveno 27.03.2018 v Osobnost Empire
Pro začátek jsme se rozhodli vyzpovídat naše nejnovější členy týmu, kteří tak nějak za pochodu testují funkci Pomocníků. Jelikož nepsali své představení (protože je většina z vás už zná), využili jsme této příležitosti, takže o nich můžete dozvědět o něco málo víc a zároveň zjistíte, jak budou naše rozhovory vypadat!

Otázky Gami a Leafeovi jsme pokládali my - u další osobnosti se budete moci svými otázkami zapojit i vy! Příště už také bude rozhovor s jedním člověkem na měsíc.

Další informace k Osobnosti empire najdete zde.

Naší osobností na duben bude @Hugolínek (CZ1). Máte pro něj nějaké otázky? Sdělit nám je můžete zde!

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator

Rozhovor s @gamina (CZ1)

1) Jak ses ke hře dostala?
    No kdysi dávno jsem na to na internetu zahlédla reklamu a už to bylo. :)  Ono díky tomu, že ta hra umožňuje možnost hrát a zároveň se "vykecávat" s kamarády, případně plánovat strategii, tak je velmi chytlavá :)

2) Jak jsi přišla ke svému nicku?
    Je to podle postavy čarodějnice z jedné knihy.

3) Jak dlouho už hraješ?
    Hraju něco kolem 5-6 let v podslední době aktivněji. 

4) Jakými aliancemi jsi prošla? Byla pro tebe nějaká zvlášť důležitá?  
    Začínala jsem v Seveřanech (dnes již neexistují) , pak spoustu let v Alianci Gryf a nakonec v současnosti několk měsíců v HBW :)

5) Co se ti na hře nejvíc líbí?
    Hlavně dvě věci:
    1. To, že je to strategická hra a bojová hra :) 
    To co tu napíšu se asi většině líbit nebude, protože tu po mapě většinou koluje názor je třeba si bránit jen hlavní hrad a jeden kastelán stačí. I s tím se dá žít, ale pokud si tu hru člověk chce užít naplno, tak to nestačí. Až ve chvíli, kdy jsem nasbírala 5 kastelánů, tak jsem začala "vystrkovat růžky". Našla jsem si na mapě hráče, který smýšlel podobně a začli jsme se oťukávat. K mé smůle měl hodně navrch, ale zábava to byla pro obě strany a pokoušela jsem se alespoň něcěmu přiučit :D

2. Možnost komunikace a spolupráce s členy v alianci.  Také to, že se pod každým hradem skrývá reálný hráč a když už se člověk vydá na výlet, dostane vynadáno od živé osoby a ne od systému :D

6) Co ti na hře nejvíc vadí?
    Co je mi už dlouho trnem v oku, jsou kupované bonusy. Bohužel právě kvůli nim tady o žádné rovnosti ve hře nemůže být řeč. Ať si pro mě za mě hráči nakoupí za rubíny ony bonusové předměty typu "bedýnky, ohony apod." ale jakmile je třeba u nomádů a samurajů bonus, jde vyjet za pár hodin suma, které jiný hráč bez zaplého bonusu nedosáhne ani za den.  A pak následně na to většinou přijde do pošty dotazník "jak se vám zdá hra rovná pro všechny? " To už rovnou mažu, 

Další věcí je neschopnost spustit jednu funkční akci bez toho, aby ji museli hned zase stahovat, předělávat. Posledně turnaj aliancí ani nedokázali spustit. Tak když už ta hra postavená tak , aby se hrály tyto přidružené akce, tak by si na nich měli dát víc záležet a lépe je otestovat, než je pustí na živé servry.  

7) Pokud bys měla jmenovat jen jednoho hráče, který tě (a klidně nejen ve hře) nějak významně ovlivnil nebo pro tebe byl důležitý, kdo by to byl a proč?
    No jednoho, ono jich bylo víc... Kluci z vedení Aliance Gryf mi pomohli naučit se základy a za to jim děkuju!
    Pak jeden nejmenovaný hráč, který mě donutil přehodnotit přístup ke hře právě tím, že jsme na sebe vzájemně v dobrém jezdili. A taky díky těm, kteří se mě v nové ali ujali a čas od času poradí :)

8) Co tě vedlo k přijmutí pozice Pomocníka?
    No... spamování na foru mě celkem bavilo, tak  asi ta možnost spamovat na foru trochu oficiálněji .... :D  

9) Co tě mimo hru baví - co rádi děláte ve svém volném čase?
    Věnuju se pesanovi, cvičíme spolu. Pak asi četba všemožných žádnrů, nejvíce fantasy a detektivek a vaření :)

10) Jaké jídlo nejvíc nesnášíš a co byste naopak mohla jíst pořád?
    Květák mi nesmí přes práh :D  Nejspíš ptáčky, ale kdo se s nima má furt balit. 

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    upraveno 27.03.2018

Rozhovor s @Leafeon (CZ1)

1) Jak ses ke hře dostal?
    To kdybych si pamatoval :D Někde na internetu, předpokládám reklama, ale je to už dlouho, s jistotou fakt neřeknu :)

2) Jak dlouho už hraješ?
    Fórum mi tvrdí 4 a půl roku, ale mám pocit, že jsem měl jeden účet ještě předtím. Určitě jsem začínal, když ještě neexistovalo vybavení. Nicméně jsem začínal několikrát znovu a Leafeona mám asi 2 roky.

3) Ve kterých aliancích jsi byl před HBW?
    Z dřívějších her se mi vybavují už jen Páni z Hradce, resp. Revival a předtím se to jmenovalo ještě jinak, ale pořád je to jedna ali :-D Na současném hradu z počátku poměrně dlouho Divoká smečka, následně PRIDE, která se ale v podstatě rozpadla, resp. odešlo vedení a já šel s ním. Death of enemie, z počátku jen na výpomoc se samuraji. Po krátkém (3 dny :-D) členství v EV jsem se tam vrátil. Nicméně jsem tou dobou na hru neměl moc náladu a velitel se s ohledem na mou nízkou aktivitu a předchozí ali obával, jestli nejsem špeh, takže mě vyhodil, jinak bych tam dost možná byl ještě teď, byla to fajn parta. :-). Dále aliance s tehdy dost šíleným názvem, na který si nevzpomenu, dnes si myslím říká QUEENS, tam jsem si moc nerozuměl s vedením, takže jsem se brzy vydal do THC, kam mě zvali už pár měsíců zpátky. Z THC jsem po jistých zjištěních, která raději nebudu vytahovat, na doporučení mě poměrně blízkého hráče přešel do BW, která se poměrně krátce potom sloučila s Hroznou a vznikla aliance Hrozná BW. Následovalo další období, kdy se mi moc nechtělo hrát, v tomhle případě se to vyřešilo přechodem do akademky a krátce i do školky. No a od léta jsem zase zpět v hlavní, dnes pod názvem HBW. :-)

4) Co tě na hře nejvíc baví ?
    Mám celkem rád změnu, takže mě baví všechno, ale nic dlouhodobě. Když se jedou akce, tak bych radši jel na hráče, když se dlouho bojuje, tak bych se radši vrhl na ty akce. Nedávno jsem šel na výpomoc s ostrovy prostě jen proto, že to bylo něco jiného než normálně, i když herně to k ničemu nebylo :)

5) Co ti na hře naopak nejvíc vadí?
    No...jak kdy :D Ono člověka vždycky naštve s čím se aktuálně potýká. V poslední době je to propastný rozdíl v možnostech obrany se síní a bez ní (samozřejmě stejný rozdíl je v útoku, nicméně tam mě to netrápí, jelikož síň na útok mám :D). Z dlouhodobého hlediska nejvíc asi cizáci, s každým opakováním je to větší a větší otrava a jezdit je musím, aby to vypadalo, že v ali něco dělám xD

6) Kde jsi vzal Vlníky a proč jsi to změnil na Leafeona?
    Původ slova překvapivě nesouvisí s vlnou a už vůbec ne s ovcemi. Vlník je spojení slov vlk+poník (neptejte se :-D), vzniklo v jisté skype skupině. Postupem času jsem se z toho snažil vytvořit samostatný živočišný druh, v jistém čase mohl být Vlník čímkoliv, nicméně postupně se to ustálilo na psovité šelmě připomínající šakala. Co se týká Leafeona, vzniklo to dá se říct omylem. Na Leafeona jsem náhodou narazil, kdesi na internetech a zalíbil se mi (překvapivě nejsem fanoušek pokémonů, jako seriálu, ne že bych měl něco proti němu :D), proč ho používám tady: V jisté době jsem byl ve hře aktivní jenom na fóru, tou dobou došlo ke změně systému fóra a z nějakého důvodu jsem se na něj ze současného účtu nemohl přihlásit, takže jsem založil Leafeona abych se sem vůbec dostal, původně žádný jiný účel neměl. Jenže za chvíli se mi po hře začalo stýskat, starý účet byl nepoužitelný (mám ve zvyku, když končím, prodávat vybavení, aby mě to nelákalo :D), nový se stejným jménem založit nešel a tak jsem začal normálně hrát na Leafeonovi a už u něj zůstal :)

7) Pokud bys měli jmenovat jen jednoho hráče, který tě (klidně i nejen ve hře) nějak významně ovlivnil nebo pro tebe byl důležitý, kdo by to byl a proč?
    Těžko říct, jestli je tu někdo opravdu zásadní, spíš hodně lidí, kteří přispěli trochu. Ke komu jsem měl ve hře asi nejblíže byl MATY2000 (jen škoda, že nám to nikdy nevydrželo dlouho ve stejné ali :D)

8) Co tě vedlo k přijmutí pozice Pomocníka?
    Asi všichni víme, jak situace na fóru vypadá, takže když mě Zoe, která tu v podstatě dělá skoro vše sama, oslovila s nabídkou funkce, kterou jsem v podstatě tak jako tak dělal, jen neoficiálně, nebyl moc důvod to odmítnout.

9) Co tě mimo hru baví - co rád děláš ve svém volném čase?
    Poslední dobou v zásadě jen sledování seriálů (sci-fi, anime), facebook (převážně informační a zábavní stránky (myslim ty fakt aspoň trochu vtipný, ne kraviny typu označ někoho)), jinak v létě ježdění na kole a pak je tu dost věcí, které mě baví, když už se k nim dostanu, ale dokopu se k nim málokdy :D To je kreslení, hra na harmoniku, fotografování (byť výsledky na to nevypadají), překvapivě se někdy dokážu docela zabrat do školních projektů :D, býval to volejbal, ale nechci se někde upisovat, že tam budu chodit pravidelně, takže k tomu se moc nedostanu.

10) Jaké jídlo nejvíc nesnášíš a co bys naopak mohl jíst pořád?
    Nesnáším houby a to tak, že se mi z nich opravdu dělá špatně. Co bych mohl jíst pořád...určitě pizzu, těstoviny, v zásadě bych přežil i na rohlíku s pomazánkovým(všichni víme, že máslem).

Post edited by Zoe on
Tato diskuze je zavřená.