Diskuze k dubnové aktualizaci!

124

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Dostávat pokaždý, když se ukáže "Tato akce skončila..." , 100 rubínů, do hodiny ten bug opravěj. Takhle bude prudit až do bůhví kdy:-( Zlatý geniální nybídky, ty pruděj max 3x za hodinu a najednou, jen teda vždy, když skládám útok...

Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Dostávat pokaždý, když se ukáže "Tato akce skončila..." , 100 rubínů, do hodiny ten bug opravěj. Takhle bude prudit až do bůhví kdy:-( Zlatý geniální nybídky, ty pruděj max 3x za hodinu a najednou, jen teda vždy, když skládám útok...
    Ahoj,
    chyba je předaná, téma k ní je zde.
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    strade ale to proto že kdyby každý bug který zvládnou vytvořit ti dal 100 rublů za vyskočení tak  tak by nemusel žádný hráč na ggs kupovat ruble příštích 5 životů už po prvním mesíci hry:-))))
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    S tím hotfixem si z nás dělaj prdelky? Neb:  Empire je druhařadá hra, navíc, proč opravovat něco, co za  4 dny, možná, zmizne samo, nebo se to tam jen pozapomělo napsat, že to bude opraveno v tom Hotfixu?

Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    upraveno 28.03.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    S tím hotfixem si z nás dělaj prdelky? Neb:  Empire je druhařadá hra, navíc, proč opravovat něco, co za  4 dny, možná, zmizne samo, nebo se to tam jen pozapomělo napsat, že to bude opraveno v tom Hotfixu?

Ptala jsem se, prý jim přijde důležité opravit ti chybu se špehama co nejdřív... s anglickým BM se je snažíme přesvědčit, že oprava upozornění nám přijde důležitější (obzvlášť pokud by se měl stejný problém vyskytnout i u nomádů), zatím neúspěšně...
    Zoe, dík za snahu, i když očividně k prdu.
    Navíc, když mi dopadne všech 10 útoků najednou, největší opruz je ten, že těch 10 hlášek nejde "odklikat" najenou, ale vždy musím myší sjet mimo potvrdítko a tak 10x. Ale co, tohle přece neznemožňuje hru, jak zní jejich oblíbená hláška...
    Strad75 @ cs 1
    Jo, Zoe, mi asi uniklo, ale od kdy má samurajské harampádí k bonusům na hradby, bránu, dálku i bonus na symboly:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Jo, Zoe, mi asi uniklo, ale od kdy má samurajské harampádí k bonusům na hradby, bránu, dálku i bonus na symboly:-)
    Hádám, že to přišlo se stejnou aktualizací jako jejich zdražení, takže ani ne měsíc.
    ještě by těch prostředků mohli dávat aspoň z půlky tolik co na telefonu :-)) než jsem tam hru ukončil někde před rokem měl jsem tam toho na samuraje tolik že toho tady z akcí neposkládáš ani na všechny dohromady (cizák samuraj nomád:-)tam těch prostředků dávali tolik že se to ani spotřebovat nedalo.hlavně štítů:-)
  • Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Kdy se hodlají opravovat chyby jako je třeba "tato akce už skončila" v akci cizáků? nebo bug s útoky v PVP kdy trubka neukazuje správné množství útoků které jedou? Nebo už je v GGS zase svátek a mistrům se nechce makat? Proč tato hra obsahuje stále více a více chyb? Opravdu si GGS myslí že by někdo chtěl do takové hry plné chyb a nedokonalostí ještě investovat? trošku si se....ou do vlastních kalhot. Nevadí jím to?
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Kdy se hodlají opravovat chyby jako je třeba "tato akce už skončila" v akci cizáků? nebo bug s útoky v PVP kdy trubka neukazuje správné množství útoků které jedou? Nebo už je v GGS zase svátek a mistrům se nechce makat? Proč tato hra obsahuje stále více a více chyb? Opravdu si GGS myslí že by někdo chtěl do takové hry plné chyb a nedokonalostí ještě investovat? trošku si se....ou do vlastních kalhot. Nevadí jím to?

Tak ta hláška není až takový problém jako ty neviditelné útoky. Zkus na ten konkrétní problém založit vlákno. Ale mám obavy, že to nic moc nepřinese. Buď se dozvíme, že o takovém problému nic neví a že asi ani neexistuje, nebo že o něm ví a pracují na jeho odstranění. Že se na to vrhnou hned jak nakreslí vzhled nového vaječného žebříku , slepičího beranidla a kuřecího štítu. Chápejte .. vývoj se prostě nedá zastavit. To by mohli ty lidi poslat zrovna domů :-) A komunita si žádá nové věci na ježdění akcí.
    Balík4 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,185CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Ahoj , je to bohužel všude a asi se jim nechce po patáliích s nomády (kdy se zapotili s kompenzacemi) akci stopnout jenom kvůli vyskakující hlášce:/

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Jo jasně chápu. Hláška je to poslední. Ale akce co akce je prostě nějaký problém. Bojím se co zase kde vyskočí. Kdy mi třeba zmizí rubíny či zlaťáky. Kdy příjdu o všechny prostředky co mám. Abych si každý den dělal screen všeho co teď vlastním? To všechno za to co do toho každý vrazil?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,185CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Jo jasně chápu. Hláška je to poslední. Ale akce co akce je prostě nějaký problém. Bojím se co zase kde vyskočí. Kdy mi třeba zmizí rubíny či zlaťáky. Kdy příjdu o všechny prostředky co mám. Abych si každý den dělal screen všeho co teď vlastním? To všechno za to co do toho každý vrazil?
    No je fakt, že v poslední době je toho o dost víc (závad), když už se rozbili i nerozbitní cizáci... :))

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    Petik (CZ1) napsal(a):

Však jsem tady už založil jiné vlákno s tím, že ti mizí celé komplety vybavení. Tady není nic nemožné.
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    Nějaká vyskakovací hláška nikoho nerozhází. To je ještě přijatelná chybička. Pokud to nezkolabovalo a nezmizelo vám všechno, dá se to přežít. Jen mě pobavila informace, že aby chybová hláška přestala vyskakovat, tak spustili jinou akci. To je zábavné :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    Na jednu stranu se zdá, že v odměnách přibylo urychlováků, což je rozhodně pozitivní. Na druhou stranu, proč je tam, jestli dobře počítám, v součtu osobních i aliančních odměn 300 30minutovek, ale jen 155 hodinovek, když na hašení táborů je potřeba obou stejné množství a na chána jsou dokonce lepší co největší? Stejně tak padá víc 30minutovek z ostatních akcí a věží, proč?
    no prakticky hasit můžeš jen za 30 ale co mi přijde víc nesmyslný jak jsou nabouchaný hned za sebou a jen do 23000 desek.nějak si nedokážu vypočítat když máš na skladě něco jak stihneš vylikvidovat od 12 do 15k desek 45 30 minutovak a 25 hodinovek ať počítám jak počítám pokud nemáš prázdné urychlováky když do akce přijde moc to asi nedáš takže pokud je nenasypeš do staveb tak je prostě nestihneš využít.z praktického hlediska buď nebudeš mezi akcemi jezdit věže aby sis našetřil nebo je s tímto rozložením pořádně nevyužiješ a s tím co dostaneš vydržíš tak max do 50k desek když pojedeš nomády když se opřeš do chána tak jich 95% proletí komínem tak jako by je nedali.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    no prakticky hasit můžeš jen za 30 ale co mi přijde víc nesmyslný jak jsou nabouchaný hned za sebou a jen do 23000 desek.nějak si nedokážu vypočítat když máš na skladě něco jak stihneš vylikvidovat od 12 do 15k desek 45 30 minutovak a 25 hodinovek ať počítám jak počítám pokud nemáš prázdné urychlováky když do akce přijde moc to asi nedáš takže pokud je nenasypeš do staveb tak je prostě nestihneš využít.z praktického hlediska buď nebudeš mezi akcemi jezdit věže aby sis našetřil nebo je s tímto rozložením pořádně nevyužiješ a s tím co dostaneš vydržíš tak max do 50k desek když pojedeš nomády když se opřeš do chána tak jich 95% proletí komínem tak jako by je nedali.
    ahoj, uprimne jsem vubec nepochopil, jak to pocitas? me teda prijde, ze jdou spotrebovat v pohode.
Sign In to comment.