Mizející vybavení

Stává se, že hráčům se ztrácí vybavení na velitelích a kastelánech. Vypadá to na problém s obchodem a dokupovanými scházejícími díly do setů.
 Jeden příklad .. schází mi na Kalinu vzhled .. dokoupím u obchodníka za ruble. Nasadím vše OK. Kouknu na kalinu znova a ona je fuč kompletně se vším všudy.
 Dalo by se zjistit víc k tomuto problému? Hlavně kdy ho odstraní?
Balík4 @ cs 1
«13

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zítra předám, kdybys měl (nebo kdokoli jiný) datum a ideálně i přibližný čas, kdy k nějaké ztrátě došlo, určitě by nebylo na škodu to zmínit :) 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Na podpoře to řeší nějaký Craig
    Balík4 @ cs 1
    @Balík4 (CZ1) tak o téhle chybě prý vůbec nevědí... hodilo by se pár jmen (čím více, tím lépe), aby se na to mohli QA podívat...
  • DarkVencator (CZ1)DarkVencator (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    Mě se ztratily věci na zimního raracha, kterého jsem měla ve skladu. Bohužel jsem to zjistila až v době, kdy jsem začala velitele skládat, takže datum ztráty fakt nevím. 
    Ale tohle se prý děje nejen mě. A kolikrát to dotyčný zjistí fakt až kdovíkdy, protože pořád nekontroluju sklad. 
    Z podpory mi 21.3. přišel pouze potvrzující meil, že dostali info i screen a od té doby nic :(. Teda, abych nekecala, chodí meily typu Zachraň svůj hrad apod ...... :dizzy:

Mě se ztratily věci na zimního raracha, kterého jsem měla ve skladu. Bohužel jsem to zjistila až v době, kdy jsem začala velitele skládat, takže datum ztráty fakt nevím. 
    Ale tohle se prý děje nejen mě. A kolikrát to dotyčný zjistí fakt až kdovíkdy, protože pořád nekontroluju sklad. 
    Z podpory mi 21.3. přišel pouze potvrzující meil, že dostali info i screen a od té doby nic :(. Teda, abych nekecala, chodí meily typu Zachraň svůj hrad apod ...... :dizzy:

Děkuju! A další jména jsou vítána :)

Z podpory ti odpoví odhadem ta týden/dva... a emaily "Zachraň svůj hrad" by měly být od včera deaktivované :)
    Zoe napsal(a):
    @Balík4 (CZ1) tak o téhle chybě prý vůbec nevědí... hodilo by se pár jmen (čím více, tím lépe), aby se na to mohli QA podívat...

Jako že mám svolení tady dát komunikaci podpory s hráčem na tohle téma? Nepřekvapuje mě, že v tak velkém podniku nefunguje komunikace mezi jednotlivými útvary.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Jako že mám svolení tady dát komunikaci podpory s hráčem na tohle téma? Nepřekvapuje mě, že v tak velkém podniku nefunguje komunikace mezi jednotlivými útvary.
    To jsem neřekla... S podporou jsi to řešil ty, nebo někdo jiný (tady stačí jeden případ), popř. bylo to teď nedávno nebo někdy dřív? 

Zítra poprosím CM aby na tiket koukli a řekli nám, proč se problém nedostal dál... 
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    já jsem na podporu psal že semi ztratil artefakt na max i se šutrem a mimo automatické odpovědi se mi už nikdo další neozval a je to tak 14 dní
    Hugolínek @ cs 1
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    já jsem na podporu psal že semi ztratil artefakt na max i se šutrem a mimo automatické odpovědi se mi už nikdo další neozval a je to tak 14 dní
    Cca 14 dní (někdy víc, jindy míň) teď vypadá jako “běžná” doba odpovědi... 
  • Rani (CZ1)Rani (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    Zoe,

budu předpokládat že nejsi pouze informována.
    Já jsem jedním z postižených touto chybou. Jak je psáno výše: jakmile dokoupím chybějící vybavení (v jednom z případů u mě jsem u kupce dokoupil hrdinu Lovec z plání a spolu se zbývajícím vybavením tohoto velitele, které jsem měl ve skladu, jsem "nasadil" jako komplet na pozici velitele.
    Po několika minutách VŠECHNY itemy toho velitele z pozice zmizely a nebyly ani ve skladu. Toto se mi poté dělo i s jinými veliteli nebo kastelány, přičemž vždy byl jeden z kusů vybavení dokoupený.

Chybu jsem poprvé hlásil na suppoort 12.3.2018. Ještě týž den mi byly zmizelé kusy vybavení vráceny na účet..... a po několika minutách opět zmizely.

Komunikuji v této záležitosti s Craigem a jeho poslední informace popírá co píšeš výše, cituji:

"The problem that you mention is known to our teams, and we are currently working on its resolution. We understand your concern, and please be assured that we are doing our best to find a solution as soon as possible."

Takže chyba je minimálně podpoře známa, nějak souvisí s kupcem, pracuje se na opravě ale ještě se neví jak tuto chybu opravit....
    Alespoň mě se zatím na účet zmizelé vybavení nevrátilo.

Rani.
    Rani @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Cca 14 dní (někdy víc, jindy míň) teď vypadá jako “běžná” doba odpovědi... 
    hlavně, že nezapomenou poslat otázku jak jsme s prací podpory spokojení...
    Hugolínek @ cs 1
    jo, jinak Havranovi napsali, když psal že mu zmizel kámen čarodějky, že si nejsou jistí jestli kámen vůbec získal, sice má všechny zbývající části, i ty co byli až po kameni, ale to není důkaz toho, že získal ten konkrétní kámen... logika ggs
    Hugolínek @ cs 1
    upraveno 27.03.2018
    Mě se teda ten Craig Nevímjakdál ozval hned, ale stejně se nic do dneška nevyřešilo. Nehlídám si sklad denně a nedělám po každém úkonu na hře screeny. Jsem rád, že si najdu čas na hru samotnou.
    Včera jsem nemohl jezdit akci jak pořád naskakovaly nabídky. Dneska po každém útoku na cizáka vyskočí nesmyslná hláška že nějakou akci nebylo možné dokončit...
    Mi to přijde že těch bugů přibývá. Co se takhle soustředit na jejich odstranění namísto přidávání dalších nesmyslných akcí.

A to jsem zvědav co bude, až se hra bude překlápět z Flashe na něco rozumného, aktuálního, nezabugovaného a bezpěčnějšího... To bude teprve legrace :-)
    Rani @ cs 1
    @Rani (CZ1) říkám, co mi bylo řečeno CM.... což bohužel popírá to, co ti řekla podpora. 

Tedy abych také citovala: “@Zoe_empire_czech how many reports do you have? There's no known issue by now and QA will have to check it.”

Až CM dorazí do práce, zeptám se proč máme jiné informace a co je tedy pravda :)

@Hugolínek (CZ1) pokud to dobře chápu, ty a Havran máte trochu jiný problém, než Balík na začátku popisoval - vám zmizel (každému) jenom jeden kus vybavení, ne celý set?
    Pokud jde o Havrana, je tiket uzavřen, nebo to ještě s podporou řeší?

Update: včera jsem ještě komunikoval s Craigem, na poslední odpověď čekám.
    Nicméně některé vybavení se mi vrátio do skladu. Jedná se o vybavení které jsem měl vyjeté a které zmizelo spolu s dokoupeným kusem. Ale vybavení, které jsem dokupoval (například Lovec z plání) se zatím nevrátilo.
    Evidentně se jedná o chybu u Kupce, která zatím nebyla opravena.
    Počkám na finální odpověď od supportu co s tím hodlají dělat....

Rani @ cs 1
    Tak mám od CM znovu ujištění, že chyba vůbec hlášena nebyla (bohužel netušíme, proč podpora tvrdila, že se pracuje na opravě). CM má zítra dovolenou, takže to budu řešit s QA a snad se někam posuneme...
    Zoe napsal(a):
    Tak mám od CM znovu ujištění, že chyba vůbec hlášena nebyla (bohužel netušíme, proč podpora tvrdila, že se pracuje na opravě). CM má zítra dovolenou, takže to budu řešit s QA a snad se někam posuneme...

Craig pracuje na podpoře? Jestli ano tak opakuji že jsem chybu hlásil poprvé 12.3. Můžu přes PM poskytnout kopii komunikace...

Rani @ cs 1
    Rani (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Craig pracuje na podpoře? Jestli ano tak opakuji že jsem chybu hlásil poprvé 12.3. Můžu přes PM poskytnout kopii komunikace...
    Pokud ti odpovídá, pak tam pracuje :) Kopie není potřeba - CM se mohou podívat přímo na tiket (říkala jsem CM, aby se podíval na tvůj z 12. 3.)...
    Každopádně podle informací, co mám, chyba zkrátka není nahlášená. Netuším, jak přesně interní postupy/systémy fungují, ale CM přístup k informacím o známých chybách mají, mimo to se CM na chybu ptal QA - přeci jen je to hlavně jejich parketa - a ani oni o problému nevědí.

Tímhle samozřejmě (ani v nejmenším) netvrdím, že jsi problém nehlásil. Osobně ale víc věřím tomu, co říkají CM&QA než podpora...
    upraveno 28.03.2018
    Jééééééééé .. ono je asi jedno jestli věříš QM .. CM .. BM nebo jiné kombinaci písmenek. Jedno je jisté .. zakoupené zboží včetně získaného v minulosti je v *** .. ehm .. v *** a žádný problém není. To vše do doby, než zmizne 20% platících německých hráčů :-) Pak se možná obchod uzavře s tím, že se bude aktualizovat výbava v něm.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jééééééééé .. ono je asi jedno jestli věříš QM .. CM .. BM nebo jiné kombinaci písmenek. Jedno je jisté .. zakoupené zboží včetně získaného v minulosti je v *** .. ehm .. v *** a žádný problém není. To vše do doby, než zmizne 20% platících německých hráčů :-) Pak se možná obchod uzavře s tím, že se bude aktualizovat výbava v něm.
    Pro tebe to asi rozdíl není - pro mě to, že věřím QA&CM, že se o chybě neví znamená popsání/vysvětlení problému, aby se o ní vědělo, a pak nejspíš zdlouhavé otravování ve stylu “už se něco ví”, abyste zase měli info “co a jak” vy... možná by bylo snazší prostě věřit podpoře :D 
    A rozhodně netvrdím, že tu problém není (pokud jsem to napsala, byl to omyl), jen říkám, že se o ní neví - není nahlášená :)
Sign In to comment.